Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Byla jsem u pana doktora se svým 2,5letym synem. Musím upřímně říct, že tak skvělý přístup jsem nečekala! Pan dr byl na syna moc hodný a sestřička taky velmi příjemná. Víc takových doktorů.

velmi slabé, jednou jsem za ním přišla s akutním problémem a byla jsm označena za simulanta a záškoláka (to že jsem nemohla chodit jsem zřejmě předstírala) jednou jsem v orinaci narazila na mladého pana Dubského a to je jako nebe a dudy

Pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní. Vše dělají s klidem, ale odborným okem. Poradí a skvěle zbaví problémů, mohu vřele doporučit.

Super lékař. Škoda, že takových je málo.
Doporučuji

Vždy jsem byla maximálně spokojena s péčí i přístupem. Moc děkuji!!!

Pan doktor Josef Dubský je neskonale výborný profesionál i člověk, poradí si dokonce i s problémy mimo chirurgický obor. Jeho péče jsem využil mnohokrát, nikdy nezklamal. Kéž by bylo takových lékařů více! A sestřička? Také prímová.

výborný pan doktor,vždy jsem spokojena