Jitka Kolářová, pediatr Louny

MUDr. Jitka Kolářová

Uložit

Pediatr Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pod Nemocnicí 2709, Louny
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

S paní doktorkou jsem velice spokojená,nerve do dětí chemii ale snaží se doporučovat léky na přírodní bázy což velice oceňuji,sama jsem jí ve školním věku navštěvovala a teď obě moje děti..NEMĚNILA BYCH! Aby nebyla chvála jen na paní doktorku tak stejný obdiv zaslouží i sestřička,milá,usměvavá a vždy ochotná :) je mi ctí že mohu se svími dětmi k vám chodit :)


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je člověk na svém místě. Jsme maximálně spokojeni!!! Kéž by bylo takových lékařů s lidským a celostním přístupem k člověku čím dál více!


L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou Kolářovou jsem absolutně nespokojená! Nejsem ta z těch, která by lidi odsuzovala, ale myslím si, že paní Kolářová nemá ve zdravotnictví co dělat. Před několika lety jsem u ní byla s nateklým 'lalůčkem' přičemž za mnou přišla jen do čekárny, podívala se a řekla: Namaž si to mastičkou, a poslala mě domů. Druhý den, když se mi na obličeji objevila 'mapa' mi na kožním řekli, že mám boreliozu. Dále, když jsem za ní přišla s tím, že mi praská a kyčelních kloubech, sdělila mi, že je to 'normální' a dále mi k tomu nic neřekla, ovšem můj ortoped už takový názor neměl. A poslední kapkou bylo, když mi na angínu dala čaje (pro děti do 3 let). Doporučuji p. doktorku navštěvovat, jen v případě, že si chce popovídat, to jí totiž jde nejlépe.


M

Paní doktorku jsem si vybrala na doporučení svých známých, vůbec nelituji. Antibiotika předepisuje jen v opravdu nutných případech, ne jako jiní lékaři i na smutné oči. Snad jediná výtka, dlouho nám nechtěla napsat doporučení na logopedii, potom jsem přišli skoro pozdě.


Jak pani doktorka, tak sestra jsou profesionalky, jsem jiz dospely, ale pokud i ted navstivim pani doktorku, vzdy mi ochotne poradi a ve vsem pomuze


Jsme velmi spokojeni...


Z

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni, je pečlivá, vše ochotně vysvětlí, sestřička také velmi příjemná, takže maximální spokojenost !!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Chlapec témeř 3 lety za pár dní. Teď prodelal sinusitidy, a zápal uší , nevedeli jsme se z toho zbavit tak mesic. Stežoval si i na bolest bříška, jendou i na bolest hlavy. Ku lékařke sme codili brala mu vicekrat CRP nikdy to nebylo na antibiotika. Brali sme aeurius, stoptusin na mucosolvan, otobacid do ousek, avamis a bezne kapky do nosa. Těd už byl témer zdravy nizke CRP , dokašliaval nestezoval si na brisko nos taky minimalne uz jsme ani nekapali ani neodsavali.Nebyl ani ve školce, mněl jit zitra ale z niceho nič , dopoledne znova bolest hlavy bez teploty chytal si levé líčko pak očka a pak ve středu čelíčka. odeznelo to po spánku a po nurofene. DO večera dobry,,, a postupne to začalo znova jenomže už s teplotou. Inak nikdy pred tym se nestezoval. V rodine,, mně skoro nikdy hlava nebolela manžel ma teda častejši problém s bolestmi hlavy. Co by mohlo být příčinou.? Naco se ješte zameřit. Neco nadčítané mám z internetu . Chtěla bych poznat názor odborníka. Děkuji .

Dobrý den.
V tomto případě doporučuji vyšetření nosní mandle. A pak další kroky. Už teď se zaměřit na provádění nosních výplachů 2 x denně.

MUDr. Jitka Kolářová

Dobrý den je mi 16 let a mám problém ten že když mám stopořený penis tak mi jde blbě přetáhnout překoška přes žalud a stydím se před doktory z toho důvodu se ptám jak bude takové vyšetření vypadat u obvodního lékaře a pokud se obvodnímu lékaři bude zdát vše v pořádku musím k urologovy ??

Doporučuji navštívit s tímto problémem urologa

MUDr. Jitka Kolářová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti