Ordinace PL stomatologa
T. G. Masaryka 29, Všetaty

Jednání lékaře i sestry je vstřícné, lidský přístup. Na ošetření má lékař rezervován dostatek času.

K p. Jonášovi chodím již dlouho a více méně jsem byla spokojená. Občas se něco nepovedlo, ale více bylo dobrých zákroků. Souhlasím, že co se týče jednání se vše změnilo k horšímu příchodem nové sestry. při mé poslední návštěvě, ale vše vyvrcholilo. po příchodu do ordinace na preventivní prohlídku jsem si dovolila zavtipkovat, že pana doktora opravdu nerada vidím, protože se bojím. To co posléze následovalo bylo k neuvěření. Sestra a posléze i pan doktor se do mě pustili, co si to dovoluji a že je to neslýchaná drzost, že pokud mám takový názor nemusí mě ošetřit apod.Byla to tak příšerná zkušenost, že ač jsem jinak klidná, tentokráte jsem z ordinace odcházela s pláčem a pocitem, že jsem nehorší vyvrhel.

Zubař, který mě odnaučil mému obrovskému strachu ze zubaře. Vždycky mě uchlácholil, popřípadě podal utišující prostředky. Když řekne, že něco bolet nebude opravdu to nebolí. Mám k němu důvěru. Sestřičky mám ráda obě, jsou chápající a uklidňují mě. Ošetří mne vždycky, když zub bolí hned. Objednací doby na prevenci jsou šílené u všech zubařů, je jich málo, to bych mu nedávala za vinu. Cop chodím k němu, tak mi snad plomba nevypadla, práce je kvalitní, spravil mi všechno, co jiní před ním zpackali.

Vždy jsem byla s panem doktorem maximálně spokojená,ale musím říct,že se jeho práce velmi zhoršila,je rychle hotov a práce není tak kvalitní jak bývávala.Navíc začíná mít horší přístup k pacientům,nelíbí se mi jeho komentáře,které o vás vede se sestřičkou.Místo aby pomohl a zachránil situaci,tak komentuje zanedbané zuby,špatnou péči atd.až je z toho člověku zle.

S panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti, nejen ty ordinační, ale i čekací, respektive nečekací, mají výborný organizační harmonogram...P

S panem Jonášem mám ty nejhorší zkušenosti ze všech lékařů, co znám. Můj "úsměv" mi dokonale zprznil, o bolesti a finančních nákladech se zmiňovat raději ani nebudu, choval se naprosto neprofesionálně a rozhodně bych ho nikomu nedoporučila. Nyní jsem naprosto spokojená u stomatologa ústeckého kraje, který mě dal chrup po zásahu tohoto MUDRa dohromady a za minimální částku v porovnání se službami pana Jonáše.

Chování a jednání pana doktora je, slušně řečeno, ubohé, a to jak z hlediska profesionálního (zanedbaná péče), tak i lidského (arogantní, povýšený). Raději o dům dál.

Chodil jsem k různým zubařům do Neratovic , do Prahy , ale na doktora Jonáše nikdo nemá - ochotný , milý prostě nejlepší zubař . Chodíme k němu celá rodina a všichni nadmíru spokojeni .

Péčí pana doktora jsem už přišla o zub a léčba dalších zubů je hrozná. Tytéž zkušenosti mají i ostatní členové mojí rodiny.

Je to velmi dobrý zubař, ochotný a kdykoliv vyhoví. Pro pacienty má i pěknou čekárnu a dobře vybavenou ordinaci. Je vidět, že peníze, které má z nás pacientů, vynakládá pro zlepšení svých služeb.