MUDr. Jitka Randáková

Horažďovice 1 adresa

Praktický zubní lékař
Blatenská 311, Horažďovice

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

U paní zubařky jsem několik let. Zuby mě nebolí. Kazy opravuje. Mám i dvě korunky a sedí...drží..nic nebolí. Když odeumřel nerv....okamžitě zjistila...udělal kanálek..vyčistila...doplnila ...nemám problém. I se slušně chová.

Paní Randákovou nedoporučuji,mám s ní špatné zkušenosti.Je příjemná na lidi,ale svou práci neumí,nedokáže určit ani správnou diagnozu.Bolel mě strašně zub a ona diagnostikovala,že mám zánět dásní,tak mi napsala recept na nějaké tinktury a měla jsem si koupit ústní vodu bez alkoholu na vyplachování.Říkala,že to na antibiotika není.Všechno jsem to nakoupila,používala a bolest neustupovala.Tak jsem jela o víkendu na pohotovost do Plzně a tam mi pan zubař zjistil,že je to od hýbajícího moudráků,měla jsem pod ním strašně hnisu,tak mi ho vyvrtal,aby mi ten hnis vytékal,vyčistil mi ho vevnitř a řek mi,když mi ta bolest nepřestane,že si mám přijít pro antibiotika :-)a že ten moudrák musí okamžitě ven.Ale jelikož on není můj zubař,tak mi ho nemůže vytrhnout.Tak mi ho vytrhla Randáková a po tomhle jsem u ní skončila,protože by mi totálně oddělala zuby a mým dětem taky,přešly jsme jinam,kde jsme spokojený s panem zubařem :-)doporučuji všem,kdo nechce přijít o zuby,ať jde od ní pryč...Nikdy jsem na ní neslyšela kladné slovo ....

Pani zubarku randakovou nedoporucuju male kazy prehlizi a co se tyce kazu v nezizubnim prostoru to snad ani nezna. korunky nesedi.. presel jsem od ni a kdyz mi zjistili 12 kazu a ani jedna korunka nesedela a kanalky nevyplneny poradne jen do pulky. nedoporucuji.!!!! kdyz si zo pak vytrpite vse znova.

Paní doktorku mám velice ráda, jelikož mi zachránila můj chrup. Již od dětství jsem se strašně bála zubaře, a le díky ní jsem svůj strach překonala. Vždy mi řekne, co mě čeká, domluvíme se na postupu, téměř vše mi dělá v umrtvení. Je vždy milá, příjemná a to i sestřička. Nemůžu říci, že se do ordinace těším, ale rozhodně již nemám návštěvy trauma.

S lékařkou jsem velice spokojený. Je milá a vždy usměvavá, i když určitě vždy jí do smíchu není. Díky ní nevím, co je bolest zubů. Vždy mi vyjde vstříc a každého půl roku mne i s rodinou zve na preventivní prohlídky, což dělá nad svůj rámec povinností. Chtěl bych jí tímto moc poděkovat.

S paní doktorkou nemám dobré zkušenosti. Opravdu malé kazy nespraví a počká, až vás zuby bolí. Přešla jsem od ní do Prahy a jaké bylo zděšení tamních lékařů, když jsem otevřela pusu. Trvalo jim rok, než mně zuby dali dopořádku. Měla jsem také od paní doktorky umělý zub, který však vůbec neseděl, dostala jsem zánět a uhnil mi kus kosti. Musela jsem si nechat udělat zubní implantát za nemalou částku. Pokud můžu poradit, raději dojíždějte za šikovným zubařem, vyplatí se vám to.

S péčí pani doktorky jsem byla vždycky spokojená. Je příjemná, ochotná a po jejím ošetření mám zuby bez problémů. Sestřička je taky příjemná a milá.

S pani doktorkou Randákovou jsem spokojená. Má citlivý a trpělivý přístup k pacientovi. Mě vždy pomohla.

!

K pní zubařce už chodím roky,ale nejsem spokojená.Jednou jsem k vůli ní skončila málem v nemocnici vezla mě sanitka do Plzně,ale naštěstí provedly jen zákrok a jela jsem domů.Bylo mě řečeno,že jsem měla štěstí,že mě mohly řezat krk.Co se týče kazů dělá jen ty věčí malé nechá až vás bolí a nebo patří až do věčích.Jsem u ní jen proto,že nikde neberou a mam jí v místě bydliště.