Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

Ověřeny pacient

Skvely doktor, mily, pomuze... Proste super!! Mela jsem stesti, ze kdyz jsem prechazela od detske doktorky, mamka u nej byla a doporucila mi ho, je super :)


Ověřeny pacient

Pan doktor Juraj Brešťanský jen nejen skvělý doktor, ale i dobrý a laskavý člověk. Má moji plnou důvěru, vždy správě určí diagnózu a nasadí léky, které mi okamžitě pomůžou. Co se týká přístupu k pacientům, tak je velmi vstřícný, zajímá se o pacienta, jako by to byl jeho přítel.... Ovšem, za každým skvělým lékařem se skrývá úžasná sestřička!!! Sestřička Irenka jen podtrhuje příjemnou atmosféru, která v ordinaci panuje. Její úsměv je velmi nakažlivý, ikdyž člověku kolikrát není do smíchu, tak při vstupu do této ordinace najednou zapomenete co vás vlastně bolí :-) Tento skvělý tandem můžu všem z celého srdce doporučit. Josef Bělík


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je ochotný a příjemný, a vždy se snaží vstřícně vyřešit každý, byť jen malinký, problém. Znám jej jako lékaře už řadu let, takže můžu jen doporučit. Nehledě na to, že má i příjemnou, vždy pozitivně naladěnou sestřičku, a taková kombinace se jen velmi těžko hledá. Oba jsou nejen dobří lidé, ale i výborní ve své práci. A souhlasím s předchozím názorem...smysl pro humor zde opravdu nechybí. Mohu opravdu jen doporučit.


Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi příjemný a schopný,s jeho předchůdcem se nedá vůbec srovnávat,v ordinaci občas zavtipkuje,což je milé zpestření lekařské všednosti,byl jsem u nej na návštěvě třikrát,a nikdy to nebyl stresující žážitek,můžu jen vřele doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti