Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hlavní 696, Smržovka
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu velice dobrá na řešení rýmiček a kašlíčků. Virózu má zkrátka každý. Bohužel u mne "přehlédla" vážnou nemoc, a to jen z toho důvodu, že odmítla vzít krev i přestože jsme jí tenkrát nabídli, že si ho sami zaplatíme, jen, že chceme krevní rozbor. Nakonec jsem skončila měsíc v nemocnici, přešli jsme k jiné lékařce, která byla mnohem více ochotná a kdykoliv neměla problém odebrat krev na krevní testy. Dětská lékařka - ano je milá, děti se jí nebojí, je na ně hodná.. ale rozhodně u mě špatná zkušenost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Nejlepší dětská lékařka v okolí. Velice pečlivá, ochotná, milá, vše nám vždy vysvětlila, vyšetření probíhá velice šetrně k dítěti. Jsem ráda, že můžeme být jejími pacienty, tato paní doktorka by zasloužila metál a sestřička s ní.
Děkujeme! Šárka M.

S paní doktorkou Pazourovou jsem velmi spokojená. Je vstřícná, pohotová a lidská. Sice p.doktorku znám jen třetí rok, ale za celou tu dobu jsem s ní neměla žádný problém ba naopak :-) To samé platí o sestřičce. Jsou to dvě příjemné dámy v ordinaci. Doporučuji.

po zkusenostech s jinymi lekari,je tato v okoli smrzovky nejlepsi,vzdy pomuze ,k detem s chova perfektne..prvni lekar ke kteremu se deti doslova těší.doporucuji

Na paní doktorku si nemůžu stěžovat,o sestřičce ani nemluvím,Obě jsou bezvadné,dětem odbouraly strach z "bílého pláště"

J
Ověřeny pacient

Já musím říci že pani doktorka je opravdu skvělá. 2,5 letá dcerka měla zánět močových cest a ledvin což je opravdu závažné a jen díky včasné diagnóze paní doktorky jsme to zvládly celkem rychle.A kdykoliv zvednu telefon a to podotýkám i o víkendu a volám p.dr. vždy mi poradí, pomůže a nikdy není problém. Jsem naprosto spokojená a jen chválím.

A
Ověřeny pacient

Já můžu jen doporučit.Milá,vstřícná,ochotná,usměvavá.Děti jí mají rády a nemám problém,ani když jdem na injekci.Zkrátka to s nimi umí a je to profík na svém místě- a že můžu porovnávat :-)

V

podává vysvětlení,nečeká se,jsem velmi spokojená

J

Paní doktorku si já osobně nemohu vynachválit.Všem ji mohu jen doporučit.Můj mladší syn je handicapovaný a veškerá péče je více než stoprocentní a nebyl to jen kašílek jak píše paní Silvie,ale mnohokrát to byl i závažný problém a vždy jednání paní doktorky Pazourové bylo správné a účinné.Kdybych měla vyjmenovat vše,co pro mě a moje děti udělala tak bych hodnocení psala ještě hodně dlouho,zkrátka je to nelepší pediatr kterého znám.

S

Tak já můsím říci, že na řešení rýmiček a kašlíku je super. Jakmile jde ale o něco ,,zábažnějšího" jsou její léčebné metody hodně slabé. U dcery mi řekla, že je vpořádku a vymýšlí si, no a tři hodiny na to jsme jeli do nemocnice - měla zduřelé mandle tak, že se dusila!!! V nemocnici mi, řekli, že je zvláštní, že si toho pani doktorka nevšimla. Nejhorší je, že když si budu stěžovat, nevyřeší se to, spousta doktorů totiž stojí za sebou!!!
Dnes už jsem u jiné doktorky a znám spoustu případů, kdy Pazourová přehlédla závažnou nemoc

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti