Dermatologická ambulance
Lazaretní 1/7, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Skvělá doktorka, která opravdu rozumí dermatologii

Umístění: Dermatologická ambulance Jiný

Paní doktorka, opravdu rozumí svému povolání a vždy dokáže pomocí. Pomohla mě jiz několikrát a dokonce zadarmo přes svůj ceník.

Umístění: Dermatologická ambulance Jiný

Velmi milá a schopná paní doktorka. Věnuje vám dostatek času a v případě akutních potíží vás velmi rychle přijme.

Umístění: Dermatologická ambulance Jiný

Po první návštěvě ordinace ráda napíši pozitivní komentář, paní doktorka byla milá, vstřícná s profesionálním přístupem, moje opakující se kožní problémy ihned odhalila, věřím, že nasazená léčba pomůže. Tuto lékařku mohu jen doporučit.

Paní doktorka odpověděla na všechny moje dotazy, nepřišla jsem si, že bych ji tím obtěžovala a průběh vyrážky odhadla přesně tak, jaký nakonec byl.

Velice děkuji za profesionální přístup nejen k manželovi (ekzém) a ke mně (lymfedém), ale hlavně k našemu synovi, který jako ekzematik si užívá své a po přístupu na kožním jisté paní doktorky měl vyloženě strach z dalšího odborníka. Děkuji. Jste nejen odbornice, ale i milá, lidská bytost, jakých je bohužel málo :)

K paní doktorce jsme chodili až do té doby, kdy jsme se netrefili do její dobré nálady. Po předchozí telefonické domluvě jsem za paní doktorkou přišla a ta mě odbyla tak nehezkým způsobem, že nemám chuť u ní opakovat návštěvu. I já pracuji s limi a takové jednání si nedovolím.

Arogantni a neochotna, neschopna komunikovat s pacienty. Byli jsme donuceni prehlasit se k jinemu koznimu.

skvělá doktorka

Paní doktorka je výborná specialistka, která objektivně informuje pacienta a skutečně se mu snaží pomoci. Velmi si jí važíme. Negativní názor v rubrice svědčí spíš o autorovi...