Jiřina Rusínová, pediatr Plzeň

MUDr. Jiřina Rusínová

Pediatr Více

31 názorů

Uložit


Adresa

Kaznějovská 45, Plzeň
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
31 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Měli jsme se synem velké štěstí, že měla paní doktorka volnou kapacitu a přijala nás hned po porodu mezi své pacienty. Možná na nás první návštěvu působila přísně, ale její ráznost mně, jako spíše citlivé matce, vyhovuje. Vše vysvětlí, všechny otázky zodpoví. K synovi se ona i sestřička chovají moc hezky. Každá prohlídka důkladná. Nic nezanedbají. Kdykoliv jsem potřebovala, byly tu pro mě a já jim za péči děkuji.


K
Ověřeny pacient

V dnešní uspěchané době a komerčním farmaceutickém průmyslu je skoro k neuvěření, že může ještě existovat a pracovat tak dokonalý profesní tým lékařky a sestry, mohu jedině doporučit, řekla bych, že jsou vzorovým příkladem toho, že jde práci dělat dobře a zodpovědně. Chodíme tam spolu s naším novorozeným synem a na každou kontrolu tam s námi chodí se zájmem i tatínek, mnohokrát děkujeme! K.


D
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojena, paní doktorku mohu jen doporučit, vše vysvětlí, poradí, skvělý přístup k dětem i rodičům, také sestřička je úžasná a velmi milá. Neměnila bych!


Ověřeny pacient

Paní doktorku jsme si pro svou dceru vybrala díky těmto stránkám a musím říci, že nelituji. Málokdy se ve zdravotnictví vidí tak zapálený člověk nabitý informacemi, který vás nedomítne.Má příjemné pracovní prostředí a milou sestřičku. ROvněž webové stránky jsou super. Oceňuji rozdělení hodiny na nemocné pacienty a preventivní prohlídky, díky čemuž se děti nenakazí. S dcerou jsme měli komplikace hned po porodu a kdykoliv jsem zavolala, vždy začala obvolávat jiné specialisty a volala mi zpět výsledky! To se prostě dneska nevidí. Líbí se mi její servírování informací, má přehled v nejnovějších trendech a vždy vám k danému tématu vytáhne ze šuplíku informace, které má nakopírované a dá je pacientům k dispozici. A když nemá, sežene :-) NIkdy vás neodmítne s dotazy a nevyhání vás ani se na vás škaredě nedívá, pokud máte další a další dotazy a trpělivě je všechny odpovídá. Nemohu na ni zatím říci křivého slova, snad jen její energičnost je pro citlivé mrňouse někdy moc :-) ALe vřele dopouručuji!!!


K paní doktorce chodím již čtvrtým rokem a jsem s ní nadmíru spokojená. Je to odbornice a každé slovo jí věřím. Vše pečlivě vysvětluje od rýmy až po závažnější onemocnění. Je ochotná, usměvavá a léčbu navrhuje vždy tu nejšetrnější. Sestřička v ordinaci je rovněž milá, hodná, usměvavá. Všem nastávajícím maminkám rozhodně DOPORUCUJI. Nejsem z Plzně a za paní doktorkou bych jela klidně i 30 km.


Paní doktorce ani sestřičce není co vytknout. Obě velice příjemné,milé s pěkným přístupe k dětem i rodičům.Žádné koukání na hodinky,když mají za 5 minut zavírat.O dětech si pamatují snad všechno.Myslím,že jsem se s takovým přístupem nikde jinde nesetkala.


Velmi dobrá lékařka s příjemným vystupováním a přístupem k malým dětem.


Velka spokojenost


Opravdu profesionalka, pecliva a s lidskym pristupem.


Ověřeny pacient

Potvrzuji, že paní doktorka je velmi pečlivá a ochotná. Chodím k ní s dcerkou, která má zdravotní postižení už 7 let a k malé se chová vždy moc pěkně. Je ohleduplná, takže i při náběrech krve malá nepláče. Vyslechne vás a poradí. ........mohu všem maminkám, které se rozmýšlejí, kam přihlásit své dítě, naší doktorku jen doporučit. P.K.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti