Praktický lékař stomatolog
Husova 76, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

W
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Precizní práce p. doktora. Vždy se snaží vyjít vstříc, vím, co se bude dít a každá návštěva je bezbolestná. Upřímně, občas u zubaře nemusím znát detaily zákroku, pokud mě ale cokoli zajimá, doptám se a pan doktor ochotně dovysvětlí. Vždy milé sestřičky, hezké prostředí. Měnit určitě nehodlám.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Prevence

Chodím k panu Holoubkovi roky (od jeho začátků), byla jsem vždy spokojená a i celá moje rodina. Je citlivý, ordinace je příjemná, vybavení výborné. Ale jeho přístup a chováni bylo vždy arogantní a poslední dva roky mě posílá na zákrok, přičemž na mé opakovane dotazy nedokáže zodpovědět proč na něj mám jít. Neposlouchá co říkám a vždy mě pošle pryč, ze je vše v pořádku. Cítila jsem jisté obtíže na horních sedmičkach. Zkusila jsem o dva týdny po jeho návštěvě jiného zubaře a mám tam dva hluboké kazy. Arogantně se sebou jednat nenechám, chci vždy vše vysvětlit. A naopak mi vždy čekárna přišla prázdná dlouhou dobu a sestry se poslední roky také mění dost často.

Dobrý lékař? Ano možná dobrý lékař, ale jsem po několika návštěvách mé rodiny hodně nespokojený. A to vzhledem k nemožnosti ošetření akutních bolestivých stavů. Názory ostatních, že lékař neodmítne tyto stavy ošetřit jsou nepravdivé po mé zkušenosti. Bolestivý stav, otok a objednání za týden. Výsledek? Vytržený zub, silný zánět a prosezený vikend na zubní pohotovosti, kde lékař nechápe postup - objednání s bolestivým stavem bez min. prohlidky či rentgenu. Ale nedávám to za vinu lékaři. Je to o tom, že většina s každým píchnutim běží k lékaři na bolestivé případy a pak na akutní stavy lékař nemá čas a přesouvá je.

Pan doktor i sestřička jsou profesionálové se vším všudy. Pan doktor se, alespoň dle mého laického pohledu, dobře vyzná nejen v běžných zákrocích, ale i v moderních postupech apod. Nejsem jeho pacientem zase tak dlouho, ale i za tu nepříliš dlouhou dobu je znát velký pokrok v komunikaci, která dříve trochu pokulhávala. Je radost sledovat, jak se z velmi dobrého lékaře stává výborný ;o) Dnes se vždy přesně dozvím, v čem je problém, jaké jsou možnosti jeho řešení, jaké je lékařovo doporučení. Přestože jsem předtím měl dobrého dentistu, pan doktor Holoubek je ještě minimálně o třídu výš. Díky lokálnímu umrtvení, které stále není jinde běžné, to u pana doktora nebolí, takže se u něj návštěva stává ne sice událostí, na kterou by se člověk těšil, to snad u zubaře ani nejde ;o), ale rozhodně se už člověk nemusí bát o zuby se postarat, což považuji za velmi důležité.

Prostředí čekárny je naprosto bez chyby. Rádio, pohodlné posezení, různé časopisy, hezká čistá toaleta se vším potřebným a přístupná přímo z čekárny.

Jediným mínusem jsou termíny, na nejbližší týdny nebo i měsíce má většinou plno. Není se co divit, to se dobrým lékařům zřejmě stává. Jedním z důvodů bude také fakt, že si pacienty objednávají na přesný čas a vždy s rezervou, aby se nemuselo spěchat na dalšího pacienta, což je naopak obrovský plus. Akutní zákrok je pak ale velmi těžké narychlo domluvit, i když se sestřička snaží, jak může. To je ovšem má zkušenost stará mnoho měsíců a třeba se i toto už podařilo vyřešit.

Vřele doporučuji!

Pan doktor si dělá co chce. Nepřipraví vás na zásadní zákrak, který je pro váš zub nevratný. Mohu potvrdit, že vás nechá chodit s bolestí 14 dní, protože sestřička vás dříve neobjedná. To, že on za vaši bolest nemůže ho neomlouvá. Sestřička je neochotná a ne příliš příjemná. Studený a málo lidský přístup u něho i sestřičky. Nedoporučuji.

vždy když jsem nutně něco potřeboval tak mi pan zubař dokázal vyhovět

Rozhodně nesouhlasím...jsem spanem dotorem velmi spolkojená. Je precizní a velmi šikovný. Každého ošetří ,i když přijdou ráno na bolest bez zavolání. Je to z toho důvodu,aby se to dalo časově zvládat....nejste jediní koho třebe ten den trápí bolest zubu. Na akutní bolest má vyhrazono 45 min. a pokuď dorazí bez zavolání,ošetří vás,ale musíte nějakou tu dobu počkat...sama jsem důkazem. spíše se musím pousmát co někdo dokáže napsat...

Se spousty hodnoceními nesouhlasím,protože si opravdu nemyslím,že pan dotor nechá někoho trpět a neošetří ho. Když někdo přijde ráno bez zavolání na bolest,ošetří ho,ale ,musí si chvíli počkat,protože bohužel když nás přijde více nedá se to stihnout. Je jsem s panem dotorem velmi spokojená je precizní a moc šíkovný a musím s některými zvás nesouhlasit. Spíš se musím pousmát co někteří dokáží napsat. Jsou to u některých lži!

Jsem s odbornou prací pana doktora velice spokojena. Prostředí v čekárně a i v ordinaci je pěkné a příjemné.Rozhodně by mělo být takových lékařů více a i ti starší by se "mohli učit". Tímto děkuji.

Souhlasím s tím,že pan doktor je velmi šikovný a příjemný a ani nemám problém s tím,že by nekomunikoval.Naopak mi vždy řekl,co je potřeba opravit a dopředu mě i informoval,kolik to bude cca stát.Sestřička je také velice sympatická a prostředí příjemné.K.Kerberová