Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

generála Svobody 646, Hrádek nad Nisou
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Doktorka trpělivá, k dětem taková, jak si představuji.... Sestřička na stejné vlně... Co ovšem mě trochu trápí, je celková podoba budovy... Nemluvím o stavu, (jelikož je je to budova, která již něco pamatuje), ale o čistotě a celkovém dojmu. Čekárna a celý komplex, je na dětskou ordinaci v ubohém stavu... Mluvím o nečistém vybavení, (ať už rozbité hračky, se kterými si děti hrají), sociální zařízení. Horší dojem ze střediska jsem ještě neměl. Ordinace jde ruku v ruce s celým problémem, jen je pravda, že tam bývá útulněji. Apeluji na to, aby bylo vše alespoň čisté.( Nemusím být bohatý, abych měl doma čisto... Stačí hadr a horkou vodu s jarem...)

M
Ověřeny pacient

jsem moc spokojená, příjemná, profesionální komunikace a milé chování k dětem. To samé platí i pro sestřičku.

Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsme velice spokojeni, nepředepisuje zbytečně antibiotika nebo hormonální léky, zkouší nejdříve něco jednoduššího. Někdo o ní může říkat "mastičkářka", ale leckdy je to lepší než unáhlená agresivní léčba, která může naopak ještě vyvolat alergické reakce. Její přístup k dětem je velice laskavý, je vnímavá a umí s dětmi zacházet. Sestřičku si snad ani nemohla vybrat lepší - je zkušená, dovede poradit, k dětem pěkně mluví. Obě jsou profesionálkami a odbornicemi, na které se vždy s důvěrou ráda obrátím.

M

je docela bra no nemuzu si stezovat x))

Paní doktorka je výborný a vzdělaný odborník, rozumí své práci, nepředepisuje zbytečně antibiotika, hezky se chová ke svým malým pacientům i rodičům. Je zkrátka profesionál, kterého bych přála a doporučila rodičům, kteří hledají dobrého dětského lékaře.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti