Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykova 9/699, Liberec
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
1
Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pan doktor je naprosta spicka s uzasnym a lidskym pristupem. Netesim se, az pujde do duchodu. Pokud nekdo tvrdi, ze ho 10 let nezrengenoval, tak tomu neverim.

P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař Prevence

K panu dotorovi jsem chodila od detstvi a poctive dochazela na prevenci. Nicmene ted po tricitce jsem velmi nemile prekvapena.
Musela jsem zmenit lekarku, ktera zjistila, ze mam neosetrene kazy a zavazny problem s jednim korenovym kanalkem.
Vse zanedbano kvuli tomu, ze pan doktor me minimalne 10let nezrentgenoval a zuby poradne nezkontroloval.
Ten me tato legrace bude stat jak spoustu penez, tak i zuby.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

Nemám s panem doktorem žádné negativní zkušenosti. Je pečlivý a všem svým pacientům věnuje stejnou pozornost. Jenom u mé mamky zanedbal kaz (nevybrousil ho tak, jak měl), který poté zaplonboval a bohužel se to nestalo jenom jednou, takže byly v návaznosti další problémy :-(

J
Ověřeny pacient

Chodím k němu od malinka a můžu jen a jen chválit. Opravdu je pan doktor moc šikovný

K
Ověřeny pacient

Se svým špatným chrupem jsem si užil své již od dětství, údajně důsledky zvýšených dávek tetracyklinu v 60, létech.Vystřídal jsem mnoho zubařů, ale pan doktor Kučera je první, ke kterému chodím bez sebemenšího pocitu strachu a obav.Vše co zde psali v této sekci ostaní jeho pacienti naprosto sedí.Špičkový odborník, velmi manuálně zručný,citlivý, lidsky příjemný člověk.Jeho pracovní vytížení je enormní a přitom nikdy svoje osobní nepříjemné pocity např. únavy napřenáší na pacienta.I trakové operace, jako resekce proběhly v maximální pohodě s minimálním stupněm bolestivosti a velmi zdárným průběhem hojení.V medicínské oblasti, jako i ve všech ostatních profesích platí, že zde jsou Sovové a Cvachové.Pan doktor Kučera patří jednoznačně do té první.

O
Ověřeny pacient

Chodím k němu už spoustu let a vždy všechno rychle a v pohodě vyřešil. Nikdy jsem s ním neměl jediný problém. Nedávno jsem si u něj nechal postupně vytrhat všechny osmičky a jakkoliv jsem se toho zákroku bál, tak výsledek byl excelentní :)

K
Ověřeny pacient

Chodíme leta celá rodina a to,myslím,hovoří za vše.A já,masochista-zdravotník,si zákroky páně doktora vždy užívám.Děkujeme. Hana Köhlerová s rodinou

ano

Velmi šikovný, pečlivý, zákroky provádí citlivě a bezbolestně (ohleduplnost je jeho typický rys, kterým se liší od některých jiných zubařů). Osobně sympatický, spíše tichý. Vzbuzuje důvěru, kterou nezklame. Nevýhodou je vysoká vytíženost, pokud už nejste jeho pacientem, těžko se jím stanete.

jeden z nejlepších v Liberci

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti