Sakařova 497, Týn nad Vltavou
Stomatologická ordinace

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Stomatologická ordinace Zubní implantáty

Děkuji MUDr. Konopáskovi za velice profesionální přístup. Je to odborník na svém místě a oproti zubařům v Českých Budějovicích je levnější. Pan doktor mi v horním patře aplikoval 5 implantátů, neboť jsem o své původní zuby přišla z důvodu parodontózy. Byl velice přesný, šetrný a s výsledkem jsem velmi spokojena. Jana Šilhová

Dr.Konopásek je podle mého názoru velice zručný a hlavně velice kvalifikovaný stomatolog.Znám mnoho lidí ,kteří za ním dojíždějí z daleka a velice si ho chválí za jeho preciznast. Také je podstatně levnější než třeba v ČB.Lepšího zubaře neznám!

jeden z nejlepších

výborný odborník

Pan Konopasek je dobrý zubař ale na zub čekam moc dlouho zaplatila jsem už mnoho penez a stale se nic nedeje.Ale držim mu palečky protože jinak je to užasný človek

Navštěvuji ho už mnoho let i s dětmi. Co udělá drží a je precizní, narozdíl od dvou předchozích týnských zubařů, které jsem vyzkoušela.

Je dobrý zubař, ale Ryba je Mudr. Ryba. Na toho nikdo nemá. Mudr. Konopásek je velmi arogantní a drahý.

Pan Konopásek je skutečný lékař!

Je to PAN DOKTOR, velmi odborně zdatný. Bohužel se delší dobu čeká, ale to je asi daň za to, že opravdu umí. Pokud vím, tak ale také ordínuje v sobotu dopoledne, takže hlavně pro dojíždějící je to výhoda.

Paní Marie a paní? anonyme, vy jste snad musely navštívit jiného lékaře... bohužel mám zuby "rodinné", tudíž křehké a vystřídal jsem mnoho dentistů, bohužel. Dr. Konopásek mi dělal celé horní patro nové. Musím uznat, že lepšího zubního lékaře jsem ještě nenavštívil... i proto zřejmě ty delší čekací doby.
A s dětmi pracuji také už přes třicet let, a byl jsem svědkem, jak přestrašené dítě nejen zvládl velmi profesionálně a správně, ale ještě jej stihl během zákroku! naprosto uklidnit, takže odcházelo zcela v pořádku a bez slziček.