Adresa

I.P.Pavlova 6, Olomouc, Olomouc
Fakultní nemonice Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemonice Olomouc po odpadnuti sa mi zhoršil zrak na pravom oku

Úžasný ľudský prístup, až nadštandardné služby, milý, príjemný doktor. Som maximálne spokojná s prístupom aj celkovým vyšetrením, môžem len doporučiť. A pánovi doktorovi patrí moje veľké ĎAKUJEM :)


A
Ověřeny pacient

Úžasný a vzácný lékař. Neléčí neduhy, ale lidi s neduhy. Děkuji pane doktore za vaši péči o maminku.


Z
Ověřeny pacient

Nejlepší dětský lékař jakého jsem kdy poznala!!!!A jak se píše v předešlém hodnocení,prostě to s dětičkama umí.Chodíme tam od narození!!!Jen a jen doporučuji!!!


S
Ověřeny pacient

Nejlepší dětský lékař - specialista, se kterým jsme se zatím setkali a to už máme za sebou odborníků dost a dost... Přestože jsme do ordinace poprvé přišli s hystericky křičícím dítětem (které já sama mám v tomto rozpoložení problém zvládnout) s naprostým klidem dokázal toto dítě zklidnit a přimět spolupracovat - a to pouze svým osobním kouzlem, úsměvem, vnitřním klidem, vlídným slovem, a charakterem, který zkrátka i ty děti určitě vycítí... :-) - dceru uměl zaujmout natolik, že při dalším vyšetření šla do ordinace zcela bez obav, vyšetření ji vyloženě bavilo... zkrátka - JDE TO!!! Chápu, že pracovat s dětmi (a jejich rodiči) není vždycky med, musí to stát spoustu energie a úsilí, zvláště pak práce s dětmi, které mají nějaké problémy, příp. i s tím související poruchy chování... (anebo "pouze" špatné zkušenosti s arogantními lékaři a necitlivým přístupem...) ale velmi velmi záleží na přístupu lékaře - pokud chcete absolovat vyšetření v klidu, bez stresování dítěte a bez pocitu, že máte nemožné dítě a jste naprosto neschopní rodiče - tohle je to správné místo :-) Nemám absolutně co vytknout, vše trpělivě vysvětlí, zodpoví jakýkoliv dotaz, komunikuje i e-mailem... Kéž by bylo více takových lékařů... Dojíždíme téměř 70 km, stojí to za to... DOPORUČUJI!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti