Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
84 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Obratila jsem se na pana doktora na podkladě skvělých doporučení z duvodu, ze s manzelem se nam nedari jiz urcity cas pocit miminko :-(
Po konzultaci s nim jsem mnohem optimistictejsi a konecne se zacali dit veci . Svitla nadeje, ze s jeho pomoci se zadari . Pristup pana doktora je naprosto vyjmecny :-) Vrele doporucuji. Klara


M
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Je poznat, že je velmi zkušený a erudovaný a když je třeba, všechno potřebné rychle zařídí.
Vždy mi všechno potřebné vysvětlil, prostředí je velmi příjemné a sestřičky jsem zatím zažila také vždy milé.
M.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Doktor neresi problém opakovaně ! Zajímá ho více pojišťovna a bussines v tom případě když se mu to nehodí nebo není to pro něho zajímavé posle pacienty jinam. Naprosto nevhodné chování. Pokud zjistím , ze doktor něco zanedbal při me léčbě zvažují trestní oznámení


V
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Klasická gynekologie

Pana doktora nedoporučuji. Dříve byl celkem fajn, poslední dobou je čím dál horší. Arogantní, problém neřeší, suverénně tyká. Přijdu si, že ho obtěžuji, k doktorovi má být důvěra a chodit tam vystresovaná, to fakt nebudu. Dnes jsem u něj byla naposledy, budu hledat nového gynekologa. Fakt nedoporučuji!


K
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

K Panu Míkovi jsem začala chodit ve svých 17 ti letech. Chtěla jsem začít brát antikoncepci a na něj byly dobré recenze, tak jsem šla k němu. Bohužel jsem se zde za dva rojy nedočkala žádné péče, jako mé známé u jiných gynekologů. Přijedete, prakticky vám pan doktor řekne ať roztáhnete nohy a za dva týdny si zavoláte na stěry. To je veškerá péče. Ani žádný ultrazvuk za dva roky neudělal. Od tohoto doktora jsem odešla a jsem za to ráda.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Doporučuji. K panu doktorovi chodím již 22let. Porodila jsem tři syny. Vžy jsem se setkala jen s ochotou celého personálu ordinace. Jsou lidi, odborníci na svém místě. Za vše děkuji Kovaříková


L
Ověřeny pacient

Pan Doktor Míka je velmi dobrý,pomohl mi už několikrát,milý,hodný,žádný problém jsem sním nikdy neměla. Lucka


R
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem začala chodit minulý měsíc(na doporučení od známé).Vyměnila jsem ho za svého původního lékaře, který 4 roky absolutně neřešil mé neustálé bolesti. Vždy jsem od něj odcházela se slovy: vše je v pořádku, nic to není. Po první návštěvě pana Míky se vše rozběhlo-vyšetření, ultrazvuky, odběry....Jsem objednaná na operaci, a já si už nepřipadám jak hypochondr, který si vymýšlí bolesti. Pan doktor mi vše vysvětlil a já ani nemám strach. Takže pro mě je pan doktor profesionál na svém místě. A pokud bude chtít příspěvek, ráda mu ho dám. Jednou do roka mě to nezabije. Ostatně můj původní lékař ho vyžadoval také.


K
Ověřeny pacient

Pana doktora ZÁSADNĚ nedoporučuji! Protivný až arogantní přístup, věčné úhrady čehosi a sestry taky žádnej šlágr.. Máte vlastně pocit, že obtěžujete.. a to u gynekologa, kam chodíte, nebo byste měli chodit pravidelně není nic příjemného.. Jsem ráda, že jsem pryč a nikdy bych se tam už nevrátila! NEDOPORUČUJI!!


T
Ověřeny pacient

Doporučuji, já jsem s ním maximálně spokojená. Chodím k němu už několik let a bez problému. Mám problém se snašlivostí antikoncepce, a on vždy vyslechne proč mi zase nevyhovuje a poradí jiný přípravek. Vždy si se mnou popovídá, zeptá se mě jak se mám atd. Já osobně s ním nemám problém a to musím podotknout, že jsem studentka a neplatila jsem ještě žádné příspěvky. Je to profesionál a ordinace je perfektně vybavená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti