Ord. praktického lékaře stomatologa
Podskalská 206, Úštěk

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Je mi líto, ale každý zub jsem měla opravovaný za sebou 3x až 4x , vypadla plomba, amalgan jsem požadovala vyměnit za bílou plombu, pouze jsem platila, amalgan nebyl odstraněn jen tak na oko a pak létání zubů a bílá plomba, aby se neřeklo. Musela jsem od Mudr. odejít , abych nepřišla o zuby. Jinak komunikace a ochota Ok, ale proto k zubaři nechodíme.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Naprostá katastrofa. Po doporučení dát na PRVNÍ - mléčné - zuby rovnátka jsme opustili ordinaci a už jsme se tam neukázali. Rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa prevence zubního kazu

Před X lety to byla dobrá zubařka ochotná a milá .V poslední době na vše kašle a nejsem jediná kdo s ní měl problém.Kaz na 2 - prý pigment na 8 - prý pigment a tak jsem s tím vesele běhala rok než jsem šla na dentální hygienu a dozvedela se za mam v puse 3 kazy a jeden zub už nešel zachránit.Tímto tedy dekuji a už nikdy více.Zubařku nedoporučuji!

Nejhorsi zubarka..nedoporucuji. vubec nereaguje na to ze cloveka boli zuby. Vzdy to resi jen zacpani plombou ci vraceni vypadle korunky. Kvuli jeji nedbalosti se mi rozjel zanet v dasni a silne bolesti.

Pani MUDr. Suchánkovou znám přes jejího tatínka. Je to Pani zubařka (z velkým P). Naprosto skvělá paní doktorka. Citlivé zacházení, pečlivá a precizní práce. Neodmítne pomoci, i mimo pracovní dobu! Profesionální a lidský přístup i k dětem a ty se zubaře bojí. K Pani MUDr. Suchánkové se ovšem těší, tak jako její dospělí pacienti. Poklona. S úctou Zdenek Glac

I já se musím připojit k davu spokojených pacientů! Nejlepší lékařka pod sluncem! Je milá, citlivá, zkrátka profík. Zákrok u ní vůbec nebolel a odešla jsem s krásnýma zoubkama, které jsem neměla ani za mlada. Paní doktorko, pro mě jste jednička. Děkuji Vám i hodné sestřičce za krásné zuby.Jana Dokonalová

Výborna zubařka,tedy spíše její syn kteremu vděčim za úsměv.......MOC DEKUJI.....

Paní doktorka je velice milá a má profesionální přístup . zákroky jsou perfektní a bezbolestné , Své pacienty si v případě potřeby ošetřuje i v sobotu a neděli.

Perfektní přístup k pacientům. Už se nebojím usadit do křesla. Paní doktorka je profesionál. Jemné zacházení, pečlivá a precizní práce. Nikdy neodmítne pomoci, i mimo pracovní dobu!Je trpělivá a zároveň ji jde práce od ruky. Přivítá i loučí se s úsměvem. Pokud za něco platím, částka je většinou poloviční než jsem platila v jiné stomatol. ordinaci za totéž...

Velice milá, hodná a lidská paní doktorka. Díky této paní doktorce se v zubařském křesle tolik nebojím - a že jsem po předchozí zkušenosti měla obrovský strach. Opravdu doporučuji vše, kteří se bojí zubaře.