MUDr.

Jiřina Rusínová

Pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Praktický lékař pro děti a dorost

  Kaznějovská 45
  32300 Plzeň, plzeňský

  95
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Názory pacientů

 • velmi dobrý

  Jsem velmi spokojena, paní doktorku mohu jen doporučit, vše vysvětlí, poradí, skvělý přístup k dětem i rodičům, také sestřička je úžasná a velmi milá. Neměnila bych!

 • velmi dobrý

  Paní doktorku jsme si pro svou dceru vybrala díky těmto stránkám a musím říci, že nelituji. Málokdy se ve zdravotnictví vidí tak zapálený člověk nabitý informacemi, který vás nedomítne.Má příjemné pracovní prostředí a milou sestřičku. ROvněž webové stránky jsou super. Oceňuji rozdělení hodiny na nemocné pacienty a preventivní prohlídky, díky čemuž se děti nenakazí. S dcerou jsme měli komplikace hned po porodu a kdykoliv jsem zavolala, vždy začala obvolávat jiné specialisty a volala mi zpět výsledky! To se prostě dneska nevidí. Líbí se mi její servírování informací, má přehled v nejnovějších trendech a vždy vám k danému tématu vytáhne ze šuplíku informace, které má nakopírované a dá je pacientům k dispozici. A když nemá, sežene :-) NIkdy vás neodmítne s dotazy a nevyhání vás ani se na vás škaredě nedívá, pokud máte další a další dotazy a trpělivě je všechny odpovídá. Nemohu na ni zatím říci křivého slova, snad jen její energičnost je pro citlivé mrňouse někdy moc :-) ALe vřele dopouručuji!!!

 • velmi dobrý

  K paní doktorce chodím již čtvrtým rokem a jsem s ní nadmíru spokojená. Je to odbornice a každé slovo jí věřím. Vše pečlivě vysvětluje od rýmy až po závažnější onemocnění. Je ochotná, usměvavá a léčbu navrhuje vždy tu nejšetrnější. Sestřička v ordinaci je rovněž milá, hodná, usměvavá. Všem nastávajícím maminkám rozhodně DOPORUCUJI. Nejsem z Plzně a za paní doktorkou bych jela klidně i 30 km.

 • velmi dobrý

  Paní doktorce ani sestřičce není co vytknout. Obě velice příjemné,milé s pěkným přístupe k dětem i rodičům.Žádné koukání na hodinky,když mají za 5 minut zavírat.O dětech si pamatují snad všechno.Myslím,že jsem se s takovým přístupem nikde jinde nesetkala.

 • velmi dobrý

  Velmi dobrá lékařka s příjemným vystupováním a přístupem k malým dětem.

 • velmi dobrý

  Velka spokojenost

 • velmi dobrý

  Opravdu profesionalka, pecliva a s lidskym pristupem.

 • velmi dobrý

  Potvrzuji, že paní doktorka je velmi pečlivá a ochotná. Chodím k ní s dcerkou, která má zdravotní postižení už 7 let a k malé se chová vždy moc pěkně. Je ohleduplná, takže i při náběrech krve malá nepláče. Vyslechne vás a poradí. ........mohu všem maminkám, které se rozmýšlejí, kam přihlásit své dítě, naší doktorku jen doporučit. P.K.

 • velmi dobrý

  Perfektní lékařka - jak už psali ostatní, profesionál, pečlivá, navíc s lidským přístupem, ochotná vždy poradit i mimo ordinančí hodiny. Sestřička také super.Doporučuji.

 • velmi dobrý

  Vynikající lékařka po odborné i lidské stránce. Schopná a milá sestřička. Děkujeme a doporučujeme! V. Bednářová + Kristinka a Patriček