Jiřina Perničková, zubař Olomouc

MUDr. Jiřina Perničková

Zubař

Na Šibeníku 2, Olomouc
Praktický lékař stomatolog s laborat.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Naprostá nespokojenost a to nejsem vůbec náročná. P. Pernička je kuřák, takže při každé pauze si šel zakouřit, samozřejmě bych netušila kam jde, dokud mě nezačal ošetřovat. Kuřákovy ruce v mých ústech byly hodně cítit. To bych dokázala i zkousnout, ale doporučili mi udělat na stoličku cerek korunku. Šok byl, když mě korunku cerek za 4 tisíce udělali jen na vrchní část zubu. Nechali obnažený celý zub, který byl zbroušený a velice citlivý. Dále pak ani nehovořím o nelidském přístupu p.Perničkové. Když mě něco nesedělo, tak byla podrážděná a nepříjemná.

Pan Pernička mi dělal nový zub a můžu jenom doporučit. Skvělý přístup jak jeho, tak sestřičky.

Není každý mladý zubař takový. Pan doktor Vít Pernička je velice vstřícný, slušný a opravdu klidný, s pacientem komunikuje, vše srozumitelně vysvětlí. Paní doktorka Jiřina Perničková vše zpovzdálí sleduje a jistí tak, že jsem si nechala hned při první návštěvě vytrhnout zub. Vše proběhlo rychle a bez bolesti a jakýchkoliv komplikací. Už se těším na příští návštěvu, protože věřím, že určitě najdeme následné přijatelné řešení. Pan doktor Pernička je opravdu profesionál, příjemný (a pohledný).

Opravdu vřele doporučuji p. Víta Perničku i p. Perničkovou. Jsou to odborníci a profesionálové s opravdu velmi lidským přístupem. K p. Perničkovi jsem přišla před rokem, poprvé v životě jsem byla na RTG zubů, který odhalil velmi rozsáhlý kaz. Zub musel být umrtven, ale dnes mám již perfektně zpracovanou keramickou výplň, díky které zub vypadá jako naprosto zdravý. Pouhým okem není rozeznatelný absolutně žádný přechod, opravdu velmi precizní práce. Pan doktor si u mne získal absolutní důvěru, dnes se již nebojím přijít za ním s čímkoli. Věřím však, že to nebude potřeba, jelikož mi vysvětlil, jak se o zuby starat. Velmi doporučuji !

Pečlivosti si velice cením. MDDr. Vít Pernička, jsem velice spokojená. Lidský přístup, trpělivý a pečlivý, vše ochotně vysvětlí. Jedná klidným stylem díky kterému pacient nemá šanci být nervózní. Naladí Vás na klidnou vlnu. Líbí se mi, že ordinace je otevřená, že pacient ví, co se děje, vše je uděláno tak, že v čekárně Vám nepříjde, že jste u zubaře. Na objednaný termín, se jde ihned na řadu. Ochota !!! Doporučuji. A zrovna já jsem ten člověk kdo omdlívá při injekcích a tady jsem to ani necítila. Měla jsem i tu čest s paní MUDr. Perničkovou, tak tu chválu co jsem psala výše odsud se to všechno odvíjí. Děkuji

Velmi dobrý odborník, laskavá lékařka, přísná , ale také hodná, ke mně vždy slušná a příjemná.

Zlaté ručičky, trhala mi 3 osmičky, ani jsem si skoro nevšiml... Ale na můj vkus podněkud moc "od rány" a "šup šup"...

Jsem naprosto spokojen s prací paní doktorky. Odbornice na svém místě a s lidským přístupem k pacientům.

Jsem pacient o ordinaci vedle ! Uznání si zaslouží všechny 3 sestřičky, které se točí u paní doktorky Perničkové a pana doktora Bazaly.

Jsem rád, že mi můj praktický lékař domluvil pana doktora Bazalu. Již cca 5 roků nemám strach ze zubaře. Lidský přístup, velmi odborná praxe, vždy informace, co se bude dít.

S přístupem lékařky a péčí o chrup jsem byla vždy velice spokojená.