Moje Ambulance
Francouzská 6167, Ostrava

Velká spokojenost u celé naší rodiny. Děkujeme za péči

Umístění: Moje Ambulance bolesti zad

Nejlepší lékařka s jakou jsem se v posledních létech setkala. Je nesmírně laskavá a vstřícná, empatie má na rozdávání, pacientum nelže a hlavně jsem z ní vycítila opravdový zájem o mne a mé zdraví. To vskutku u většiny českých lékařů není běžné.Po odborné stránce naprosto vynikající. Diky ní jsem ještě nad českým zdravotnickým personálem nezlomila hůl. Šmídova Vlasta

Umístění: jiné místo Infekční onemocnění

Po dvou letech zdravotních obtíží jsem se dostal do péče paní Doktorky Bencúrové, velice příjemný lékař, který nebagatelizuje potíže pacienta, pomůže, má velice široký záběr ve svém oboru i mimo něj. Chtěl bych moc poděkovat za perfektní péči a skvělého člověka. Děkuji a s pozdravem Libor T.

Umístění: Moje Ambulance Nemoc

Paní doktorka není vůbec empatická, jedná s pacientem tak, jako by měla o jeho stavu jasno ještě dříve, než pacient přijde a je tedy úplně jedno, co říkáte. Takže k ní přijdete, ona vás neposlouchá, dá vám verdikt diagnozy a sestra vytiskne recept. Je to lékař, který to studoval kvůli prestiže, ne aby pomáhal lidem :(