Praktický lékař pro děti a dorost
Hlavní 696, Smržovka

Paní doktorka je opravdu velice dobrá na řešení rýmiček a kašlíčků. Virózu má zkrátka každý. Bohužel u mne "přehlédla" vážnou nemoc, a to jen z toho důvodu, že odmítla vzít krev i přestože jsme jí tenkrát nabídli, že si ho sami zaplatíme, jen, že chceme krevní rozbor. Nakonec jsem skončila měsíc v nemocnici, přešli jsme k jiné lékařce, která byla mnohem více ochotná a kdykoliv neměla problém odebrat krev na krevní testy. Dětská lékařka - ano je milá, děti se jí nebojí, je na ně hodná.. ale rozhodně u mě špatná zkušenost.

Nejlepší dětská lékařka v okolí. Velice pečlivá, ochotná, milá, vše nám vždy vysvětlila, vyšetření probíhá velice šetrně k dítěti. Jsem ráda, že můžeme být jejími pacienty, tato paní doktorka by zasloužila metál a sestřička s ní.
Děkujeme! Šárka M.

S paní doktorkou Pazourovou jsem velmi spokojená. Je vstřícná, pohotová a lidská. Sice p.doktorku znám jen třetí rok, ale za celou tu dobu jsem s ní neměla žádný problém ba naopak :-) To samé platí o sestřičce. Jsou to dvě příjemné dámy v ordinaci. Doporučuji.

po zkusenostech s jinymi lekari,je tato v okoli smrzovky nejlepsi,vzdy pomuze ,k detem s chova perfektne..prvni lekar ke kteremu se deti doslova těší.doporucuji

Na paní doktorku si nemůžu stěžovat,o sestřičce ani nemluvím,Obě jsou bezvadné,dětem odbouraly strach z "bílého pláště"

Já musím říci že pani doktorka je opravdu skvělá. 2,5 letá dcerka měla zánět močových cest a ledvin což je opravdu závažné a jen díky včasné diagnóze paní doktorky jsme to zvládly celkem rychle.A kdykoliv zvednu telefon a to podotýkám i o víkendu a volám p.dr. vždy mi poradí, pomůže a nikdy není problém. Jsem naprosto spokojená a jen chválím.

Já můžu jen doporučit.Milá,vstřícná,ochotná,usměvavá.Děti jí mají rády a nemám problém,ani když jdem na injekci.Zkrátka to s nimi umí a je to profík na svém místě- a že můžu porovnávat :-)

podává vysvětlení,nečeká se,jsem velmi spokojená

Paní doktorku si já osobně nemohu vynachválit.Všem ji mohu jen doporučit.Můj mladší syn je handicapovaný a veškerá péče je více než stoprocentní a nebyl to jen kašílek jak píše paní Silvie,ale mnohokrát to byl i závažný problém a vždy jednání paní doktorky Pazourové bylo správné a účinné.Kdybych měla vyjmenovat vše,co pro mě a moje děti udělala tak bych hodnocení psala ještě hodně dlouho,zkrátka je to nelepší pediatr kterého znám.

Tak já můsím říci, že na řešení rýmiček a kašlíku je super. Jakmile jde ale o něco ,,zábažnějšího" jsou její léčebné metody hodně slabé. U dcery mi řekla, že je vpořádku a vymýšlí si, no a tři hodiny na to jsme jeli do nemocnice - měla zduřelé mandle tak, že se dusila!!! V nemocnici mi, řekli, že je zvláštní, že si toho pani doktorka nevšimla. Nejhorší je, že když si budu stěžovat, nevyřeší se to, spousta doktorů totiž stojí za sebou!!!
Dnes už jsem u jiné doktorky a znám spoustu případů, kdy Pazourová přehlédla závažnou nemoc