MUDr. Jitka Bartošová

Pediatr Více

Hrádek nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
generála Svobody 646, Hrádek nad Nisou

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dr. Bartošová je skvělá lékařka! Sestřička neskutečně milá. Bohužel jsme kvůli stěhování museli změnit pediatra, jinak bych nedala na ordinaci Dr. Bartošové dopustit. Byly jsme ze vždy maximálně spokojený a vždy byla návštěva příjemná. Ordinaci Dr. Bartošové mohu jedině doporučit. :)

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Doktorka trpělivá, k dětem taková, jak si představuji.... Sestřička na stejné vlně... Co ovšem mě trochu trápí, je celková podoba budovy... Nemluvím o stavu, (jelikož je je to budova, která již něco pamatuje), ale o čistotě a celkovém dojmu. Čekárna a celý komplex, je na dětskou ordinaci v ubohém stavu... Mluvím o nečistém vybavení, (ať už rozbité hračky, se kterými si děti hrají), sociální zařízení. Horší dojem ze střediska jsem ještě neměl. Ordinace jde ruku v ruce s celým problémem, jen je pravda, že tam bývá útulněji. Apeluji na to, aby bylo vše alespoň čisté.( Nemusím být bohatý, abych měl doma čisto... Stačí hadr a horkou vodu s jarem...)

jsem moc spokojená, příjemná, profesionální komunikace a milé chování k dětem. To samé platí i pro sestřičku.

S paní doktorkou jsme velice spokojeni, nepředepisuje zbytečně antibiotika nebo hormonální léky, zkouší nejdříve něco jednoduššího. Někdo o ní může říkat "mastičkářka", ale leckdy je to lepší než unáhlená agresivní léčba, která může naopak ještě vyvolat alergické reakce. Její přístup k dětem je velice laskavý, je vnímavá a umí s dětmi zacházet. Sestřičku si snad ani nemohla vybrat lepší - je zkušená, dovede poradit, k dětem pěkně mluví. Obě jsou profesionálkami a odbornicemi, na které se vždy s důvěrou ráda obrátím.

je docela bra no nemuzu si stezovat x))

Paní doktorka je výborný a vzdělaný odborník, rozumí své práci, nepředepisuje zbytečně antibiotika, hezky se chová ke svým malým pacientům i rodičům. Je zkrátka profesionál, kterého bych přála a doporučila rodičům, kteří hledají dobrého dětského lékaře.