Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Jarošovská 127, Jičín

W

Souhalsím se všemi názory. Nejlepší doktorka v Jičíně. Škoda, že už k ní nemůžu chodit. :(

Chci vyjádřit lítost nad ztrátou jednoho nám drahého života. Jitku jsme měli všichni rádi a byla pro nás vždy milá, kamarádská, upřímná a se vším se sdělující kolegyně. Všem jejím pacientům mohu sdělit, že nejenom je to trápí, ale i její všechny bývalé kolegy,s kterými prožila ten nádherný studentský život na vysoké škole. Vzpomínka na naší Jitku se mísí s velkým bolem v srdci .

nej , nej co nejvíc nejlepší , moc děkujeme za vaší péčí dětem v naší rodině už 29 let , byla to vždy " Naše Paní Doktorka "

Vě Všechny zdravím a už nemá cenu psát,jak nás to všechny mrzí a bolí ta ztráta naší paní doktorky.....to ji život nevrátí.Paní doktorku jsem měla už já jako prcek a už tomu je 30 let.Teď mám prďolku a bohužel jsem mimo Jičín,tak chodím jinam,ale ale....je to mazec,vzpomínám se vší láskou a úctou a pánbůh jí dá lehkou zem.Teď bude Vaše dětičky opatrovat ze zhora.Maminky smiřte se se ztrátou Vaší paní doktorky,je ji určitě lépe,tomu věřím.Zažila si pěkný peklo.......kdo ví,tak pomlčí.....ale chtěly by jste tohle prožívat??Tak si to vyřešila Jitunka podle svého.......nedivím se..Mějte se všechny moc moc krásně a přeji Vám,aby jste si našli opět tak suprovou paní doktorku.Jitunko,posílám pusu........

Byla naprosto nejlepší.. Nikdo ji nenahradí, to prostě nejde :-(

Bohužel pozdě, i já děkuji naší nejlepší paní doktorce. Zachránila život oběma našim dětem. Těžko si zvykneme na někoho jiného.

Paní doktorka nám bude moc chybět , byla milá , hodná a pečlivá , děti k ní rádi chodily. Vždy měla na tváři úsměv . Moc nás to všechny mrzí . Za všechno vám paní doktorko děkujeme . Budeme na vás vzpomínat jako na nejlepší paní doktorku .

Byla to nejlepší lékařka-člověk, s jakou jsem se kdy setkala. Děti ji milovali a mají rády i dnes v dospělosti. Bude všem chybět. Škoda jejího velkého srdce. Snad se jí naše slova díků donesou i tam nahoru........

paní doktorka nám bude moc chybět,byla opravdu nejlepší ze všech.Vůbec se s tím nemůžu vyrovnat,celých 15 let byla naší skoro rodinnou paní doktorkou.Budete nám moc všem chybět a děkuju Vám za všechno.Je mi to strašně moc líto,škoda,že jsme Vám nemohli nějak pomoci..........

byla to nejlepši doktorka bude nam chybet.škoda jen že už si nemuže přečist tudle chvalu co všichni oni pišou ona by si to zasloužila byla totiš nejlepši hodná,přijemna a laskava.Děkujeme paní doktorko