Praktický zubní lékař
Masarykova 9/699, Liberec

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Pan doktor je naprosta spicka s uzasnym a lidskym pristupem. Netesim se, az pujde do duchodu. Pokud nekdo tvrdi, ze ho 10 let nezrengenoval, tak tomu neverim.

Umístění: Praktický zubní lékař Prevence

K panu dotorovi jsem chodila od detstvi a poctive dochazela na prevenci. Nicmene ted po tricitce jsem velmi nemile prekvapena.
Musela jsem zmenit lekarku, ktera zjistila, ze mam neosetrene kazy a zavazny problem s jednim korenovym kanalkem.
Vse zanedbano kvuli tomu, ze pan doktor me minimalne 10let nezrentgenoval a zuby poradne nezkontroloval.
Ten me tato legrace bude stat jak spoustu penez, tak i zuby.

Nemám s panem doktorem žádné negativní zkušenosti. Je pečlivý a všem svým pacientům věnuje stejnou pozornost. Jenom u mé mamky zanedbal kaz (nevybrousil ho tak, jak měl), který poté zaplonboval a bohužel se to nestalo jenom jednou, takže byly v návaznosti další problémy :-(

Chodím k němu od malinka a můžu jen a jen chválit. Opravdu je pan doktor moc šikovný

Se svým špatným chrupem jsem si užil své již od dětství, údajně důsledky zvýšených dávek tetracyklinu v 60, létech.Vystřídal jsem mnoho zubařů, ale pan doktor Kučera je první, ke kterému chodím bez sebemenšího pocitu strachu a obav.Vše co zde psali v této sekci ostaní jeho pacienti naprosto sedí.Špičkový odborník, velmi manuálně zručný,citlivý, lidsky příjemný člověk.Jeho pracovní vytížení je enormní a přitom nikdy svoje osobní nepříjemné pocity např. únavy napřenáší na pacienta.I trakové operace, jako resekce proběhly v maximální pohodě s minimálním stupněm bolestivosti a velmi zdárným průběhem hojení.V medicínské oblasti, jako i ve všech ostatních profesích platí, že zde jsou Sovové a Cvachové.Pan doktor Kučera patří jednoznačně do té první.

Chodím k němu už spoustu let a vždy všechno rychle a v pohodě vyřešil. Nikdy jsem s ním neměl jediný problém. Nedávno jsem si u něj nechal postupně vytrhat všechny osmičky a jakkoliv jsem se toho zákroku bál, tak výsledek byl excelentní :)

Chodíme leta celá rodina a to,myslím,hovoří za vše.A já,masochista-zdravotník,si zákroky páně doktora vždy užívám.Děkujeme. Hana Köhlerová s rodinou

ano

Velmi šikovný, pečlivý, zákroky provádí citlivě a bezbolestně (ohleduplnost je jeho typický rys, kterým se liší od některých jiných zubařů). Osobně sympatický, spíše tichý. Vzbuzuje důvěru, kterou nezklame. Nevýhodou je vysoká vytíženost, pokud už nejste jeho pacientem, těžko se jím stanete.

jeden z nejlepších v Liberci