Jitka Ondroušková, dermatolog Brno

MUDr. Jitka Ondroušková

Uložit

Dermatolog Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lazaretní 1/7, Brno
Dermatologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatologická ambulance Jiný

Paní doktorka, opravdu rozumí svému povolání a vždy dokáže pomocí. Pomohla mě jiz několikrát a dokonce zadarmo přes svůj ceník.

P
Umístění: Dermatologická ambulance Jiný

Velmi milá a schopná paní doktorka. Věnuje vám dostatek času a v případě akutních potíží vás velmi rychle přijme.

M
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatologická ambulance Jiný

Po první návštěvě ordinace ráda napíši pozitivní komentář, paní doktorka byla milá, vstřícná s profesionálním přístupem, moje opakující se kožní problémy ihned odhalila, věřím, že nasazená léčba pomůže. Tuto lékařku mohu jen doporučit.

I
Ověřeny pacient

Paní doktorka odpověděla na všechny moje dotazy, nepřišla jsem si, že bych ji tím obtěžovala a průběh vyrážky odhadla přesně tak, jaký nakonec byl.

Ověřeny pacient

Velice děkuji za profesionální přístup nejen k manželovi (ekzém) a ke mně (lymfedém), ale hlavně k našemu synovi, který jako ekzematik si užívá své a po přístupu na kožním jisté paní doktorky měl vyloženě strach z dalšího odborníka. Děkuji. Jste nejen odbornice, ale i milá, lidská bytost, jakých je bohužel málo :)

K
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme chodili až do té doby, kdy jsme se netrefili do její dobré nálady. Po předchozí telefonické domluvě jsem za paní doktorkou přišla a ta mě odbyla tak nehezkým způsobem, že nemám chuť u ní opakovat návštěvu. I já pracuji s limi a takové jednání si nedovolím.

M
Ověřeny pacient

Arogantni a neochotna, neschopna komunikovat s pacienty. Byli jsme donuceni prehlasit se k jinemu koznimu.

skvělá doktorka

Paní doktorka je výborná specialistka, která objektivně informuje pacienta a skutečně se mu snaží pomoci. Velmi si jí važíme. Negativní názor v rubrice svědčí spíš o autorovi...

Ověřeny pacient

U paní doktorky Ondrouškové se léčím cca 4 roky pro závažné lymfoedémy. Ihned na začátku léčby mi vše podrobně vysvětlila s tím, že tato léčba je na tzv. "dlouhou trať" a zlepšení nepřijde samo. Znamenalo to pro nás denní provádění lymfomasáží a následné bandážování, podpořeno medikamentací a důrazně doporučeno snížení hmotnosti. Věřím, že přesně tohle může mnoha lidem být trnem v oku. Čas však dal paní doktorce za pravdu ve všech směrech a já jsem jí nesmírně vděčná. Jenom díky ní dnes nemám místo nohou pytle! Jedná se o lékařku se zájmem o svého pacienta, která svými přesnými pokyny dovede pacienta k zlepšování jeho zdr. stavu. Je usměvavá, vstřícná, pochvalou hřeje a motivuje..Velmi si jí vážím a rozhodně ji doporučuji, často říkám, že bych šla za ní "na kraj světa", protože mi velmi pomohla

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti