Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Hamerská 257, Litvínov

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Dcera měla na nemocnicí diagnózu Rhinitis co znamená zánět nosni sliznice a taký Tracheitis co je znáte průdušek, hodně kašle, v noci se dusi kvůli kašlu a spát nemůže, ale p. Mudr.Němcová nevidí problém

Moc hodná paní doktorka, velmi ochotná a milá. Je důsledná a já můžu jen doporučit. I sestřička super.

U paní doktorky Němcové jsme byli jen párkrát, když měla dovolenou ta naše. S paní doktorkou Němcovou máme už 2 špatné zkušenosti. Poprvé napsala dceři antibiotika na angínu, na pohotovosti i poté v nemocnici pak vyšlo najevo že to žádná angína není a tudíž antibiotika nepotřebuje! Nedávno dceři neustále svědili ruce, na to nám doporučila nějaký gel proti poštípání hmyzem za 171 kč, když problémy neustávaly, zašli jsme vedle k naší paní doktorce Bunešové. Tam nám sestra poradila obyčejnou Alpu a prášky na alergie za pár drobných, týž den bylo po problému.

Je to ta nejlepší lékařka kterou si můžu pro své děti přát

Chodím k paní doktorce s dětma od miminek a absolutně si nemůžu stěžovat. Je vždy pečlivá, poradí, pomůže, ochotná a milá. A má bezvadnou sestřičku :) Všem doporučuji.

vždy určí dobrou diagnozu.

velmi dobra

Dle mého názoru velmi důkladná paní doktorka, chodím k ní s oběma dětmi a jsem velice spokojená. Jednou jsme jí potřebovali i mimo pracovní dobu, velmi ochotněn nám pomohla. Všem doporučuji.

Paní doktorka je opravdu pečlivá, velice příjemná. Jsem babička a znám ji z dětství svých dětí. Nyní se na ni obracíme v případě nemoci vnoučat, když přijedou na návštěvu a omarodí. Vždy velice ochotně jedná, důkladně vyšetří a věřím ji, neboť je to žena na svém místě! Děkuji.

Doporučuji, chodila jsem k paní doktorce se svýma dětma, až do dospělosti a byla jsem spokojená.