Při mých asi 5 návštěvách až na její pozdní příchody do práce(klidně i 30 minut) vše ok, velmi příjemná a vřelá, doporučuju!!!

Kostelní 170, Sadská
Samostatná ordinace PL pro dospělé (mapa)

k paní doktorce chodíme již dlouho celá rodina a jsme spokojeni.Nic nezanedbá,vždy se nám plně věnuje.Je ochotná a několikrát nám už hodně pomohla.Mohu ji vřele doporučit.

tuto lékařku vřele nedoporučuji. je arogantní, nepříjemná a její léčitelské schopnosti jsou taktéž sporné. ošetření, kdy si pacient sám musí říct jaké léky potřebuje, je v dnešní době poměrně nebezpečné, neboť málokterý pacient je schopen odhadnout, zda potřebuje antibiotika, antivirotika, či snad dokonce antimalarika. aspirin předepisuje vcelku rutinně ;)

zatím jsem s paní doktorkou velice spokojena

zatím jsem s paní doktorkou velice spokojena