Ordinace gynekologie a porodnictví
Ctiborova 130, Kladno

Extrémní čekací doba, neúčinná léčba. Rozhodně nedoporučuji

Dobrý den, můj názor na paní doktorku je, že není profesionál. Možná je jemná, ale to je tak vše. Začala jsem k ní chodit jako mládá 15ti letá holka. Měla jsem velké bolesti při menstruaci až jsem z toho zvracela. Paní doktorka mi řekla. ať beru nurofen, i když jsem jí tvrdila, že mi nepomáhá. To byla její léčba. Potom jsem tam přestala chodit a časem jsem přešla k MUdr. Kühnovi, který hned mé bolesti vyřešil. Nemusela jsem několik let trpět, kdybych hned šla jinam. Čekárna je pro posluchače, který vše slyší z ordinace a nemít v dnešní době kabinku na svlékání je myslím nedůstojné.

paní Kračkovou jako doktorku doporučuji, ne ovšem mnohahodinové čekání v čekárně a oblékání a svlékání před všemi v ordinaci

Paní doktorka je velice příjemná,při vyšetření opatrná a jemná. Přístup k pacientce hodnotím jako velmi dobrý, je pečlivá.Čekací doba je u ní bohužel opravdu strašná-jak termínově, tak i objednáním na určitý čas, je to na celé dopoledne a navíc mi je krajně nepříjemné se svlékat a oblékat před ní i sestříčkami, které jsou s ní v ordinaci. Také je slyšet vše z ordinace do čekárny a někdy i dost zřetelně. Je mi to před ostatními čekajícími nepříjemné.

Dobrý den,Paní lékařka nemá žádnou chybu,asi ta paní Marie co jí pojmenovala jako hrubou a bezcitnou je zaujatá vůči paní lékařce.Paní lékařka je nejen výborná odbornice,ale i velice citlivá při postupu výkonů a má velmi perfektní přístup k ženám.Zkrátím to je to odbornice na svém místě.

Jsem spokojená, paní doktorka je na rozdíl od mužů gynekologů, které jsem zažila v nemocnici na Kladně při vyšetření ohleduplná, jemná, vyšetření od ní není nepříjemné. Je bohužel pravda, že i když jsem objednaná na určitou hodinu, tak se to vždy opozdí, ale to je dnes všude.

velmi příjemná p.doktorka, citlivá

Bohužel, není tato paní doktorka v mé oblibě. Je dosti hrubá při vyšetřeních, z toho důvodu již chodím jinam, navíc když mne doprovázel můj přítel na důležité vyšetření, nesměl čekat ani v čekárně, prý to některým dámám vadí, ale shodou okolností tam byla pouze jeho kamarádka, se kterou si v klidu vzpomínaly na nějaké dřívější společné zážitky a jinak nikdo. Prostě namyšlená a bezcitná. Navíc sestra mimo vyšetřovnu sice je, ale co ty kamery i v čekárně? Takže nedoporučuji, vím, v této oblasti každá z nás nerada něco mění, ale vy které váháte, nebojte se změny, vyplatí se to!

Paní doktrorka je dobrá, jsem s ní spokojená.

Je sice bez sestry v ordinaci, objednává, ale nikoliv na hodinu, ale na celý den. Časová ztráta pacientek obrovská