Adresy

 • Praktický lékař pro děti a dorost

  Kaznějovská 45
  32300 Plzeň, plzeňský

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor
5

Obecné skóre
30 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • K

  V dnešní uspěchané době a komerčním farmaceutickém průmyslu je skoro k neuvěření, že může ještě existovat a pracovat tak dokonalý profesní tým lékařky a sestry, mohu jedině doporučit, řekla bych, že jsou vzorovým příkladem toho, že jde práci dělat dobře a zodpovědně. Chodíme tam spolu s naším novorozeným synem a na každou kontrolu tam s námi chodí se zájmem i tatínek, mnohokrát děkujeme! K.

 • Jsem velmi spokojena, paní doktorku mohu jen doporučit, vše vysvětlí, poradí, skvělý přístup k dětem i rodičům, také sestřička je úžasná a velmi milá. Neměnila bych!

 • Paní doktorku jsme si pro svou dceru vybrala díky těmto stránkám a musím říci, že nelituji. Málokdy se ve zdravotnictví vidí tak zapálený člověk nabitý informacemi, který vás nedomítne.Má příjemné pracovní prostředí a milou sestřičku. ROvněž webové stránky jsou super. Oceňuji rozdělení hodiny na nemocné pacienty a preventivní prohlídky, díky čemuž se děti nenakazí. S dcerou jsme měli komplikace hned po porodu a kdykoliv jsem zavolala, vždy začala obvolávat jiné specialisty a volala mi zpět výsledky! To se prostě dneska nevidí. Líbí se mi její servírování informací, má přehled v nejnovějších trendech a vždy vám k danému tématu vytáhne ze šuplíku informace, které má nakopírované a dá je pacientům k dispozici. A když nemá, sežene :-) NIkdy vás neodmítne s dotazy a nevyhání vás ani se na vás škaredě nedívá, pokud máte další a další dotazy a trpělivě je všechny odpovídá. Nemohu na ni zatím říci křivého slova, snad jen její energičnost je pro citlivé mrňouse někdy moc :-) ALe vřele dopouručuji!!!

 • K paní doktorce chodím již čtvrtým rokem a jsem s ní nadmíru spokojená. Je to odbornice a každé slovo jí věřím. Vše pečlivě vysvětluje od rýmy až po závažnější onemocnění. Je ochotná, usměvavá a léčbu navrhuje vždy tu nejšetrnější. Sestřička v ordinaci je rovněž milá, hodná, usměvavá. Všem nastávajícím maminkám rozhodně DOPORUCUJI. Nejsem z Plzně a za paní doktorkou bych jela klidně i 30 km.

 • Paní doktorce ani sestřičce není co vytknout. Obě velice příjemné,milé s pěkným přístupe k dětem i rodičům.Žádné koukání na hodinky,když mají za 5 minut zavírat.O dětech si pamatují snad všechno.Myslím,že jsem se s takovým přístupem nikde jinde nesetkala.

 • Velmi dobrá lékařka s příjemným vystupováním a přístupem k malým dětem.

 • Velka spokojenost

 • Opravdu profesionalka, pecliva a s lidskym pristupem.

 • Potvrzuji, že paní doktorka je velmi pečlivá a ochotná. Chodím k ní s dcerkou, která má zdravotní postižení už 7 let a k malé se chová vždy moc pěkně. Je ohleduplná, takže i při náběrech krve malá nepláče. Vyslechne vás a poradí. ........mohu všem maminkám, které se rozmýšlejí, kam přihlásit své dítě, naší doktorku jen doporučit. P.K.

 • Perfektní lékařka - jak už psali ostatní, profesionál, pečlivá, navíc s lidským přístupem, ochotná vždy poradit i mimo ordinančí hodiny. Sestřička také super.Doporučuji.

Jste tento lékař?

61

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

Je toto Váš profil?
Převezměte jej