Hlavní 40, Mikulášovice

Poštovní 52, Varnsdorf

č.d. 120, Jiřetín pod Jedlovou

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Výborný lékař, ochotný, obětaví, pečlivý mohla bych toho napsat strašně moc. Je to nejlepší lékař kterého pro děti znám.chci poděkovat za to jaký je a přála bych si, aby takových doktorů bylo více.Šípová Varnsdorf

Léta jsem k němu chodil a teď tam chodí děti. Až přestane ordinovat, přijde Varnsdorf a okolí o špičkového lékaře.

Velmi dobrý lékař,řídící se selským rozumem,aniž by zanedbal a nepoužíval moderní vyšetřovací metody,ale s mírou a tak tomu má být,tu intuici,která je nesmírně důležitá mě v sobě a při okamžitém rozhodování si ví vždy rady i bez přístrojů-velmi doporučuji.Mašlárová Varnsdorf

Ochotný,vždy dětem pomůže,velmi doporučuji.Bukáčková

Je to svědomitý lékař,jsem s ním spokojená,dobře,že jej tady máme.Tran Huy

Doporučuji všem,dobrý lékař troianová Nixdorf

výborný,ochotný,pomáhái dospělým,mému muži již téměř vyléčil bércový vřed a to zadarmo,manžel nemá pojištění je cízinec,je to doktor lidumil Kurucová Anna Krásná Lípa

je to velmi dobrý doktor,není povýšený,snaží se ve všem pomoc,děti jej mají rádi Korbová Varnsdorf

ordinuje rychle,nikdo nečeká ,přes to pečlivě vyšetřuje,vše rodičům vysvětlí -doporučuji sošková varnsdorf

spolehlivý,pečlivý lékařještě nikdy nic nezanedbal profesionální příistup hošková varnsdorf

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Prosím o radu, na obou dlaních mám tzv. opičí rýhu, nikdy jsem to neřešila ani se po tom nepídila, co to vlastně znamená. Do budoucna plánujem s partnerem první dítě a já jsem se dočetla, že tyto rýhy jsou specifické pro lidi s Downovým syndromem. Mě osobně nikdy nikdo v dětství netestoval, žádné jiné příznaky nemám. Jako dítě jsem byla po zdravotní stránce v pořádku. Nikdo na nic neupozorňoval, ani do budoucna až já sama budu chtít být matkou. V rodině toto onemocnení nikdo nemá a nikdy neměl. Moji rodiče tyto rýhy nemají a pokud vím jejich rodiče také ne. Má ji jen můj starší bratr na levé ruce, jeho syn ji nemá a má sestra ji také nemá ani její děti. Můj partner je zcela zdravý a ruce má plné čar. Ráda bych slyšela Váš názor, zda je možné, že je to geneticky poděděné od bratra a je to jen "výjmečnost" nebo jestli mohu být s vysokou pravděpodobností nositel tohoto genu. Dočetla jsem se, že opičí rýhy mohou mít i zdraví lidé. Mám se nechat testovat? Děkuji za radu a odpověď. Barbora

Děti s Downovým sy.mají opičí rýhu,to ale neznamená,že kdo má opičí rýhu má Downův sy ,neb bude mít dítě s touto nemocí.Vykašlete se na vaši opičí rýhu,další zkoumání nemá význam.MUDr Stehlík Josef Liberec

MUDr. Josef Stehlík

• Dobrý den, mohl bych se prosím zeptat o co by se mohlo jednat? Vyskytuje se běžně válcovitá, tvrdá, mírně bolestivá boule v oblasti nad kostrčí v mezírce nad zadkem? Případně co by to mohlo znamenat? Po seškrávnutí ''strupu'' z povrchu boule začne vytékat mírně krev. Bouli jsem se snažil vymačkat ale furt tam zůstala, místo jsem ihned vydesinfikoval. O co se může jednat prosím?

Jde asi o perianální píštěl,která se musí řešit chirurgicky MUDr Stehlík Josef

MUDr. Josef Stehlík