Ord. praktického lékaře pro dospělé
Smetanova 1284, Tábor

Nedávno jsem byla v nemocnici na pohotovosti, kde právě ordinovala paní doktorka.. Zkušenost šílená.. Jela sem z práce a na doporučení zdravotní sestřičky od obvodního lékaře, který tam nebyl.. Paní doktorka byla arogantní, chovala se jako bych ji otravovala a vymýšlela si. Udělala mi testy z moči a dala antibiotika. Arogantně mi oznámila ať si zbytek problémů kvůli kterým jsem tam jela, vyřeším s obvodním lékařem. Jedine co jí zajímalo že jsem kuřák a celou dobu mé návštěvy měla stále narážky . Příště až budu potřebovat pohotovost a bude tam tato lékařka, pojedu radši jinam..

Od paní doktorky jsem musel odejít,z duvodu jejího arogantního chování..
Pořád mi dávala na jevo,že si něco vymyšlím a že mi je dobře..Přijde stary člověk,pošle ho na X vyšetření a mě řekla,že nemá na mě čas..Okamžitě jsem přešel k jiné doktorce,ktera potvrdila diagnozu a nasadila antibiotika a vylečila..Vůbec nedoporučuji.!!

Paní doktroka je fakt velmi neochotna,tez sem musela prejit k jinemu lekari, osetrovala babicku ktera schodou okolnosti bydlela u ni v baraku,babicce se udelalo zle bylo to vecer tak 20:00Hod.pani doktorku jsme zavolaly uz s toho duvodu ze je babiccin prakticky lekar,Cituji rekla nejsem zadny kouzelnik zavolejte sanitu pani doktorka odesla a nepockala ani do prijezdu zachrane sluzby,Kdyz sanita dorazila babicku odvezly a za hodinu nam volaly ze babicka zemrela!Jinak sestricka je moc mila.

Dobrý den, po přečtení několika "slabých" či dokonce "velmi slabých" názorů jsem se rozhodla napsat ten svůj.
K paní doktorce chodím od asi 3 roky, možná 4. Ze začátku se mi zdála přesně taková, jakou ji většina popisujete: Nevrlá, myslí si snad, že nemoc předstírám, neochotná a nechtěla jsem tam nikdy jít, portože každá návštěva byla nepříjemná. Dlouhou čekací dobu komentovat vůbec nebudu - nesmírně mne rozčiluje, když slyším, jak se se sestřičkou (která je mimochodem velice milá a příjemná) baví a smějí a já při tom poloumírám v promrzlé čekárně. Nicméně co se týče péče, bych řekla, že je paní doktorka dobrou doktorkou. V hodnocení lékařů byse především měla hodnotit jejich odbornost a také to, jak vám pomohla s nemocí. Přístup je samozřejmě také důležitý, ale mne asi vždy pomohla. Můj názor není dobrý, ale určitě také ne špatný. Je zde prostě pro i proti.

Paní doktorka je opravdu velice neochotná a když ji potřebujete, nikdy vám neporadí ani nepomůže. Kvůli jejímu špatnému přístupu jsem dokonce musela změnit svého praktického lékaře.

Někdo napsal urážlivý přístup k problémům pacienta a to je přesně ono. Pokud se s ní nepřídete bavit zrovna o sazeničkách tak se chová jako že ji obtěžujete a jste pro ni apriori simulant. I když máte horečku a zvracíte jí v čekárně chová se jako že děláte zbytečné cavyky. Hodně si o sobě myslí..přitom...neříkám že je úplně odborně nezpůsobilá ale rozhodně jsem zažila už hodně soudnějších a solidnějších lékařů. Nedoporučuji! (a už rok hledám jiného praktika ke kterému přejít)

nedávno jsem tam byla, protože jsem musela...že já jsem si to radši nezařídila jinak, jednou mi řekla to, podruhé ono a vzhledem k tomu, že jsem moc nemohla chodit, mě tam táhla úplně zbytečně, jen aby si přečetla zprávu z nemocnice a odrecitovala mi její poučky, které jsem již věděla od ošetřujícího lékaře z nemocnice...přijde mi, že kdybych si tam sedla já, mělo by to stejný efekt..a to ani nemluvím o tom, jaké zkušenosti s ní máme jako rodina...měním obvodního lékaře..

Jako dlouholetá pacientka paní doktorky mám již na ní názor. Je to velmi svébytná osoba. V čekárně sice bývá zima a čekací doby bývají občas dlouhé, ale zatím se mi dostalo vždy profesionální péče a myslím, že paní doktorka je v rámci praktiků (již mám své zkušenosti vzhledem v mému věku), velmi vzdělaná a odborně na výši.
Proto, pokud se člověk nenechá zastrašit neobroušenými hranami a občas přísným vystupováním, mohu paní doktorku jen doporučit a hodnotím ji jako nejlepší.

Pani doktorka mne telefonicky predvolala kvuli akutne spatnemu krevnimu testu, Prisla jsem druhy den podle telefonicke vyzvy. Nevedela o tom a ptala se, proc jsem prisla a matne si vzpominala. Vysetreni probehlo v duchu, ze obtezuji.

Také se připojuji. Bohužel přístup paní doktorky k pacientům se v průběhu let zhoršil. Nejvíc mi vadí až urážlivý přístup k problémům pacientů.