Ordinace praktické lékařky
Vrchlického 57, Jihlava

Č
Umístění: Ordinace praktické lékařky Jiný

Neprofesionalita, jak ze strany doktorky, tak i ze strany sestry. Špatná komunikace, vždy: ,,Neobjednáme, nemáme..” Když se má platit, tak už usmívá, začíná být milá doktorka.

Jsem s prací paní doktorky, jejím personálem i prostředím velice spokojen. Vřele doporučuji všem, kteří nechtějí dlouho setrvávat v přeplněných čekárnách. Její přístup k pacientovi je lidský a profesionální.

W

Nemohu jí hodnotit špatně,léčí maminku a je ochotná,dá se říci ,že nemám problém,ale náladu nemáme všichni,jsem názoru,že jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá.Jsem spokojena ,vše řeším na místě a nemám problém.Je dobrá.

Beru prášky na tlak.Dokud se neplatily poplatky tak mě paní doktorka vždy napsala recept a bylo hotovo.Od dob co se platí tak si mě paní doktorka "musí poslechnout" to znamená,že vezme stetoskop a dvakrát přiloží na hruď čímž je úkon hotov a už se platí.Vyřešil jsem to tak,že už prášky nejím a je mě o hodně lépe a to trvá už třetí rok.

Je mi zní zle.I sestra už utekla protože nechtěla snášet její nadávky a urážky.
Zlá a nafoukaná zajímá jí hlavně to jestli máte zaplaceno a nebo jestli od vás dostane nějaký ten prezent.Ale s její odborností to je na úrovni studenta prvního ročníku zdravky.

Nejhorší doktorka,doporučuji k ní vubec nechodit.Jí se jedná hlavně o peníze ale aby vám pomohla to né...

Paní doktor je vždy ochotná a vstřícná k pacientovi. Práce ji jde od ruky a hlavně ji rozumí. Chodí k ní celá naše rodina. Děkujeme

Byl jsem velmi překvapen pečlivým a starostlivým přístupem této mé nové registrující lékařky. Dříve jsem se s tím u bývalého lékaře nesetkal.

Totálně arogantní, bez zájmu léčit ale hlavně shrábnout třicet kaček za cokoliv a poslat na vyšetření jinam aby byla z obliga.

X

Arogantní nepříjemná