Jitka Ondroušková, dermatolog Brno

MUDr. Jitka Ondroušková

Dermatolog Více

Lazaretní 1/7, Brno
Dermatologická ambulance

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatologická ambulance Jiný

Paní doktorka, opravdu rozumí svému povolání a vždy dokáže pomocí. Pomohla mě jiz několikrát a dokonce zadarmo přes svůj ceník.

Umístění: Dermatologická ambulance Jiný

Velmi milá a schopná paní doktorka. Věnuje vám dostatek času a v případě akutních potíží vás velmi rychle přijme.

Umístění: Dermatologická ambulance Jiný

Po první návštěvě ordinace ráda napíši pozitivní komentář, paní doktorka byla milá, vstřícná s profesionálním přístupem, moje opakující se kožní problémy ihned odhalila, věřím, že nasazená léčba pomůže. Tuto lékařku mohu jen doporučit.

Paní doktorka odpověděla na všechny moje dotazy, nepřišla jsem si, že bych ji tím obtěžovala a průběh vyrážky odhadla přesně tak, jaký nakonec byl.

Velice děkuji za profesionální přístup nejen k manželovi (ekzém) a ke mně (lymfedém), ale hlavně k našemu synovi, který jako ekzematik si užívá své a po přístupu na kožním jisté paní doktorky měl vyloženě strach z dalšího odborníka. Děkuji. Jste nejen odbornice, ale i milá, lidská bytost, jakých je bohužel málo :)

K paní doktorce jsme chodili až do té doby, kdy jsme se netrefili do její dobré nálady. Po předchozí telefonické domluvě jsem za paní doktorkou přišla a ta mě odbyla tak nehezkým způsobem, že nemám chuť u ní opakovat návštěvu. I já pracuji s limi a takové jednání si nedovolím.

Arogantni a neochotna, neschopna komunikovat s pacienty. Byli jsme donuceni prehlasit se k jinemu koznimu.

skvělá doktorka

Paní doktorka je výborná specialistka, která objektivně informuje pacienta a skutečně se mu snaží pomoci. Velmi si jí važíme. Negativní názor v rubrice svědčí spíš o autorovi...

U paní doktorky Ondrouškové se léčím cca 4 roky pro závažné lymfoedémy. Ihned na začátku léčby mi vše podrobně vysvětlila s tím, že tato léčba je na tzv. "dlouhou trať" a zlepšení nepřijde samo. Znamenalo to pro nás denní provádění lymfomasáží a následné bandážování, podpořeno medikamentací a důrazně doporučeno snížení hmotnosti. Věřím, že přesně tohle může mnoha lidem být trnem v oku. Čas však dal paní doktorce za pravdu ve všech směrech a já jsem jí nesmírně vděčná. Jenom díky ní dnes nemám místo nohou pytle! Jedná se o lékařku se zájmem o svého pacienta, která svými přesnými pokyny dovede pacienta k zlepšování jeho zdr. stavu. Je usměvavá, vstřícná, pochvalou hřeje a motivuje..Velmi si jí vážím a rozhodně ji doporučuji, často říkám, že bych šla za ní "na kraj světa", protože mi velmi pomohla