Jitka Lovečková, chirurg Olomouc

MUDr. Jitka Lovečková

Uložit

Chirurg Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Wellnerova 3/1215, Olomouc
Chirex Olomouc spol. s r.o., chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: Chirex Olomouc spol. s r.o., chirurgie

K paní doktorce jsem šla na banální zákrok (který jsem si i zaplatila) a trpím už několik týdnů! Zpackala to a na kontrole, když jsem si stěžovala na problémy, nic nepřiznala. Nakonec jsem musela podstoupit vyšetření u jiného lékaře, který mi pochybení paní doktorky potvrdil - vše zdokumentoval a napsal i do lékařské zprávy . Takže já rozhodně nedoporučuji!

Ověřeny pacient

vynikající doktorka,dobrý chirurg...vše vysvětlí i poradí....a se sestřičkou jsou perfektní tým....

V

Paní mudr. Lovečková je nejlepší lékař jakého jsem měla možnost poznat, nejen po profesní stránce ale i lidské, její přístup jak k určité nemoci, a jejímu léčení je naprosto hluboce detailní, ochotně sama i na dotaz zodpoví otázky pacienta na průběh léčby .Toto jsem zjistila sama, jako její pacientka, hluboce si jí vážím a přeji si aby takovýchto lékařů bylo co nejvíce.

J

Paní doktorka je opravdu velmi dobrý chirurg,k pacientům je milá,trpělivě vše vysvětlí,poradí...velmi dobrá,doporučuji.Paní Ludviko,já byla na klasické operaci jako Vy ve FN,zažila jsem hrůzu jako Vy,asi to tak dřív bylo normální.

M

Skvělý profesionální přístup, letité zkušenosti i znalost moderních metod, nadstandartní péče ve všech ohledech. Pomůže vám i s problémy, které nejsou zrovna její specializací. Se sestřičkou jsou perfektní tým. Mohu vřele doporučit.

Velmi zkušená a znalá paní doktorka, nadstandartní pracovní doba ordinace. Léčím se u ní opakovaně už delší dobu a vždycky mi pomohla a doporučila nejvhodnější a nejšetrnější léčbu..

J

Šikovná paní, která evidentně umí. Se sestřičkou jsou úžasná dvojka :-)

P

K pani doktorce již chodím asi 15 roků.Pani doktorka i její zdravotní sestřička jsou svým profesionálním přístupem k pacientům vzorem pro všechny lékaře.Pomohla mi(a jen mě)v mnoha nesnázích.Obě jsou VELICE milé a ochotné.A proto jim dávám jedničku s hvězdičkou.(1*)

L

paní doktorka má dobré jméno, přesto však nikdy nezapomenu na moment, kdy mne před 22 léty ještě během hospitalizace po operaci vyšetřovala per rektum, od bolestí jsem málen zkolabovala. Když jsem o tom hovořila s jiným lékařem chirurgem- tak ten byl v šoku proč mne asi 3 dny po operaci vyšetřovala tímto způsobem( po operaci jsem nemohla skoro týden sama močit).

T

Zkušená dáma, která to má v ruce, tady by se měli učit studentíci na praxi, však má stále úplně plnou ordinaci, lidi si pro kvalitu přijdou.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti