Praktický lékař stomatolog
Horní Lán 17, Olomouc

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Mam v zasade velkou radost z pozitivnich hodnoceni pacientu,kteri pisi o bezbolestnosti zakroku.ja od pana dr.odesla prave proto,ze pri zakroku nebyl ani na dve pozadani ochoten dat umrtvovaci injekci...s oduvodnenim uz to bude...coz tedy bylo za cca 40min. Prace vysledna hezka,nicmene dalsi reseni kazu u dalsich zubu za dlouhe cekaci doby,v podstate bez nejakeho vetsiho zajmu,nesystemove reseni problemove osmicky pouhym cistenim. Osobne jsem po prechodu k jinemu lekari byla prijemne prekvapena ze o anestezii nemusim prosit a je zcela standartni zalezitosti moderniho osetreni...atd.tato zkusenost je jiz starsiho data a jsem za pacienty rada,ze ojedinela. Spirkova

K tomuto lékaři chodím již několik let. Pracuje velmi rychle, pacienta nijak netrápí a jím odvedená práce je na špičkové úrovni. Své vybavení pravidelně obměňuje, udržuje krok s moderními trendy v léčbě i vybavení. Každý léčebný zákrok popíše a vysvětlí, většinou sám od sebe, ale nikdy neodmítne odpověď, pokud se zeptáte. Tohoto lékaře bych neměnil, i když je asi o trošičku dražší, než jiní, ale plně si to za svou péči a výkony zaslouží.

Domluva s panem doktorem byla trochu problémová, ale nakonec se vše vydařilo. Zubní impantát, co mi dával mám přes rok a zatím nebyl jediný problém. Sestřička je moc milá, akorát teda obdivuju její dlouhé nehty při práci. :-)

Velmi dobrý zubní lékař,zamýšlí se nad léčbou. Jeho práce je výborná.

Jen mohu potvrdit předchozí pochvalné hodnocení.Pan doktor má vlídné chování,podrobně vysvětlí léčebný plán a uvede více variant možných řešení,pracuje pečlivě,efektivně,po estetické i funkční stránce je výsledek ošetření excelentní.Mohu vřele doporučit.

komentáře mohu jen potvrdit, velmi dobrý zubař!

Perfektní a rychlý výkon

Všem doporučuji.Profesionál prací i chováním.Klidný,vyrovnaný.Vybavení ordinace velmi dobré.

Dojíždíme k Dr. Sheetovi 70 km, protože s takto příkladnou péči jsme se ještě nesetkala. Vřele doporučuji.

všechno úplně bez bolesti,pan doktor je nejlepší,jinam bych nikdy nešla
sabina 6 let