Josef Tomáš, ortoped Pardubice

MUDr. Josef Tomáš

Ortoped Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na okrouhlíku 1781, Pardubice
Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Pan doktor je úžasný, milý a vstřícný člověk. Odborník na svém místě. Od března jsem jeho pacientka po artroskopii kolene. Jeho milé vystupování k pacientovi se mi líbí i sestřičky jsou moc hodný.


J
Ověřeny pacient

Souhlasím s kladným hodnocením tohoto lékaře. Cením si ho jako skvělého lékaře a člověka. Ochota poradit a pomoci je lékařsky i lidsky úžasná. Děkuji.


H
Ověřeny pacient

Pan doktor Tomáš má vůči pacientovi vstřícný a velmi lidský přístup. Pacienta zasvětí do operace předem i během zákroku při lokální anestezii. Děkuji a doporučuji.
Pavel Šťastný


J

Názor přidán dne 17.02.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


H
Ověřeny pacient

Dobrý den,jsem 3 měíce po artroskopii kolene.Pan doktor je velice ochotný,má lidský přístup,jedním slovem profesionál.Pochvalu si zaslouží i sestřičky,které jsou milé a snaží se najít Vám co nejkratší termín návštěvy,což není asi často jednoduché.Moc děkuji celému kolektivu.


T
Ověřeny pacient

S objednáváním k panu doktorovi již není problém minimálně 2 roky. I přes plný stav pacientů, byl pan doktor ochotný mě přijmout. Po operaci kolene jsem byla v kondici do dvou týdnů. Byla jsem spokojená nejen s přístupem pana doktora, který se mi věnoval nejen lékařsky, ale i lidsky, ale i s přístupem sester. Byly ke mně vlídné a termíny na objednání mi vždy našly. To že jsou někdy delší plně vynahradí péče pana doktora.


P
Ověřeny pacient

Skvělý lékař, úžasný člověk. Ochota poradit a pomoci jak od pana doktora, tak od sestřiček. I úsměv dokáže ulehčit od bolesti. Kdyby se nejednalo o zdravotní problémy, tak bych řekl, že je velmi příjemné být v ordinaci na "návštěvě".


Vynikající lékař, odborník,hlavně úžasný človíček.Bohužel nelze říci o jeho tmavovlasé sestřičce.Ta Vás může odradit neprofesionálním přístupem ,které nestojite ani za to aby Vás nechala dokončit větu a položí telefon.


Pan doktor je úžasný, profesionální, má skvělý přístup a je to nevídaný odborník. Musím ale upozornit na absolutně neprofesionální a nepříjemný přístup jeho tmavovlasé sestry. Nenechte se tedy odradit:-)


Ověřeny pacient

Napsal bych nejlepší, ale nemám možnost porovnání, jinak považuji MUDr,Tomáše za jednoho z nejlepších lékařů vůbec, zvláště jeho lidské vlastnosti jako je přístup k pacientům, snaha o pomoc a řešení jejich problémů. Jeho obliba je všeobecné známá a proto má tak rozsáhlou klientelu a tím je i časově limitován a z toho plynou i dlouhé objednací lhůty.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti