Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

v tomto hodnocení, nebude názor na lékaře, s tím jsem spokojená, ale velice tristní je přístup jedné ze sester, menší černé krátké vlasy, je nepříjemná, hlavně v telefonické komunikaci, zřejmě je vyhořelá, taková osoba by zde neměla pracovat, zcela ji chybí empatie....bohužel

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Začala jsem k panu doktorovi docházet kvůli snaze o otěhotnění před 19 lety a za celou dobu na něj nedám dopustit. Díky jeho léčbě a doporučením se nám narodila zdravá dcera a poté už bez problémů 2 synové. Nikdy jsem neměla pocit, že by něco odflákl, naopak, s každým problémem mi pomohl. Takže za mně veliké díky Pane doktore !!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Děkuji za dvě krásné děti i vám pane doktore.
Pan doktor je empatický a vždy dokáže pomoci řešit gyn. potíže s nasazením jasně dané léčby. Za mě špička ve svém oboru. Vřele všem pacientkám doporučuji!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Doporučuji. K panu doktorovi chodím již 27let. Porodila jsem tři zdravé děti v jeho péči a záchránil mi život včasným vyšetřením. Pan doktor je vždy ochotný a je to zkušený odborník, VÝBORNÝ LÉKAŘ. Vždy jsem se setkala jen s ochotou celého personálu v ordinaci. Jsou to lidé, odborníci na svém místě. Vřele doporučuji!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Obratila jsem se na pana doktora na podkladě skvělých doporučení z duvodu, ze s manzelem se nam nedari jiz urcity cas pocit miminko :-(
Po konzultaci s nim jsem mnohem optimistictejsi a konecne se zacali dit veci . Svitla nadeje, ze s jeho pomoci se zadari . Pristup pana doktora je naprosto vyjmecny :-) Vrele doporucuji. Klara

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Je poznat, že je velmi zkušený a erudovaný a když je třeba, všechno potřebné rychle zařídí.
Vždy mi všechno potřebné vysvětlil, prostředí je velmi příjemné a sestřičky jsem zatím zažila také vždy milé.
M.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Doktor neresi problém opakovaně ! Zajímá ho více pojišťovna a bussines v tom případě když se mu to nehodí nebo není to pro něho zajímavé posle pacienty jinam. Naprosto nevhodné chování. Pokud zjistím , ze doktor něco zanedbal při me léčbě zvažují trestní oznámení

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Klasická gynekologie

Pana doktora nedoporučuji. Dříve byl celkem fajn, poslední dobou je čím dál horší. Arogantní, problém neřeší, suverénně tyká. Přijdu si, že ho obtěžuji, k doktorovi má být důvěra a chodit tam vystresovaná, to fakt nebudu. Dnes jsem u něj byla naposledy, budu hledat nového gynekologa. Fakt nedoporučuji!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

K Panu Míkovi jsem začala chodit ve svých 17 ti letech. Chtěla jsem začít brát antikoncepci a na něj byly dobré recenze, tak jsem šla k němu. Bohužel jsem se zde za dva rojy nedočkala žádné péče, jako mé známé u jiných gynekologů. Přijedete, prakticky vám pan doktor řekne ať roztáhnete nohy a za dva týdny si zavoláte na stěry. To je veškerá péče. Ani žádný ultrazvuk za dva roky neudělal. Od tohoto doktora jsem odešla a jsem za to ráda.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Doporučuji. K panu doktorovi chodím již 22let. Porodila jsem tři syny. Vžy jsem se setkala jen s ochotou celého personálu ordinace. Jsou lidi, odborníci na svém místě. Za vše děkuji Kovaříková