Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Pod Nemocnicí 2709, Louny

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

S paní doktorkou jsem velice spokojená,nerve do dětí chemii ale snaží se doporučovat léky na přírodní bázy což velice oceňuji,sama jsem jí ve školním věku navštěvovala a teď obě moje děti..NEMĚNILA BYCH! Aby nebyla chvála jen na paní doktorku tak stejný obdiv zaslouží i sestřička,milá,usměvavá a vždy ochotná :) je mi ctí že mohu se svími dětmi k vám chodit :)

Paní doktorka je člověk na svém místě. Jsme maximálně spokojeni!!! Kéž by bylo takových lékařů s lidským a celostním přístupem k člověku čím dál více!

S paní doktorkou Kolářovou jsem absolutně nespokojená! Nejsem ta z těch, která by lidi odsuzovala, ale myslím si, že paní Kolářová nemá ve zdravotnictví co dělat. Před několika lety jsem u ní byla s nateklým 'lalůčkem' přičemž za mnou přišla jen do čekárny, podívala se a řekla: Namaž si to mastičkou, a poslala mě domů. Druhý den, když se mi na obličeji objevila 'mapa' mi na kožním řekli, že mám boreliozu. Dále, když jsem za ní přišla s tím, že mi praská a kyčelních kloubech, sdělila mi, že je to 'normální' a dále mi k tomu nic neřekla, ovšem můj ortoped už takový názor neměl. A poslední kapkou bylo, když mi na angínu dala čaje (pro děti do 3 let). Doporučuji p. doktorku navštěvovat, jen v případě, že si chce popovídat, to jí totiž jde nejlépe.

Paní doktorku jsem si vybrala na doporučení svých známých, vůbec nelituji. Antibiotika předepisuje jen v opravdu nutných případech, ne jako jiní lékaři i na smutné oči. Snad jediná výtka, dlouho nám nechtěla napsat doporučení na logopedii, potom jsem přišli skoro pozdě.

Jak pani doktorka, tak sestra jsou profesionalky, jsem jiz dospely, ale pokud i ted navstivim pani doktorku, vzdy mi ochotne poradi a ve vsem pomuze

Jsme velmi spokojeni...

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni, je pečlivá, vše ochotně vysvětlí, sestřička také velmi příjemná, takže maximální spokojenost !!!!!!!

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, je mi 16 let a uz asi 4 nebo 5 dni se mi tezko dycha (myslim ze jde o dusnost) a citim jako bych mela v nejakou bublinu. Take pocituji jako by mi bilo srdce nepravidelne a jako by ve mne rychle proudila krev, obcas me u srdce i picha ale uz pres rok mam na srdci šelest. Mam zalehle usi a pokazde kdyz polknu tak mi zacne praskat v obou usich. Jsem stale unavena a vystřelujou mi obcas bolesti do hlavy a i do obliceje. Potrebovala bych poradit co mam delat nebo jestli muze jit o nejaky vaznejsi problem. Predem dekuji za odpoved.

Dobrý den. Popisované příznaky bývají u zánětu dutin.

MUDr. Jitka Kolářová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by jste mi nemohli poradit co mám dát dceři 6 měsíců na vlhký kašel bez rýmy před třemi týdny kašlala měla poslech dr.nasadila ventoliber ten pomohl a už byla dobrá. Týden na to syn začal mít rýmu a kašel a dcera to zase chytla. Prvně měla jen rýmu občas zakašlala. Ale teď kašle bez rýmy v noci a přes den už několikrát též. Když dýchá tak je slyšet chrapot. Když kašle tak je to vlhký kašel pak se i daví.
Dávám znovu ventoliber, mucosolvan, prospan, ale nezabírá to. Teď už to má 14 dni. Co má tyto obtíže.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den.
Kašel může mít několik příčin. Bez vyšetření lékařem se vhodný postup nedá doporučit. Proto doporučuji vyšetření příčiny kašle u pediatra, pak se držet jeho rád.

MUDr. Jitka Kolářová