Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Kurativní vyšetření

Odstranění molusek

Očkování

Praktický lékař pro děti a dorost

Jsem zkušená atestovaná lékařka s dlouholetou praxí v oboru pediatrie. Absolvovala jsem Lékařskou fakultu Masarykovy university v Brně, kterou jsem uk...

Léčené nemoci

• dětské lékařství

Já a všechny mé 4 děti máme s paní doktorkou Kotrčovou velmi dobrou zkušenost a jsem velice ráda, že jsme k ní mohli přestoupit a naladit se jiným směrem než (jak to bývá) výhradně alopatickým. Co se týká léčby, jsem naopak nadšená, že ji prodiskutujeme a je zde možnost volit z alternativních metod a lituji, že jsem u svého nejstaršího syna tento způsob ani nevyhledávala. Dnes se "neléčíme" jinak než homeopatiky a bylinkami a je také pravda, že jsme dost zásadně změnili jídelníček, čemuž připisuji obrovský ústup nemocnosti i alergií v celé mé rodině. Paní doktorce a také skvělé a vždy usměvavé sestřičce za vše mockrát děkuji a vždy se na setkání těším. Lenka Kutláková

Dobrý den, chodím k paní doktroce už 17 let anikdy jsem s ní neměla jediný problém. Paní doktorka je svědomitá a ví, co dělá. Poznala mi zápal plic při první návštěvě a ihned mě poslala do nemocnice. Nevyměnila bych ji !!

Dobrý den,chtěla bych říct že paní doktorka je odbornice a výroky že předepisuje samé homeopatika,nejsou pravdivé jelikož mě po 16 letech co tam chodím,napsala první až teď.Vždy mě ze všeho vyléčila a pamatuje si každou maličkost od mého dětství.Nikdy jsem nezažila že by se paní doktorka chovala povýšeně,nebo kritizovala.Chodí k ní všichni mí známí a nikdo neměl problém,pravdu říct ani se mi v 18ti nechce přestupovat :)

Vážené maminky, to že je paní doktorka navíc homeopatka je velmi přínosné a v dnešní době, která je vyšlechtěna chemikáliemi je to jenom dobře. Jestli jste tak hloupé a neumíte se rozhodnout, zda Vaše dítě má být léčeno homeopatiky anebo antibiotiky,je Vaše věc - tak si nemáte dítě pořizovat. Paní doktorka nikomu nic nenutí a je to jenom na její dobré vůli, že Vám ty homeopatika nabídne. Navíc je velice milá a dcera ji má ráda.

Paní doktorka hlavně vnímá člověka jako celek a pokud je nějaký problém tak přemýšlí proč vznikl,no prostě hlédá příčinu a to je pro mě dost podstatné.A to,že vytkne chyby,kterých se dopouštíme a snáží se abychom přispěli k vyřešení problému,za to jí patří velký dík.Zdraví dětí je v prvé řadě o zodpovědnosti nás rodičů.Jsem moc ráda,že jsem po dlouhém hledání našla právě paní doktorku,děti k ní chodí rády a její rady si berou k srdci,protože to tak cíti,né proto že musí.Myslím si že se tady slučuje klasický přístup s alternativním je jen na každém co si vybere.Není to o diktatuře,ale o svobodě a za to jí patří velký dík.Pro ty hledající a přemýšlivé bytosti je paní doktorka jednička včetně sestřičky,která patří mezi ty nejlepší. Dzurecová

Příjemné vystupování, milá k dětem, vysvětlí, poradí, vstřícná k alternativním léčbám.

Jak si tady čtu ty názory a hodnoceni tak se docela divím. Každy jsme jiní a očekáváme něco jiného. Pokud vám pani doktorka nevyhovuje najděte si jinou. Kritizovat umíme všichni ale ocenit a pochválit něčí práci umí už málokdo. Nevím co většině lidí vadí na pani doktorce ale já jsem s ní absolutně spokojený. Chodil jsem k ní jako dítě a teď k ní chodím se svým synem. Nikdy mě za nic nekritizovala nechovala se povíšeně ani arogantně. Vždy mi dobře poradila a pokud jsem se držel jejich rad nebyl problém. Takže když to shrnu tak já ji můžu jen doporučit.
Daniel Maslák

S paní doktorkou i sestřičkou - naprostá spokojenost. Syn je již dospělý a vždy byl spokojen a 11-letá dcera k ní také chodí ráda.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti.Máme tři děti a všechny jsou u ní v dobré péči.Nemají k ní strach chodit,což se nám u jiných doktorů stává.A to vše díky jejímu kladnému přístupu k dětem ,ale i k nám rodičum.Paní doktorce i sestřičce velké PLUS.

Paní doktorka je určitě dobrá odbornice, ale rozhodně by jí neškodil "lidštější" přístup. Pokud vím tak ani děti ji nemají moc rády. Ale věřím, že jsou mé děti u ní v dobré péči.