Jste tento lékař?

Adresy

• Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň

Terezie Brzkové 942/15
    318 00 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů:

• Pan MUDr Mrázek je velmi velmi dobrý lékař. Příjemný, milý, vstřícný, šikovný. Sestřičky jsou též velmi příjemné a vstřícné. Znám a pana doktora velmi dlouho. Též k němu chodí všichni z mé rodiny. Jsou spokojeni velmi.

• Pana doktora Mrázka vřele doporučuji.

• Jeden z nejlepších doktorů, které znám. Vždy se snaží vyjít vstříc a najít nejvhodnější léčbu, je ochotný a díky svému vtipkování dokáže i zbavit strachu. Opravdu odborník. I sestřičky má velmi milé a příjemné.

• Pan doktor je velice vstricny a hodny clovek, ktery se opravdu zajima o vas stav a nevaha sve otazky prokladat vtipky. Vse vam ochotne vysvetli a jak je zde psano vse s usmevem. Nerve, nesklebi se a je videt ze se ve sve praci vyzna. Stejne lze hodnotit i sestricky, ktere tvori nemalou cast ordinace a svym vystupovanim tak utvari celkovy dojem z navstevy doktora. Zde je vse naprosto v poradku a mohu jen doporucit. Uz nikdy nepujdu jinam :)

• Pan doktor Mrázek i jeho sestřičky jsou nejlepší.

• Pan doktor je nejen nejlepším chirurgem, kterého jsem kdy poznala, ale i báječným člověkem. Je velice vstřícný, usměvavý a ochotný, děti se ho narozdíl od jiných doktorů nebojí a na kontroly se vyloženě těšily :) S ostatními chirurgy nelze prostě srovnávat, je to skvělý lékař!

• Pana doktora Mrazka mohu jen doporucit, ochotne se me ujal po spatne zkusenosti s jinym chirurgem. Rekl mi presne rozsah a zavaznost urazu, delku lecby a jen jemu mohu podekovat, ze lecba probiha velmi dobre. Je dukladny a profesionalni i se smyslem pro humor.

• Pana doktora Mrázka znám díky své nešikovnosti již roky a mohu jej jen doporučit. Lidský, vstřícný přístup, milé jednání, díky své odborné minulosti skutečný znalec. Osobně jsem byl svědkem příchodu dívenky (cca 5 let) opařené kávou. Při spatření doktora řvala jak tur (na pohotovosti s ní "pěkně zacházeli) a odcházela s úsměvem a ve dveřích se otočila a povídá: papa strejdo. Není co dodat.

• Pan doktor Mrázek je velice šikovný a vždy dokázal poradit, jaký způsob léčby by byl nejlepší, s ohledem na délku léčení a sport.

• Pana doktora Mrázka mohu jenom doporučit. Odborník na svém místě, ochotný, chápavý, díky osobitému humoru pacienta zbaví strachu, je důkladný a nic nezanedbá. Je to skvělý lékař, kterého chválí ho i jeho kolegové.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online