Ordinace gynekologie a porodnictví
Ctiborova 130, Kladno

Dr. Krackova mne velmi dobre provedla 2 rizikovymi tehotenstvimi s mnozstvim vysetreni, chodim k ni asi 20? let (paneboze! :-)). Pri vysetrovani je velmi pecliva a opatrna. Prodelala jsem potrat, konizaci, atd. a vzdy vse dopadlo dobre, nikdy nic nezlehcila. Jako clovek muze kunkat, byt pomala, bla, bla, ale jako lekarka na jednicku!
(Doba prosezena v cekarne je opravdu hrozna)

Určitě nedoporučiji...
K paní doktorce chodím od 15 let, vždy jsme měla všechny výsledky v pořádku, až nyní to tak bohužel není. V září jsem byla na prvním vyšetření, měsíc čekala na výsledky, které nedopadly dobře. Následovalo tedy vyšetření druhé, taky se špatnými výsledky a tak následovalo třetí, výsledek se překvapivě opakoval a až poté mi byly předepsány týdenní čípky. Další vyšetření následovalo až po měsíci, protože paní doktorka neměla dříve čas. Bylo mi sděleno at si zavolám za 14dní, že mé výsledky pošlou na rychlý rozbor. Po 14 dnech jsem tedy volala ale výsledků se nedočkala, tyto telefonáty pokračovaly dalších 14 dní. Až po měsíci (přesně) jsem se dozvěděla, že výsledky jsou opět špatné a že mám přijít co nejdříve, nejlépe ještě ten den.
Nepochopím, proč když jsou výsledky tak špatné a musím tam dojít ještě ten den, tak proč je měla paní doktorka podle slov sestry týden na stole a nemohla je otevřít dřív.
Určitě bych paní doktorku nedoporučovala a i já nyní i za cenu že budu muset najít jiného doktora a dojíždět paní doktorku měním a už k ní nejdu....

Sice strávíte mládí v čekárně,ale já jsem vždy odcházela spokojená a vše mi vysvětlila jak s antikoncepcí tak mě i pečlivě vyšetřila,prsa,gynekologickou prohlídku a i mě vyšetřila ultrazvukem.jsem spokojená.akorád to čekání.martina.

Jen by mě zajímalo, proč když je paní doktorka tak "hrozná", proč má stále tolik pacientů, že je velmi dlouhá objednací lhůta. Možná to zase s těmi zápory nebude tak hrozné, když nakonec nikdo neodchází, že ?

k pani doktorce chodim 15let nemuzu si na ni stezovat mohu jen doporucit .je pravda to svlekani a ta sestra jednim slovem hruza

Nedoporučuji.

Paní doktorka je velmi milá, vlídná a jemná osobnost. Vyšetření u ní mi nikdy nepřišla nepříjemná. Doktorka je velmi opatrná a nerada by něco zanedbala, to jí šlechtí, nicméně právě touto opatrností, která vede k obíhání dalších doktorů a vyšetření dokáže těhotnou ženu poměrně značně a zbytečně vystresovat. Stačilo by otevřeně a na rovinu komunikovat. Vždy je lépe vědět na čem člověk je, než nejistota.
Paní doktorce bych doporučovala novou mladou sestru, která by ordinaci dodala trochu drive a technické znalosti práce s internetem, pc, sono fotkami.

Musím se ztotožnit s negativním hodnocením. Dlouhé lhůty na objednání. Nepříjemná , arogantní sestra v ordinaci přihlíží vyšetření. Ponižující je i svlékání na židli v ordinaci, kdy vás pozoruje sestra i doktorka a to nemluvím o tom, že veškeré problémy, které s doktorkou probíráte slyší i pacientky v čekárně.
Doktorka kuňká, že jí sotva slyšíte, sestra se do toho vkládá a při podezření na nějaký problém místo aby vše vysvětlila a uklidnila , tak spíš vystraší. Jenom z lenosti u ní stále setrvávám, i když po každé návštěvě si říkám, že si najdu jiného gynekologa.

Ja jsem z pani doktorky na rozpacich. Prisla jsem k ni poprve tehotna. Pristup byl vicemene zvlastni. Zarazilo me, ze se mam svlekat u stolu, kde pani doktorka sedi se sestrou. Jejich chovani, ale bylo prijemne. Pri prohlidce mi doktorka rekla, ze tam nic nevidi, ale pri ultrazvuku mi hlasila, ze miminko tam je. Pak se ale zacala tvarit hodne tajemne, byly to nekoncici minuty, bala jsem se na cokoliv zeptat. Ticho by se dalo krajet, trvalo to asi deset minut a kdyz uz jsem to nevydrzela a zeptala se, tak mi oznamila, ze nevidi srdecni akci. Jako prvnicka jsem nevedela, zda je to v poradku ci ne a tak jsem se zacala vyptavat. Zadne uspokojujici odpovedi jsem se vsak nedockala a odchazela jsem domu vystresovana a do dalsi kontroly jsem myslela, ze zesilim. Takze ja opravdu nevim. Komunikace probihala mile, sice vazla, ale neprijemna ke mne nebyla. Avsak ten stres co jsem si odnasela z navstevy pani doktorky byl priserny. Je pravda, ze jsem k ni uz nikdy nesla. Dlouhe cekaci doby jsou pravda a nekonecne cekani v cekarne + vlastni asistence pri vysetreni take.

K paní doktorce sem chodila asi 5 let, a mohu jen souhlasit s názory. Když jsem poprvé chtěla antikoncepci vyslechla sem si přednášku, že se dá chránit jinak a poté co jsem teprve řekla název, který sem slyšela od kamarádky tak mi jí teda předepsala...o čekací době a ochotě sestřiček raději nemluvím. a bezbolestná s tím se teda také neztotožňuji, po každém vyšetření jsem měla bolesti ještě 3 dny.Paní doktorku jsem vyměnila poté co jsem začla mít problémy s krvácením i mimo menstruaci a paní doktorka mi opravdu nepomohla. Sice mám teď doktorku na druhém konci Prahy, ale cesta se opravdu vyplatí. S čím nesouhlasím je, že sestřička v ordinaci při vyšetřování nevadí pokud je milá a ochotná stejně jako paní doktorka, což u paní doktorky Kračkové opravdu není. Opravdu nedoporučuji