Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE Nemoc dcery

Paní doktorka je opravdu výborná, chodila jsem k ní sama jako malá a měla jsem jen samé pozitivní zkušenosti. Proto když se mi narodila dcerka, neváhala jsem a vybrala paní doktorku. Je vždy milá, ochotná a profesionální. Jsme moc rádi, že ji máme.

G
Ověřený profil

Konečně chodíme k doktorce, která nás neodbude ani kdybych k ní přišla 10x do týdne. Jsem moc ráda, že ji máme

R
Ověřený profil

Paní doktorku známe již přes dvacet let. Je to velice kvalitní a příjemná lékařka. Její přístup k dětem je úžasný. Vždy nám pomohla. Myslím, že mým dětem bude líto, až dorostou a budou muset hledat lékaře pro dospělé. Paní doktorka i její zdravotní sestřička jsou velice milé a hodné.


K
Ověřený profil

Tak to Vám véřím ale přiznejme si že když kdejaká trubka v obci ví o tom kdo a kde píše mojí dceři lékařské zprávy tak bude asi něco špatně. Kapišto!


S
Ověřený profil

K paní doktorce Valachové chodím s dětmi už 18let a pár měsíců, za tu dobu jsem nepoznala většího profesionála jak v lékařském tak v lidském chování. Měla jsem dceru hodně nemocnou a chodily jsme k paní doktorce často, už věděla co jí přesně schází jenom se na ni podívala a jemně dotkla určila diagnozu. Poslala nás na vyšetření do nemocnice a vždy se potvrdilo, co paní doktorka řekla. Hodně moc nám pomohla a v těžkých chvílích jsem na ni spoléhala. Když můj syn měl laryngitidu a doma se dusil, vždycky okamžitě přijela a neodešla, dokud jsme neodjeli do nemocnice. Mám ji velice ráda a vážím si jí nejenom jako lékařky, ale i jako člověka. Pokud i vy budete mít nemocné děti od srdce Vám přeji najít takového odborníka jakým paní doktorka Jitka Valachová bezesporu je.


Ö
Ověřený profil

Pani doktorky si velice vazim - hlavne pro jeji vstricnost, lidskost a osobity pristup. Vzdy odborne poradi. Pro mne je jiz po dlouha leta lekarkou, z ktere si mohou brat priklad i ostatni. Sestricka je take vzdy mila, usmevava, prijemna a ochotna. A za jejich laskavost obema velmi dekuji. Özdemirova


L
Ověřený profil

Nemůžu si stěžovat,jsem spokojená


K
Ověřený profil

Tato doktorka je hlavně manipulativní osoba,přesně ztělesnuje přísloví: Na rtech med v srdci jed.;-)
Co se týče její odbornosti je to takový šedý průměr

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


je to Paní doktorka je super!!!


Výborná ochotná milá důsledná


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti