Nemocniční 264, Duchcov
VITA, s.r.o. - Městská nemocnice

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

2.5

Děsný lékař, poslal mne na 20 rehabilitací s kolenem, které se nechtělo rozhýbat. Rehabilitační sestra mi doporučila jiného lékaře tak jsem to udělala a ten mi sáhl na koleno a zjistil, že mám prasklý meniskus, šla jsem na operaci po 10 měsících běhám.

Velmi neosobní,léčí jen obstřiky a léky proti bolesti.Sestřička ?...no to je hrůza!!!Zaplatíte poplatek,aniž by vás vyšetřil...to se platí asi za návštěvu!
Jestli můžete,rychle si najděte jiného lékaře!!!

Na přelomu 2012 - 13 jako nájemný lékař v ordinaci řetězce Mediclinic v Kralupech nad Vlt. - Lobečku. Omlouvám se, ale pan lékař ošetřuje jako by byl v depresi? Velmi neosobní přístup, jako by zde ordinoval za trest. Prý zde ale nejpozději na jaře končí. Sláva!

Je to vynikající lékař,zachránil mojí dceři kyčel,jediný přišel na její diagnozu,moc jsem mu vděčná,i kdyžj sme museli podstoupit velkou operaci,běhá,zase jak má,a díky tomu nemá kratší nohu,víc než 1 cm,kdyby na to nepřišel,pan.doktor,bylo by to jinak horší,děkujem

Skvělý přístup a odbornost

Jeho léčba jsou obstřiky a léky na tlumení bolestí,sotva se vás dotkne a když promluví,je to událost.Léčil mě takto dva roky a díky tomu mám nemoc už v chronickém stádiu a na léčbu příčiny je pozdě.Zkazil mi život,bohužel.

Pana doktora doporučuji.Výborný lékař.Několikrát pomohl mě i mým dětem.

Určitě si koupil diplom z lékařské fakultky protože takového mamlase široko daleko není.
Jeho arogance a arogance jeho setřičky je opravdu užasná. Kašlete na něj a nechoďte do jeho ordinace

Opravdu specialista ve svém oboru.Odoperoval mi koleno a chodím jako srnka.Dík