Josef Podstata, zubař Olomouc

Doc. MUDr. Josef Podstata

Zubař

12 názorů

Uložit


Adresa

Jeremenkova 40, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
12 názorů

D
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Trhání zubu moudrosti jsem se po předchozí zkušenosti od jiného doktora z Valašského Meziříčí velmi obával. Ovšem po přečtení recenzí na StomchirOlomouc jsem se rozhodl, že zajdu s extrakci druhé spodní osmičky právě sem. A BYLO TO NEJLEPŠÍ Z ROZHODNUTÍ! Pan docent i jeho tým jsou profesionálové na svých místech. Při celém chirurgickém zákrok byl pan docent Podstata velmi milý. Neustále mě zjišťoval a uklidňoval, neustále mi sděloval, jaký krok bude následovat a co se při něm bude dělat. Nikde jsem jak živ takový přístup nezažil!


E
Ověřeny pacient

Naprosto profesionální přístup.
Byla jsem trhat 2 osmičky a za celou dobu (ani pak doma) jsem necítila bolest. Chvalim také za naprosto exkluzivní přístup k pacientovi, skvělá komunikace a velká psychická podpora a ujištění. Dekuji mnohokrát, i trhání zubů může být vsekrze příjemný zážitek, když ho dělají profici jako vy.


J
Ověřeny pacient

Na "trhání" osmičky se nikdo netěšíme, ale pokud to všechny mé následovníky uklidní: opravdu to tady umí!
Bojím se zubaře vždycky, co se snášení bolesti týká - do hrdinky mám fakt hodně daleko. Ale tu byl zákrok v pohodě, s legráckami, sestřičky byly moc fajn a pan doktor taky.


V
Ověřeny pacient

I když je to odborník, nebyla jsem spokojená. byla jsem na odstranění znamínek, na což má být specialista a měla by to být pro něj nejsnadnější práce. Měla jsem v plánu odstranit 2 z obličeje, nakonec jsem si to naštěstí rozmyslela, a nechala si dát pryč jen 2. Průběh byl v pořádku, ale znamínka nebyla nijak veliká a pan doktor mi vyřízl asi zbytečně velkou plochu. No udělal mi dost stehů, a já nyní skoro 2 roky po operaci mám stále celkem velké viditelné jizvy. Přitom jsem byla velice opatrná při léčbě a při péči o ranky, jelikož se jedná o obličej, a pro mě jako ženu je dost důležitý. Vedle brady mám tedy skoro centimetrovou jizvičku, navíc se mi pod ní strašně často tvoří pupínky, druhá je o něco menší, ale také dost výrazná. Budu to tedy muset řešit laserem. Přitom doktor tvrdil, že do 3 měsíců nebude nic vidět. K němu už ne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

S ošetřením na tomto stomatologickém centru jsem byla velmi spokojená. Děkuji celému týmu odborníků, který mě na implantaci připravil od dentální hygieny, parodontologa, přes implantaci na sále a poté za krásnou protetickou práci, která mi opět zvedla sebevědomí. Všem moc děkuji a určitě doporučuji.


D
Ověřeny pacient

Nejlepsi specialista na implantaty v CR...i mladi doktori se o nem uci...myslim ze neni lepsi volba, kdyz uz od nej ma zuby i nas pan prezident :-)


N
Ověřeny pacient

Konečně jsem narazila na specialistu. Odborník, specialista s kultivovaným projevem. Na všechny dotazy odpovídá
a vybírá nejlepší varianty pro vyřešení problémů.
Jeho znalosti hodnotím velmi pozitivně a doporučím ho každému.


Ověřeny pacient

Musím říci, že pan doktor je opravdu odborník na svém místě. byla jsem u něj na extrakci dvou zubu moudrosti. vše mi vysvětlil a byl velice milý. Celý jeho tým je profesionální a velice příjemný. Po mých zkušenostech ze zubaři musím říct, že jsem byla nad míru spokojená a že mohu jen a jen DOPURUČIT!!!!!!!!!!!!


Nespokojenost s panem doktorem, mluvil na mě, koukal jinde, když jsem se na něco ptala cítila jsem se divně a pořádné odpovědi se mi nedostalo a péči taky nehodnotím zrovna nejlépe..

K tomuto lékaři již nepůjdu, jelikož se u něj necítím dobře a doporučit dál ho také nemohu..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Vše OK


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti