Jitka Moravová, zubař Olomouc

MUDr. Jitka Moravová

Uložit

Zubař Více

6 názorů

Uložit


Adresa

Na Střelnici 18, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nejlepší zubařka. Mohu jen doporučit! Od té doby, co chodím k paní Moravové, jsem se přestal bát vrtání a trhání....Pokud to půjde, nahlásim i syna s manželkou...

Ověřený profil

Je to bezvadná zubařka, nemůžu jí nic vytknout. Mám ji již od školky a vždy je velice ochotná, milá a vstřícná a velice dobře komunikuje s pacientem a dokáže i poradit a pomoci. Pro mě za 1*****

M
Ověřený profil

Připojuji se s pochvalou. Jakkoliv to zní divně, preventivní stomatologické prohlídky u p.Moravové jsou vesměs příjemným zážitkem. Profesionalita se v její ordinaci spojuje s neformálním domácím prostředím. Empatická, ochotně odpoví na dotazy. A abych nezapomněl na sestru, taky 5 hvězdiček.

L
Ověřený profil

Nejlepší stomatolog, s jakým jsem se dosud setkala. Příjemný, uklidňující přístup k pacientovi, vše vysvětlí, takže se zbavím i strachu. Vždy jsem u stomatologa omdlívala, sebemenší vrtání se neobešlo bez znecitlivující injekce, dva týdny před návštěvou lékaře jsem byla silně nervozní. Nyní sice drobná nervozita přetrvává, ale již pouze ráno přednávštěvou u paní doktorky Moravové. Mohu jen a jen doporučit. Myslím, že v okrese Olomouc není srovnatelný stomatolog.

V

Připojuji se s plným souhlasem. Paní doktorka opravdu všechno dopředu vysvětlí, upozorní na vše, co má přijít, zodpoví každou otázku. Objedná mě vždy do měsíce, čekací doba není dlouhá a pokud mám akutní problém, mohu ji navštívit po předchozí domluvě třeba druhý den. A je i věštkyně ;-) na měsíc přesně mi předpověděla, kdy mi začne růst další "osmička".

S

Je to ta nejlepší zubařka co znám. Příjemná, profesionální a prostě super. Také velmi oceňuji, že hodně komunikuje s pacientem. Vše mu pěkně vysvětlí. Díky za ni.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti