Praktický lékař pro děti a dorost
Pod Slovany 785, Dobřany

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je lidská,empatická,vždy pomůže.často doporučí specialistu,její rozhodnutí jsou vždy profesionalni.Vzdy je ochotna pomocí.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená jak s jejím odborným přístupem tak i z hlediska lidským.Vždy jsem byla s léčbou a přístupem paní dr. spokojená.

Naprosto souhlasím s komentářem z 8.ledna 2010. Náš syn má kvůli paní ,,doktorce " jizvu přes celé břicho, kterou vůbec mít nemusel, kdyby Šebestová nezanedbala péči a alespoň mu na to bříško sáhla, ale to neudělala a ještě vám po tom všem bude bezostyšně lhát do očí. Syn měl náhlou příhodu břišní - tzv. invaginaci střeva a paní Šebestová nás ve dveřích odmávla, aniž by ho vyšetřila, s tím, že je to rozhodně viróza a že pokud se jeho stav přes víkend nezlepší, tak máme přijít v pondělí. Bohužel se jeho stav nezlepšil - byl stále stejný, takže jsme hned v sobotu ráno jeli na pohotovost, kde jsem jiné doktorce vylíčila naprosto stejně příznaky, které syn měl. Doktorka na pohotovosti mu NA ROZDÍL od paní Šebestové na to bříško sáhla a okamžitě poznala, že je zle. Na chirurgii nám bylo řečeno, že tu operaci stihli za pět dvanáct, že kdybychom přijeli o pár hodin později, tak by došlo k nejhoršímu. Chápu, že jsme paní Šebestovou navštívili v pátek a ona už se zřejmě viděla někde na zahradě, ale základní péči prostě zanedbala a když jsme to s ní byli konzultovat v ordinaci, tak jediným jejím argumentem bylo: ,,já jsem mu to střevo nezauzlovala"...

Paní doktorka je velmi ochotná a vstřícná, váš stav nijak nezlehčuje, bez debat posílá k odborným vyšetřením. Snaží se poradit a pomoct, hledá alternativní řešení problémů. Nemohu si niijak stěžovat.

Vzhledem k tomu,že jmenovaná lékařka již několika dětem včetně mého syna zkazila život špatnou diagnozou,tak opravdu nedoporučuji navštěvovat.Také jsem tomu nevěřil.Jenomže jednou mi skoro zabila syna,který tři roky po její chybě ještě nechodí a je motoricky na úrovni ani ne dvouletého dítěte i když mu bude pět.Není to jediný případ o kterém vím a proto se s Vámi musím podělit.Pí.(rádoby doktorka)totiž ordinuje v klidu dále a to v Chlumčanech,Dobřanech a v Plzni u sv.Jiří kde je dětská pohotovost.Kolika dětem a rodičům ještě zničí životy než bude spravedlivě potrestána_???Já přesto věřím že boží mlýny melou a už brzy ji semelou.

DLOUHODOBÁ PRAXE, ODBORNOST, VELMI DOBRÝ PŘÍSTUP K PACIENTŮM

Dobrá ženská :-)