Adresy (2)

Weberova 7 , Děčín
Gynekologická ordinace, MUDr.Julius Török (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách
Weberova 7,
Gynekologicko-porodnická ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

No já byla těhotná a on mi napsal antibiotika,když jsem se zeptala a to nevadí když jsem těhotná,říká a jooo já na to zapomněl...šílený odešla jse ihned k jinému...


Už přes dvacet let chodím na preventivní prohlídku - cytologii.Z důvodu několikerého stěhování, jsem vystřídala 4 gynekology, ale u žádného toto vyšetření nebolelo, jen u tohoto doktora. A bolí to dost.Pokaždé. Vydržím to, je to jen jednou do roka, jiný problém nemám, tak to skousnu. Ale nevím, proč to u něj bolí a u jiných ne?


Po zjištění s tetsu, že jsem nejspíše těhotná jsem v Děčíně sháněla gynekologa, ale protože jsem tu bydlela chvíli a neměla jsem ještě trvalé bydliště, žádný doktor ani doktorka mě nechtěli přijmout. Jediný pan doktor Torok mě přijal bez problému, mé těhotenství hlídal, aby nenastaly nějaké komplikace, jelikož moje matka je měla několikrát, bedlivě. Nemohu si stěžovat, vyšel mi ve všem vstříc a při jakémkoliv problému se na něj mohu spolehnout.


Ověřeny pacient

Je to už pár let, co jsem od pana doktora odešla. Po několika letech užívání hormonální antikoncepce jsem s tím chtěla přestat. Pan doktor se mi snažil doslova vnutit jinou. Asi po třech letech, co jsem už HA nebrala se mě zeptal na značku a jak jsem s tím spokojená. Když jsem řekla, že nic neberu, okamžitě mi ji opět vnucoval.
Když jsem HA začala ve svých sedmnácti letech užívat, nedělal mi pan doktor žádné krevní testy. Prostě řekl, že značka xxx je přesně to pravé pro mě.


P
Ověřeny pacient

Sice z něj vyzařuje klid, ale když k němu 3x jdete s tím, že pomalu měsíc krvácíte a on vás 2x odbyde s tím, že sou to hormony. Na potřetí sem bez vyšetření odmítala odejít, tak mě laskavě vyšetřil a ejhle - zánět. Navíc se už pár let snažím otěhotnět a jediný co byl "pan doktor" ochoten se mnou dělat bylo to, že mě odkazoval a CAR. Teď mám úžasnou vyhlášenou doktorku a sem s ní strašně moc spokojená. Ani ona jednání pana doktora nechápala. A když sem jí řekla, že jsem tam chodila od 16 let (8 let) a za tu dobu mi třeba ani nevyšetřil prsa, natož měření tlaku, vážení...tak tomu odmítala věřit. Koho znám, snaží se od něj utéct!


B
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojená, neměnila bych.


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přestala chodit poté, co mi několikrát naznačil, že utíkám před životem. Dovolila jsem si totiž ještě ve 30 nemít děti!


P

Pan doktor byl vždy ochotný, snažil se můj problém vyřešit, nemohu si stěžovat...


K

SLUŠNÝ ,PŘÍJEMNÝ,V PROBLÉMOVÉ SITUACI VELKÁ PODPORA,DOPORUČUJI


V

chybny diagnostik


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • gynekologie a porodnictví