Praktický lékař stomatolog
Jeremenkova 40, Olomouc

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Trhání zubu moudrosti jsem se po předchozí zkušenosti od jiného doktora z Valašského Meziříčí velmi obával. Ovšem po přečtení recenzí na StomchirOlomouc jsem se rozhodl, že zajdu s extrakci druhé spodní osmičky právě sem. A BYLO TO NEJLEPŠÍ Z ROZHODNUTÍ! Pan docent i jeho tým jsou profesionálové na svých místech. Při celém chirurgickém zákrok byl pan docent Podstata velmi milý. Neustále mě zjišťoval a uklidňoval, neustále mi sděloval, jaký krok bude následovat a co se při něm bude dělat. Nikde jsem jak živ takový přístup nezažil!

Naprosto profesionální přístup.
Byla jsem trhat 2 osmičky a za celou dobu (ani pak doma) jsem necítila bolest. Chvalim také za naprosto exkluzivní přístup k pacientovi, skvělá komunikace a velká psychická podpora a ujištění. Dekuji mnohokrát, i trhání zubů může být vsekrze příjemný zážitek, když ho dělají profici jako vy.

Na "trhání" osmičky se nikdo netěšíme, ale pokud to všechny mé následovníky uklidní: opravdu to tady umí!
Bojím se zubaře vždycky, co se snášení bolesti týká - do hrdinky mám fakt hodně daleko. Ale tu byl zákrok v pohodě, s legráckami, sestřičky byly moc fajn a pan doktor taky.

I když je to odborník, nebyla jsem spokojená. byla jsem na odstranění znamínek, na což má být specialista a měla by to být pro něj nejsnadnější práce. Měla jsem v plánu odstranit 2 z obličeje, nakonec jsem si to naštěstí rozmyslela, a nechala si dát pryč jen 2. Průběh byl v pořádku, ale znamínka nebyla nijak veliká a pan doktor mi vyřízl asi zbytečně velkou plochu. No udělal mi dost stehů, a já nyní skoro 2 roky po operaci mám stále celkem velké viditelné jizvy. Přitom jsem byla velice opatrná při léčbě a při péči o ranky, jelikož se jedná o obličej, a pro mě jako ženu je dost důležitý. Vedle brady mám tedy skoro centimetrovou jizvičku, navíc se mi pod ní strašně často tvoří pupínky, druhá je o něco menší, ale také dost výrazná. Budu to tedy muset řešit laserem. Přitom doktor tvrdil, že do 3 měsíců nebude nic vidět. K němu už ne.

S ošetřením na tomto stomatologickém centru jsem byla velmi spokojená. Děkuji celému týmu odborníků, který mě na implantaci připravil od dentální hygieny, parodontologa, přes implantaci na sále a poté za krásnou protetickou práci, která mi opět zvedla sebevědomí. Všem moc děkuji a určitě doporučuji.

Nejlepsi specialista na implantaty v CR...i mladi doktori se o nem uci...myslim ze neni lepsi volba, kdyz uz od nej ma zuby i nas pan prezident :-)

Konečně jsem narazila na specialistu. Odborník, specialista s kultivovaným projevem. Na všechny dotazy odpovídá
a vybírá nejlepší varianty pro vyřešení problémů.
Jeho znalosti hodnotím velmi pozitivně a doporučím ho každému.

Musím říci, že pan doktor je opravdu odborník na svém místě. byla jsem u něj na extrakci dvou zubu moudrosti. vše mi vysvětlil a byl velice milý. Celý jeho tým je profesionální a velice příjemný. Po mých zkušenostech ze zubaři musím říct, že jsem byla nad míru spokojená a že mohu jen a jen DOPURUČIT!!!!!!!!!!!!

Nespokojenost s panem doktorem, mluvil na mě, koukal jinde, když jsem se na něco ptala cítila jsem se divně a pořádné odpovědi se mi nedostalo a péči taky nehodnotím zrovna nejlépe..

K tomuto lékaři již nepůjdu, jelikož se u něj necítím dobře a doporučit dál ho také nemohu..

Vše OK