Sam. ordinace PL pro dospělé
Palackého 60, Nechanice

Byl jsem mile překvapený. Inteligentní, vnímavý ... Byl jsem u něho poprvé, ale předčilo to má očekávání. Před rokem jsem jen ve zdejším dětském domově poslouchal, kolik že si vydělává a že nedá dětem ani sklenici medu...... Lidská závist je hrozná a bohužel všudypřítomná. Myslím, že mám na lidi cit a tohle není špatný člověk. Sestřička byla taky milá. Myslím si, že jak je tohle městečko divné, tak má aspoň dobrého praktického lékaře. Zdraví JD

Pan doktor na mně působí velice sympaticky. Stará se jak má a jestli tady píše někdo, že jak se vyspí... No myslel jsem. že to je taky člověk,ne? Zatím vždy jako lékař perfektní a jestli má i někdy náladu, jsem napoznal. Vždy slušný, pohodový.

Zdá se mi, že pak doktor se chová podle toho, jak se vyspí. Nechodím k němu zrovna moc ráda, ale jiný doktor v Nechanicích není. Na druhou stranu je to takový pohodář, nic moc neprožívá. Neodkážu to tolik posoudit, jelikož jsem u něj tolikrát nebyla, nemám nějaké zdravotní problémy.

Výborný lékař a praktik, který dovede rozeznat nemoc a příslušně ji léčit, popřípadě odkázat na správného specialistu. V mnohých případech sám specialistu předčí. Ochotný, vstřícný a s velmi dobrou odbornou úrovní.

S panem doktorem jsem spokojená. Každé ráno chodí včas na 7 hodinu a ne jako můj bývalý doktor, který se doslova zjevil kdy chtěl - měl od 8 a přicházel na 10! Je pečlivý, na vše rozumně odpoví a myslím, že je i milý. Nevím jestli bych toho sama byla schopna - pracovat na jednom místě a vídat jen nemocný lidi nebo simulanty.

No nevím,dlouho se čeká v čekárně, neochotný, kdyby byl v mém bydlišti jiný lékař, tak určitě přejdu jinam.