Jiřina Procházková, dermatolog Brno

MUDr. Jiřina Procházková

Dermatolog

Velkopavlovická 25, Brno
Kožní ambulance

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ambulance Jiný

Pristup lekarky typu ja jsem nejchytrejsi, ja jsem tu odbornik, vas nazor nebo napad me nezajima. Podivala se na me asi z metrove vzdalenosti, tudiz me ani poradne neprohledla. Na otazku "Co mi teda je?" rekla, ze nejaky ekzem a buhvi co ho zpusobuje. Lecba stylem pokus-omyl a mezitim mi behem mesice a pul z par pupinku vznikla vyrazka po celem tele s rozsahlymi lozisky, ktera strasne svedila. Pak jsem si rekla, ze ta uz me neuvidi, obvodaci me dali zadanku do spitalu, diagnoza lichen planus a nejradsi by me tam hned hospitalizovali, kdyby nemeli kvuli Covidu zavrene oddeleni.
To je moje zkusenost s pani doktorkou Prochazkovou. Nerikam, ze nekomu jinemu nepomuze, ale me teda nepomohla. A narvanou cekarnu taky nemela.

Umístění: Kožní ambulance

Pani doktorku určitě nedoporučuji. Byla jsem u ní 3x v rozmezí 3let,vždy s malinkymi dětmi. Šla jsem tam jelikož bere bez objednání, což u malých prcku opravdu nechci čekat, co z "toho" vyleze. A je to blízko babičky (nebydlime poblíž) S prvním synem měl ekzem a na gebitaliich ve tvářích mi řekla, ze to může být ze sunaru, z kosmetiky a z pampresek.. Syn byl kojeny, bez kosmetiky a v látce, po tom mi už nic nerekla a napsala nějakou univerzální mast. Na druhého syna se podivala od stolu mel podobné problémy (návštěva byla po 2,5 letech od první návštěvy) co mě ale dorazilo byla návštěva poslední. Doktorka 45min telefonovala s kamarádkou, ze to slyšela celá cekarna. Se synem jsem sla na podezření impetigo popr opar (mel jej na cele) po zkoumání rekla, ze neví co to je a dala mu to stejnou univerzální masticku. A pokud to nebude ok, tak bude v ordinaci za 8dni! Mame se stavit. Synovi za dva dny podobná věc, vyskocila kolem úst. Všechny případy jsme samozřejmě museli řešit u dalších doktoru. Opravdu mudr je "odbornice " ve svém oboru

Umístění: Kožní ambulance Seboroická dermatitida

Po porodu mi začaly hodně padat vlasy a udělala se mi seboroická dermatitda v hlavě. Paní doktorka mi moc pomohla a svědění v hlavě přestalo. Dala mi na vyzkoušení i nějaké vzorečky šampónu. Myslím, že když má pacient zájem se léčit a chodí na pravidelné kontroly, je paní doktorka milá. Poslala mě i na krev, aby vyloučila, že se nejedná o zánět. Paní doktorku doporučuji :-).

Slovo nedoporučuji, je slabé. Velmi arogantní lékařka, která se s kyselým výrazem sotva podívá na Vaše potíže a hned si je jistá diagnozou. Její léčba spočívá v - pokus - omyl, mne osobně se příznaky jen zhoršovali. Když jsem ji na to při další návštěvě upozornil, začala téměř křičet, že ona je lékařka a ví co dělá. Poslední tečkou bylo zjištění u mojí pojišťovny, že si paní "doktorka" účtuje výkony, které neprovedla, navíc v termínech, kdy jsem u ní ani nebyl. Při zjištění, jsem to nahlásil, ale bohužel jsem neuspěl, protože paní "doktorka", měla tyto fiktivní návštěvy a provedené úkony zapsané, jak zjistil revizní lékař. Za mně obrovské NE.

Byla jsem za ní poslána svou obvoďačkou, měla jsem problém s kopřivkou, kterou jsem měla poprvé v životě. Místo citlivého přístupu a vysvětlení jsem se dočkala strohého vyšetrění, kdy jsem mohla jen odpovídat na otázky a jinak jsem se ani nedostala k slovu. Zhazovala rozhodnutí mých dalších doktorů, když jsem jí říkala, jaké léky beru. Důrazně nedoporučuji, Myslím si, že lidský a chápajíci přístup je ve styku doktora s pacientem nezbytný a od paní doktorky jsem se ničeho takového nedočkala, spíš jsem měla pocit, že ji svou návštěvou jenom otravuji.

Paní doktorka je moc šikovná, je odbornice na svém místě, která je schopna velmi rychle odhalit příčinu a najít "lék". Již několikrát mi pomohla. Nedávno jsem za ní přišla s exémem na ruce, kterého jsem se cca 2 roky nedokázala zbavit (s pomocí jiných kožních lékařů) a až paní doktorka mi napsala mastičky, které konečně zabraly.
Paní doktorka je moc milá a srdečná žena, rozumím však několika negativním názorům, že paní doktorka na někoho mohla působit nepříjemně, jednou jsem se jí na to zeptala a rychle pochopila proč. Když jí zdravotnictví (pojišťovna) spoustu věcí znemožňuje či komplikuje a nemůže pomáhat lidem tak, jak by chtěla, může tak někdy působit. Ale když se usměje, září jí oči a opravdu pomůže a to je moc důležité. :-)
Navíc paní doktorka bere jako jedna z mála lidi bez objednání, což je také velkou pomocí, zvláště při nepříjemných záležitostech, se kterými člověk potřebuje rychle pomoci.
Děkuji Vám paní doktorko a ze srdce Vás moc ráda DOPORUČUJI!!!

K paní doktorce chodím jen pro to, že je to v bydlišti mých rodičů a bez objednání. Je velice nepříjemná, neumí se chovat k pacientům a přestane si dovolovat, až zjistí, že si to nenecháte líbit. Vždy když tam jdu, čekám, co bude tentokrát...nedoporučuji.

S manželem k této tzv. doktorce chodíme asi 5 let a dnes, když si šel manžel jen pro masti se projevila hůř než kdy jindy. Po té, co byl v ordinaci asi půl minuty, byl až do čekárny slyšet skoro hysterický řev, kde mu nadávala, co tam dělá, že mu nic nedá, ať si přijde za čtvrt roku, že mu to nemůže kvůli pojišťovně napsat a vyprovodila ho s ostudou ven. No, ono asi přijít si po čtvrt roce pro náhradní léčivo je asi drzost :-( Tato paní, co si říká doktorka, je opravdu nepříjemná a neprofesionální. Trpěli jsme jen ji díky tomu, že byla nejblíž bydlišti a to byla chyba. Nedoporučuji! A co se týká léčby, tak je to metodou pokus-omyl. Prvně zkusíme toto, když to nepomůže, tak tamto... No a buďto máte to nebo to nebo to - ani diagnozu stavit nedovedla...

Já nemůžu proti léčbě říct ani půl špatného slůvka,paní doktorka je sice svéráz a působí docela přísně,záměrně píšu působí protože je to normální člověk z masa a kostí. Co jsme měli potíže okamžitě bez problémů vyřešila,já i děti nemáme problém,posílám k ní všechny své známé a všichni jsou spokojení.

S paní doktorkou mám tu nejlepší zkušenost. Velice ochotně přišla k mé mamince , které je 95 roků, byla velice milá a hlavně léky , které ji předepsala, rychle zabraly. Děkuji a doporučuji.