MUDr. Jitka Kratochvílová

Mladá Boleslav 1 adresa

Stomatologická ordinace
Jaselská 302, Mladá Boleslav

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Moc šikovná vše vysvětlí jak se bojím zubaře tak tady to bylo úplně super i sestřička super už se tam zase těším

Musim se priznat ze pred kazdou navstevou jsem byla dost nervozni,ne ze bych se bala zubare ve svych letech ,ale z pristupu pani zubarky a jeji sestricky,vzdy jsem mela pocit ze ja jsem uplna nula,a pani zubarka je nekdo,samozrejme pan co prijel do ordinace BMW k tomu mela jiny pristup,ten snad dostal i kaficko:-) Nekdy jsem s bolesti radeji trpela nekolik dnu ,a sla radeji na pohotovost.po nekolika letech jsem konecne vymenila zubare,a musim rict ze k nemu chodim dokonce rada,vse je o pristupu k lidem.U pani doktorky jsem platila snad uplne vse ,nekdy jsem mela pocit ze kdyz si nemuzu nejaky zakrok dovolit ,tak sem ji tim akorad nastvala:-( ted mam zuby konecne v poradku a neplatila jsem nic,takze uz se v tom nevyznam .Urcite je to dobra lekarka o tom zadna,ale jsem rada ze uz nikdy k ni nemusim jit.

Byla jsem u paní zubařky se synem,kdy jsem měla problém se vůbec k nějakému zubaři v Boleslavi dostat.Paní zubařka nás vzala a přiznám se ,že syn se velice bál.Paní zubařka byla milá ,hodná a vše synovi vysvětlila.Syn návštěvu zvládl bez problému.

Nesouhlasím s celkovým negativním hodnocení, já mám s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti, je příjemná a hlavně pečlivá. Pravda je, že jednání sestry je arogantní a nepříjemné. Při přeobjednání jsem měla se setrou stejný problém!

Musim se pridat s celkovym negativnim hodnocenim. Pozdni prichody, vecne cekani, i kdyz je clovek objednany (objednani na rano je skoro sebevrazdou-ordinancni hodiny od pul osme do pul devate - bolest. Jenze pani doktorka driv jak v osm nechodi, takze kdyz nahodou prijdou akutni pacienti, jdou jako prvni, ale to od pul devate nejdriv, protoze nejdriv je potreba si dat kafe...v cekarne je vse slyset. Presto sestra bezne objednava od osmi, takze potom se muze stat, ze jde clovek na radu i v deset misto v pul devate. A nekolikrat se mi stalo, ze potom doktorka prohlidla zbezne pusu a v ramci uspory casu bylo vse v poradku. Kdyz jsem prisla jindy a nebyl casovy press, tak najednou jsem dostala vynadano, ze si spatne cistim zuby, kdyz mam zubni kamen...prestoze na minule kontrole tam byl taky, ale to nebyl cas se tim zabyvat... Mozna si to moc beru a byla to jen shoda nahod, ale pokud pacient ma takove pocity, tak asi neco v poradku nebude). Objednavaci lhuta strasne dlouha, i pres dva mesice. Kdyz uz neco pani dokrorka zpravuje, da si zalezet, da vybrat material, v tomto smeru pece velmi dobra. Ale vetsinou reseni problemu nechava na posledni chvili, az kdyz neni vyhnuti, nebo kdyz si o to clovek rekne. A financne take dost narocne, i kdyz na vyber asi je. Ale na kazde vysetreni chodim minimalne s tisicikorunou (ale v poplatcich u zubare, aby se cert vyznal, za co se spravne ma nebo nema platit a kolik, to mohu jen tezko srovnavat). Celkova ale atmosfera v ordinaci prachbidna, sestra i doktorka velmi odmerne, nekdy dost nevrle, ja z nich mam vzdycky pocit ze "ja jsem zubar, kdo je vic" a "ja mam pacientu dost, jestli se vam neco nelibi nebo chcete diskutovat, tak vas taky muzu vyhodit a jdete si kam chcete..." Mne dlouho trvalo, nez jsem se odhodlala, ale po dalsim objednavacim telefonatu, po kterym si pripadam jak skolak nacapany na hruskach, tuto ordinaci opoustim.

Velmi dobrá zubní lékařka, i když jsem musel chvíli čekat, určitě se to vyplatilo. Sestřička i paní doktorka byly velmi příjemné a ošetření bylo na vysokce profesionální úrovni.