Pediatr , Genetik Více

Mikulášovice, Varnsdorf, Jiřetín pod Jedlovou 3 adresa

Hlavní 40, Mikulášovice

Poštovní 52, Varnsdorf

č.d. 120, Jiřetín pod Jedlovou

Výborný lékař, ochotný, obětaví, pečlivý mohla bych toho napsat strašně moc. Je to nejlepší lékař kterého pro děti znám.chci poděkovat za to jaký je a přála bych si, aby takových doktorů bylo více.Šípová Varnsdorf

Léta jsem k němu chodil a teď tam chodí děti. Až přestane ordinovat, přijde Varnsdorf a okolí o špičkového lékaře.

Velmi dobrý lékař,řídící se selským rozumem,aniž by zanedbal a nepoužíval moderní vyšetřovací metody,ale s mírou a tak tomu má být,tu intuici,která je nesmírně důležitá mě v sobě a při okamžitém rozhodování si ví vždy rady i bez přístrojů-velmi doporučuji.Mašlárová Varnsdorf

Ochotný,vždy dětem pomůže,velmi doporučuji.Bukáčková

Je to svědomitý lékař,jsem s ním spokojená,dobře,že jej tady máme.Tran Huy

Doporučuji všem,dobrý lékař troianová Nixdorf

výborný,ochotný,pomáhái dospělým,mému muži již téměř vyléčil bércový vřed a to zadarmo,manžel nemá pojištění je cízinec,je to doktor lidumil Kurucová Anna Krásná Lípa

je to velmi dobrý doktor,není povýšený,snaží se ve všem pomoc,děti jej mají rádi Korbová Varnsdorf

ordinuje rychle,nikdo nečeká ,přes to pečlivě vyšetřuje,vše rodičům vysvětlí -doporučuji sošková varnsdorf

spolehlivý,pečlivý lékařještě nikdy nic nezanedbal profesionální příistup hošková varnsdorf

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Dá se přenést žloutenka oliznutim slin na lzicce po někom pokud je člověk očkováný proti žloutence? Jak by se projevovala? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.

typ b lze přenést i orálně je li ve slinách na lžičce stopakrve nakaženého a tem co olizuje má poranění dásně

MUDr. Josef Stehlík

Dobrý den ,a mám ještě poslední dotaz ,už od 14 let mi začíná chlupatět tělo ,převážně hrudník ,ruce,nohy ,ale normálně jsem vyrostl za tu dobu nějakých pár cm nahoru ,myslíte si že je to znamení že se mi pomalu zpomaluje růst ? ,předem děkuji moc krát za odpoved.

Nic se nezpomakuje,je to zcela normální MUDr Stehlík Josef pediatr a genetik