Lužická 692/1, Liberec
EPE, s.r.o.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

U mého bývalého zubaře mi vždy bylo řečeno, že mám vše v pořádku a víceméně se návštěvy obešly bez jakéhokoliv zákroku. Po přechodu k tomuto panu zubaři jsem zjistila, že je vlastně na čem pracovat a tak jsem půl roku docházelana různé zákroky, než se dalo vše dopořádku. Pan doktor je vždy v dobré náladě, vysvětluje vždy co dělá a proč to dělá a občas i vtipkuje, aby situaci odlehčil.

Po dnešnì prvni a poslední nàvštěvě v ordinaci musím bohužel napsat,že pan doktor je vulgární.Vidí strach v dětskych očich a na malou holčičku zařve:"otevři hubu"!I přes prosbu otce pacientky,je vulgarni a nakonec se rozloučí"vypadni"!Tohoto"mudr"v žádném případě nedoporučuji!

Pan doktor je výborný, šikovný odborník, vždy v dobré náladě. Přiznal, že se bojí zubaře,snad i proto má soucit s pacienty. Vždy vysvětlí zákrok a ještě přidá vtípek.

Jsem průběžně velmi spokojen. Pan doktor je velmi zručný, příjemný a spolehlivý. Léty dozrál. Nemám připomínek.

Čestmír

Díky panu doktorovi jsem se po dvaceti letech přestala bát zubaře! Má zlaté ruce i srdce, pohladí, pomůže.

Díky panu doktorovi jsem se přestala bát ošetření. Je prostě vynikající.

Velmi dobý zubař a odborník, zachrání Vás i v době volna

Zuby, pohroma huby - jak pravil Jára Cimrman. U dr.Štercla se hned ta pohroma nejeví tak velká. Vždy mi pomůže - a s vtipy nádavkem :)

Jsem jeho pacientem již mnoho let a upřímě mě děsí představa že to pan doktor jednoho krásného dne zabalí a řekne končím a jdu do penze budu chodit na golf a do lesa..............

Musím znovu potvrdit svoji spokojenost s pracovními výkony tohoto lékaře. Jsem spokojen a doporučuji.