MUDr.

Jiřina Kotrčová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Praktický lékař pro děti a dorost

Příborská 27, 72000 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• M

Já a všechny mé 4 děti máme s paní doktorkou Kotrčovou velmi dobrou zkušenost a jsem velice ráda, že jsme k ní mohli přestoupit a naladit se jiným směrem než (jak to bývá) výhradně alopatickým. Co se týká léčby, jsem naopak nadšená, že ji prodiskutujeme a je zde možnost volit z alternativních metod a lituji, že jsem u svého nejstaršího syna tento způsob ani nevyhledávala. Dnes se "neléčíme" jinak než homeopatiky a bylinkami a je také pravda, že jsme dost zásadně změnili jídelníček, čemuž připisuji obrovský ústup nemocnosti i alergií v celé mé rodině. Paní doktorce a také skvělé a vždy usměvavé sestřičce za vše mockrát děkuji a vždy se na setkání těším. Lenka Kutláková

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Taťana Kratochvílová
    Taťana Kratochvílová
    Dr. Martínka 7, Ostrava
    Nejlepší pediatr, jaký kdy v Ostravě byl. Škoda, že paní lékařka je už v důchodě. Více

Marcela Michalská
    Marcela Michalská
    Dr. Martínka 7, Ostrava
    Pani Doktorka,byla skvěla užasná..škoda že je v duchodu,docela nám chybí,její lidsky přístup.. Více

Hana Andielová
    Hana Andielová
    Dr. Martínka 7, Ostrava
    K paní doktorce chodím se synem od mala, má 6 let a s druhým 2 roky. JSEM NAPROSTO spokojená, vždy nám vyjde vstříc,… Více

Zdeněk Klos
    Zdeněk Klos
    J. Matuška 26a, Ostrava
    ch odila jsem k nemu jako dite a nyni knemu chodim se svymi detmi Více

Danuše Dvořáčková
    Danuše Dvořáčková
    Hasičská 46, Ostrava
    Doktorka na svém místě,jsem u ní deset let,bez jediného problému.Alkohol a arogance tady zmiňováné jsou bezpředmětné… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem zkušená atestovaná lékařka s dlouholetou praxí v oboru pediatrie. Absolvovala jsem Lékařskou fakultu Masarykovy university v Brně, kterou jsem ukončila v r. 1980. Svou lékařskou praxi jsem započala v Opavě a od roku 1990 pracuji na dětském středisku v Ostravě - Hrabové. Stále se zúčastňuji lékařských seminářů, kurzů i mezinárodních kongresů, protože celoživotní vzdělávání je v mém oboru nezbytné.

Dlouhá léta se vzdělávám i v alternativní medicíně - zajímá mě homeopatie a psychosomatické projevy onemocnění. Antibiotika nasazuji po důkladném zvážení a po konzultaci s rodiči o možných krocích. Zastávám individuální, empatický přístup ke každému dítěti.

Chcete si domluvit návštěvu:

Můžete využívat tyto termíny:

Úterý 9:00 a 9:30 hod
      Čtvrtek 9:00 a 9:30 hod

V případě domluvené návštěvy je nutné se dostavit nejpozději 5 min. před smluveným termínem.

Ordinační hodiny

Čt 11:00 - 12 hod
      Pá 7:30 - 11 hod

• dětské lékařství

Služby

Praktický lékař pro děti a dorost

Příborská 27, 72000 Ostrava, moravskoslezský

Vyšetření crp
    Vyšetření streptokokové infekce
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

• N

Dobrý den, chodím k paní doktroce už 17 let anikdy jsem s ní neměla jediný problém. Paní doktorka je svědomitá a ví, co dělá. Poznala mi zápal plic při první návštěvě a ihned mě poslala do nemocnice. Nevyměnila bych ji !!

• H

Dobrý den,chtěla bych říct že paní doktorka je odbornice a výroky že předepisuje samé homeopatika,nejsou pravdivé jelikož mě po 16 letech co tam chodím,napsala první až teď.Vždy mě ze všeho vyléčila a pamatuje si každou maličkost od mého dětství.Nikdy jsem nezažila že by se paní doktorka chovala povýšeně,nebo kritizovala.Chodí k ní všichni mí známí a nikdo neměl problém,pravdu říct ani se mi v 18ti nechce přestupovat :)

• Vážené maminky, to že je paní doktorka navíc homeopatka je velmi přínosné a v dnešní době, která je vyšlechtěna chemikáliemi je to jenom dobře. Jestli jste tak hloupé a neumíte se rozhodnout, zda Vaše dítě má být léčeno homeopatiky anebo antibiotiky,je Vaše věc - tak si nemáte dítě pořizovat. Paní doktorka nikomu nic nenutí a je to jenom na její dobré vůli, že Vám ty homeopatika nabídne. Navíc je velice milá a dcera ji má ráda.

• Paní doktorka hlavně vnímá člověka jako celek a pokud je nějaký problém tak přemýšlí proč vznikl,no prostě hlédá příčinu a to je pro mě dost podstatné.A to,že vytkne chyby,kterých se dopouštíme a snáží se abychom přispěli k vyřešení problému,za to jí patří velký dík.Zdraví dětí je v prvé řadě o zodpovědnosti nás rodičů.Jsem moc ráda,že jsem po dlouhém hledání našla právě paní doktorku,děti k ní chodí rády a její rady si berou k srdci,protože to tak cíti,né proto že musí.Myslím si že se tady slučuje klasický přístup s alternativním je jen na každém co si vybere.Není to o diktatuře,ale o svobodě a za to jí patří velký dík.Pro ty hledající a přemýšlivé bytosti je paní doktorka jednička včetně sestřičky,která patří mezi ty nejlepší. Dzurecová

• Příjemné vystupování, milá k dětem, vysvětlí, poradí, vstřícná k alternativním léčbám.

• Jak si tady čtu ty názory a hodnoceni tak se docela divím. Každy jsme jiní a očekáváme něco jiného. Pokud vám pani doktorka nevyhovuje najděte si jinou. Kritizovat umíme všichni ale ocenit a pochválit něčí práci umí už málokdo. Nevím co většině lidí vadí na pani doktorce ale já jsem s ní absolutně spokojený. Chodil jsem k ní jako dítě a teď k ní chodím se svým synem. Nikdy mě za nic nekritizovala nechovala se povíšeně ani arogantně. Vždy mi dobře poradila a pokud jsem se držel jejich rad nebyl problém. Takže když to shrnu tak já ji můžu jen doporučit.
      Daniel Maslák

• L

S paní doktorkou i sestřičkou - naprostá spokojenost. Syn je již dospělý a vždy byl spokojen a 11-letá dcera k ní také chodí ráda.

• Š

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti.Máme tři děti a všechny jsou u ní v dobré péči.Nemají k ní strach chodit,což se nám u jiných doktorů stává.A to vše díky jejímu kladnému přístupu k dětem ,ale i k nám rodičum.Paní doktorce i sestřičce velké PLUS.

• Paní doktorka je určitě dobrá odbornice, ale rozhodně by jí neškodil "lidštější" přístup. Pokud vím tak ani děti ji nemají moc rády. Ale věřím, že jsou mé děti u ní v dobré péči.