Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Obratila jsem se na pana doktora na podkladě skvělých doporučení z duvodu, ze s manzelem se nam nedari jiz urcity cas pocit miminko :-(
Po konzultaci s nim jsem mnohem optimistictejsi a konecne se zacali dit veci . Svitla nadeje, ze s jeho pomoci se zadari . Pristup pana doktora je naprosto vyjmecny :-) Vrele doporucuji. Klara

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Je poznat, že je velmi zkušený a erudovaný a když je třeba, všechno potřebné rychle zařídí.
Vždy mi všechno potřebné vysvětlil, prostředí je velmi příjemné a sestřičky jsem zatím zažila také vždy milé.
M.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Doktor neresi problém opakovaně ! Zajímá ho více pojišťovna a bussines v tom případě když se mu to nehodí nebo není to pro něho zajímavé posle pacienty jinam. Naprosto nevhodné chování. Pokud zjistím , ze doktor něco zanedbal při me léčbě zvažují trestní oznámení

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Klasická gynekologie

Pana doktora nedoporučuji. Dříve byl celkem fajn, poslední dobou je čím dál horší. Arogantní, problém neřeší, suverénně tyká. Přijdu si, že ho obtěžuji, k doktorovi má být důvěra a chodit tam vystresovaná, to fakt nebudu. Dnes jsem u něj byla naposledy, budu hledat nového gynekologa. Fakt nedoporučuji!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

K Panu Míkovi jsem začala chodit ve svých 17 ti letech. Chtěla jsem začít brát antikoncepci a na něj byly dobré recenze, tak jsem šla k němu. Bohužel jsem se zde za dva rojy nedočkala žádné péče, jako mé známé u jiných gynekologů. Přijedete, prakticky vám pan doktor řekne ať roztáhnete nohy a za dva týdny si zavoláte na stěry. To je veškerá péče. Ani žádný ultrazvuk za dva roky neudělal. Od tohoto doktora jsem odešla a jsem za to ráda.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Doporučuji. K panu doktorovi chodím již 22let. Porodila jsem tři syny. Vžy jsem se setkala jen s ochotou celého personálu ordinace. Jsou lidi, odborníci na svém místě. Za vše děkuji Kovaříková

Pan Doktor Míka je velmi dobrý,pomohl mi už několikrát,milý,hodný,žádný problém jsem sním nikdy neměla. Lucka

K panu doktorovi jsem začala chodit minulý měsíc(na doporučení od známé).Vyměnila jsem ho za svého původního lékaře, který 4 roky absolutně neřešil mé neustálé bolesti. Vždy jsem od něj odcházela se slovy: vše je v pořádku, nic to není. Po první návštěvě pana Míky se vše rozběhlo-vyšetření, ultrazvuky, odběry....Jsem objednaná na operaci, a já si už nepřipadám jak hypochondr, který si vymýšlí bolesti. Pan doktor mi vše vysvětlil a já ani nemám strach. Takže pro mě je pan doktor profesionál na svém místě. A pokud bude chtít příspěvek, ráda mu ho dám. Jednou do roka mě to nezabije. Ostatně můj původní lékař ho vyžadoval také.

Pana doktora ZÁSADNĚ nedoporučuji! Protivný až arogantní přístup, věčné úhrady čehosi a sestry taky žádnej šlágr.. Máte vlastně pocit, že obtěžujete.. a to u gynekologa, kam chodíte, nebo byste měli chodit pravidelně není nic příjemného.. Jsem ráda, že jsem pryč a nikdy bych se tam už nevrátila! NEDOPORUČUJI!!

Doporučuji, já jsem s ním maximálně spokojená. Chodím k němu už několik let a bez problému. Mám problém se snašlivostí antikoncepce, a on vždy vyslechne proč mi zase nevyhovuje a poradí jiný přípravek. Vždy si se mnou popovídá, zeptá se mě jak se mám atd. Já osobně s ním nemám problém a to musím podotknout, že jsem studentka a neplatila jsem ještě žádné příspěvky. Je to profesionál a ordinace je perfektně vybavená.