Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Weberova 7 , Děčín
Gynekologická ordinace, MUDr.Julius Török

Gynekologicko-porodnická ordinace

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Hotovost

• gynekologie a porodnictví

No já byla těhotná a on mi napsal antibiotika,když jsem se zeptala a to nevadí když jsem těhotná,říká a jooo já na to zapomněl...šílený odešla jse ihned k jinému...

Už přes dvacet let chodím na preventivní prohlídku - cytologii.Z důvodu několikerého stěhování, jsem vystřídala 4 gynekology, ale u žádného toto vyšetření nebolelo, jen u tohoto doktora. A bolí to dost.Pokaždé. Vydržím to, je to jen jednou do roka, jiný problém nemám, tak to skousnu. Ale nevím, proč to u něj bolí a u jiných ne?

Po zjištění s tetsu, že jsem nejspíše těhotná jsem v Děčíně sháněla gynekologa, ale protože jsem tu bydlela chvíli a neměla jsem ještě trvalé bydliště, žádný doktor ani doktorka mě nechtěli přijmout. Jediný pan doktor Torok mě přijal bez problému, mé těhotenství hlídal, aby nenastaly nějaké komplikace, jelikož moje matka je měla několikrát, bedlivě. Nemohu si stěžovat, vyšel mi ve všem vstříc a při jakémkoliv problému se na něj mohu spolehnout.

Je to už pár let, co jsem od pana doktora odešla. Po několika letech užívání hormonální antikoncepce jsem s tím chtěla přestat. Pan doktor se mi snažil doslova vnutit jinou. Asi po třech letech, co jsem už HA nebrala se mě zeptal na značku a jak jsem s tím spokojená. Když jsem řekla, že nic neberu, okamžitě mi ji opět vnucoval.
Když jsem HA začala ve svých sedmnácti letech užívat, nedělal mi pan doktor žádné krevní testy. Prostě řekl, že značka xxx je přesně to pravé pro mě.

Sice z něj vyzařuje klid, ale když k němu 3x jdete s tím, že pomalu měsíc krvácíte a on vás 2x odbyde s tím, že sou to hormony. Na potřetí sem bez vyšetření odmítala odejít, tak mě laskavě vyšetřil a ejhle - zánět. Navíc se už pár let snažím otěhotnět a jediný co byl "pan doktor" ochoten se mnou dělat bylo to, že mě odkazoval a CAR. Teď mám úžasnou vyhlášenou doktorku a sem s ní strašně moc spokojená. Ani ona jednání pana doktora nechápala. A když sem jí řekla, že jsem tam chodila od 16 let (8 let) a za tu dobu mi třeba ani nevyšetřil prsa, natož měření tlaku, vážení...tak tomu odmítala věřit. Koho znám, snaží se od něj utéct!

Jsem velmi spokojená, neměnila bych.

K panu doktorovi jsem přestala chodit poté, co mi několikrát naznačil, že utíkám před životem. Dovolila jsem si totiž ještě ve 30 nemít děti!

Pan doktor byl vždy ochotný, snažil se můj problém vyřešit, nemohu si stěžovat...

SLUŠNÝ ,PŘÍJEMNÝ,V PROBLÉMOVÉ SITUACI VELKÁ PODPORA,DOPORUČUJI

chybny diagnostik