Josef Bazala, zubař Olomouc

MUDr. Josef Bazala

Zubař Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Na Šibeníku 2, Olomouc
Praktický lékař stomatolog s laborat.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Ústav sociální péče/Nové Zámky 2, Litovel
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Děkuji panu Bazalovi a jeho laborantovi za krásné dva můstky na horním patře. Už se zase můžu smát na chlapy. A za přeléčení dvouch zubů. Nejlepší je rychlé a bezbolestné vrtání a obrušování. Jste mistr svého umění, nepřeháním... K. Skřivánková.


H
Ověřeny pacient

Zpočátku spokojenost, ale to, co mi potom provedl s předními zuby, to se nedá popsat.Probrečela jsem měsíc, pak jsem si našla nového stomatologa, který dal vše do pořádku.


Příjemný a šikovný doktor. Ten nejlepší!


Pan doktor mě zbavil paniky ze zubního lékaře, který mi způsobila má dětská stomatoložka, kterou, jak jsem nedávno zjistil, vyvedli z ordinace značně podnapilou - pokud to byl stálý stav, nedivím se, že jsem si nechal kazy v zubech zajít až do takového stádia.

Stoprocentně doporučuji, je to profesionál s lidským přístupem a pomalu se k němu začínám těšívat. Jediné, co by se dalo vytknout jsou občas sestřičky, ale ty mě neléčí.. :)


Peruánská mumie bylo snad nejtrefnějším možným přirovnáním mého chrupu, co
do genetických predispozicí, tak vlastní a v neposlední řadě i lékařské péče.
S tímto "darem" jsem vystřídala pestré spektrum stomatologů, kdy někteří to vzdávali se mnou, s některými naopak já. Smířená, že se ve třiceti letech stanu členkou klubu prostetiků, jsem našla pana doktora Bazalu. Ten, ostatně jako každý jiný zubař, nemá živou vodu a zuby za Vás doma taky čistit nebude, za to velmi precizně a bezbolestně ošetří a skvěle motivuje k prevenci, která je v péči o chrup ze všeho nejdůležitější. Nemohu být více spokojená s profesionalním a vždy milým přístupem ordinace na Šibeníku. Kachyňovsky děkuji panu doktorovi, že už zase koušu do jablka! :-)


Všem doporučuji, velice příjemný lékař. A opravdu je jak Topfer.:DD


Neznám lepšího.


P

Pan Bazala je nejlepší. Dříve jsem navšetěvovala zubařku, která s člověkem jednala jako s věcí nebo se strojem. Tento zubař je ochotný, milý a jeho zákroky bezbolestné..
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


L

Naprostá pohoda, je jak Topfer ze Života na zámku :-)


R

Vřele doporučuji. Přišel jsem k němu se zuby v poměrně špatném stavu (mou vlastni vinou), chtělo to korunku, přelečení, vytažení nervu a podobné radosti, a po strašidelných historkách, které mi vyprávěli někteří kamarádi kteří absolvovali podobnou proceduru u jiných zubařů, jsem v křesle u pana doktora Bazaly i při tahání nervu a čištění kanálků málem usnul, protože vše proběhlo zcela v klidu a bezbolestně. Od té doby chodím co půl roku na preventivní prohlídky, a jsem před nimi naprosto klidný, protože vím že se není čeho bát - což je u zubaře ten nejlepší pocit, jaký může pacient mít :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den přestěhovala jsem se s Rakovníka do Červenky celé prázdniny jsme byla bez zubních problemu a od pátku začala šílená bolest pod blombama a osmicka která musím priznat je v strašném stavu jehly lítají celou tvaří a můj strach k zubarum je stasny ale v tehle situaci nevyhnutelny moje zubarka předtím nevylečila zubní nerv a doslo z rozdrceny zubu a od te doby každá zubní navsteva je strach reknu to upřímne čistím si zuby ale trpím na zaněty nervu moje zubarka mi oznamila ze stejne vesker blomby co mám musí ven protoze pry se casto rozciluju a to je dusledek zubních nervu nevím , proto bych chtela přejít k vam na zubním jsme byla uz dlouho tak rok to bude a pojištovnu mám VZP . Mám oteklé dasně a jsem uprímne zoufala celé dva mesíce nic a deti měly prázdniny a ted začíná školní rok a ja trpím ze zuby

  Pokud máte zájem, můžete se obrátit telefonicky na naši ordinaci a sestřička v recepci Vás ráda v co nejbližším volném termínu objedná.
  MUDr. Josef Bazala

  MUDr. Josef Bazala

 • Pane doktore,od té doby, kdy odešla moje skvělá zubní lékařka do důchodu,mám neuvěřitelnou smůlu.Kvůli laxnímu přístupu jednoho lékaře jsem přišla o stoličku. Přešla jsem k jinému lékaři, který mi otevřel 2 zuby a při čištění kanálků mi zanesl infekci, a i když mi je, podotýkám ručně, čistil opakovaně, zkusila jsem si 4 měsíce hrozných bolestí. Teprve po intervenci Stomatologické komory mi kanálky vyplnil "zázračnou látkou",ale i poté mě zuby bolely ještě 8 měsíců a do ted nejsou v pořádku. Nyní u jiného lékaře ...mi ošetřoval kaz na krčku, už je to měsíc a krček mě na studené pití nepředstavitelne bolí. Prosím Vás, ptám se, mohu jít k jinému lékaři krček si nechat opravit a kdy nejdříve, když v tohoto lékaře jsem opet ztratila důveru? Už nevím kudy kam a jsem opravdu zoufalá.

  Dobrý den, změnit lékaře můžete po 3 měsících od poslední návštěvy předešlého zubního lékaře.

  MUDr. Josef Bazala

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti