Adresa

Chirex Olomouc spol. s r.o., chirurgie
Wellnerova 3/1215, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Chirex Olomouc spol. s r.o., chirurgie Jiný

Skvělá paní doktorka, pomohla a vše vysvětlila . Milý přístup a ochota.

J
Ověřený profil
Umístění: Chirex Olomouc spol. s r.o., chirurgie Jiný

Paní doktorka je velmi erudovaná. Od úvodní komunikace až po diagnózu = na jedničku. Vše vysvětlí i na modelu, klobouk dole. Komunikuje rychle a ochotně i po e-mailu.. Přál bych si, abych v takových letech, mohl být pro společnost stále takto užitečným.

E
Ověřený profil
Umístění: Chirex Olomouc spol. s r.o., chirurgie

K paní doktorce jsem šla na banální zákrok (který jsem si i zaplatila) a trpím už několik týdnů! Zpackala to a na kontrole, když jsem si stěžovala na problémy, nic nepřiznala. Nakonec jsem musela podstoupit vyšetření u jiného lékaře, který mi pochybení paní doktorky potvrdil - vše zdokumentoval a napsal i do lékařské zprávy . Takže já rozhodně nedoporučuji!


Ověřený profil

vynikající doktorka,dobrý chirurg...vše vysvětlí i poradí....a se sestřičkou jsou perfektní tým....


V

Paní mudr. Lovečková je nejlepší lékař jakého jsem měla možnost poznat, nejen po profesní stránce ale i lidské, její přístup jak k určité nemoci, a jejímu léčení je naprosto hluboce detailní, ochotně sama i na dotaz zodpoví otázky pacienta na průběh léčby .Toto jsem zjistila sama, jako její pacientka, hluboce si jí vážím a přeji si aby takovýchto lékařů bylo co nejvíce.


J

Paní doktorka je opravdu velmi dobrý chirurg,k pacientům je milá,trpělivě vše vysvětlí,poradí...velmi dobrá,doporučuji.Paní Ludviko,já byla na klasické operaci jako Vy ve FN,zažila jsem hrůzu jako Vy,asi to tak dřív bylo normální.


M

Skvělý profesionální přístup, letité zkušenosti i znalost moderních metod, nadstandartní péče ve všech ohledech. Pomůže vám i s problémy, které nejsou zrovna její specializací. Se sestřičkou jsou perfektní tým. Mohu vřele doporučit.


Velmi zkušená a znalá paní doktorka, nadstandartní pracovní doba ordinace. Léčím se u ní opakovaně už delší dobu a vždycky mi pomohla a doporučila nejvhodnější a nejšetrnější léčbu..


J

Šikovná paní, která evidentně umí. Se sestřičkou jsou úžasná dvojka :-)


P

K pani doktorce již chodím asi 15 roků.Pani doktorka i její zdravotní sestřička jsou svým profesionálním přístupem k pacientům vzorem pro všechny lékaře.Pomohla mi(a jen mě)v mnoha nesnázích.Obě jsou VELICE milé a ochotné.A proto jim dávám jedničku s hvězdičkou.(1*)


Došlo k chybě, zkuste to znovu