Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Děkuji za dvě krásné děti i vám pane doktore.
Pan doktor je empatický a vždy dokáže pomoci řešit gyn. potíže s nasazením jasně dané léčby. Za mě špička ve svém oboru. Vřele všem pacientkám doporučuji!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Doporučuji. K panu doktorovi chodím již 27let. Porodila jsem tři zdravé děti v jeho péči a záchránil mi život včasným vyšetřením. Pan doktor je vždy ochotný a je to zkušený odborník, VÝBORNÝ LÉKAŘ. Vždy jsem se setkala jen s ochotou celého personálu v ordinaci. Jsou to lidé, odborníci na svém místě. Vřele doporučuji!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Obratila jsem se na pana doktora na podkladě skvělých doporučení z duvodu, ze s manzelem se nam nedari jiz urcity cas pocit miminko :-(
Po konzultaci s nim jsem mnohem optimistictejsi a konecne se zacali dit veci . Svitla nadeje, ze s jeho pomoci se zadari . Pristup pana doktora je naprosto vyjmecny :-) Vrele doporucuji. Klara

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Je poznat, že je velmi zkušený a erudovaný a když je třeba, všechno potřebné rychle zařídí.
Vždy mi všechno potřebné vysvětlil, prostředí je velmi příjemné a sestřičky jsem zatím zažila také vždy milé.
M.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Doktor neresi problém opakovaně ! Zajímá ho více pojišťovna a bussines v tom případě když se mu to nehodí nebo není to pro něho zajímavé posle pacienty jinam. Naprosto nevhodné chování. Pokud zjistím , ze doktor něco zanedbal při me léčbě zvažují trestní oznámení

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Klasická gynekologie

Pana doktora nedoporučuji. Dříve byl celkem fajn, poslední dobou je čím dál horší. Arogantní, problém neřeší, suverénně tyká. Přijdu si, že ho obtěžuji, k doktorovi má být důvěra a chodit tam vystresovaná, to fakt nebudu. Dnes jsem u něj byla naposledy, budu hledat nového gynekologa. Fakt nedoporučuji!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

K Panu Míkovi jsem začala chodit ve svých 17 ti letech. Chtěla jsem začít brát antikoncepci a na něj byly dobré recenze, tak jsem šla k němu. Bohužel jsem se zde za dva rojy nedočkala žádné péče, jako mé známé u jiných gynekologů. Přijedete, prakticky vám pan doktor řekne ať roztáhnete nohy a za dva týdny si zavoláte na stěry. To je veškerá péče. Ani žádný ultrazvuk za dva roky neudělal. Od tohoto doktora jsem odešla a jsem za to ráda.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Doporučuji. K panu doktorovi chodím již 22let. Porodila jsem tři syny. Vžy jsem se setkala jen s ochotou celého personálu ordinace. Jsou lidi, odborníci na svém místě. Za vše děkuji Kovaříková

Pan Doktor Míka je velmi dobrý,pomohl mi už několikrát,milý,hodný,žádný problém jsem sním nikdy neměla. Lucka

K panu doktorovi jsem začala chodit minulý měsíc(na doporučení od známé).Vyměnila jsem ho za svého původního lékaře, který 4 roky absolutně neřešil mé neustálé bolesti. Vždy jsem od něj odcházela se slovy: vše je v pořádku, nic to není. Po první návštěvě pana Míky se vše rozběhlo-vyšetření, ultrazvuky, odběry....Jsem objednaná na operaci, a já si už nepřipadám jak hypochondr, který si vymýšlí bolesti. Pan doktor mi vše vysvětlil a já ani nemám strach. Takže pro mě je pan doktor profesionál na svém místě. A pokud bude chtít příspěvek, ráda mu ho dám. Jednou do roka mě to nezabije. Ostatně můj původní lékař ho vyžadoval také.