Adresa

Okrouhlíkova 1170, Praha
Poradna v oboru přenosných nemocí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
6 názorů

Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejen výborná odbornice, ale i skvělý člověk, který dokáže podpořit, pokud to pacient potřebuje. Z vlastní zkušenosti ji mohu jen doporučit ,za jiného odborníka bych neměnila.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je možná laskavá k pacientům, ale po odborné stránce naprosto selhává. Nemá základní znalosti o parazitech, jejich šíření a rozšíření, ani o odpovídajícím zjištění jejich přítomnosti v těle pacienta. Plně souhlasím s hodnocením pacientů s lym. borel., ale to je pouze malá část problému.

Pokud budu někdy případně hospitalizován na jejím oddělení, raději podepíšu reverz a uteču třeba k nějakému veterináři. Ti znají tuhle problematiku mnohem a mnohem lépe.

Nechápu, jak může s podobnými znalostmi zastávat vedoucí postavení a rozhodovat o léčení a dalších osudech pacientů. Zde není něco v pořádku i na vyšších postech. Za mé hodnocení se vždy rád podepíšu - Ing. Josef Čáp. Praha 10.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

S paní primářkou mám jen dobrou zkušenost. Léčil jsem se na klíšťovou encefalitidu v Motole. Byla příjemná a působí na mne jako odborník. Personál se o mne staral velmi dobře.


Vynikající odborník, velmi ochotná a vstřícná, výborný přístup k pacientům,všem doporučuji!


T

paní primářka bohužel neumí lymskou boreliozu léčit, a od někoho kdo tvrdí že ji komár přenést nemůže bych to ani nechtěla, nemám bohužel dobrou zkušennost, myslím že odborník - primář by se měl v oboru vzdělávat !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I

Tato paní primářka je vynikající lékař a člověk.Hrozně mi pomáhá psychicky a nemohu si stěžovat na její léčbu a přístup k pacientům.Je bezvadná a sestřičky na celé hepatologii také.Moc děkuji za péči,kterou mi poskytují.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti