Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Václavská 4185, Chomutov

K dr. Valesovi jsme šli na skvělé doporučení kamarádky, která má ty nejlepší zkušenosti, ale bohužel já byla zklamaná. Dvě hvězdy dávám jen kvůli naprosto úžasné sestricce, díky které jsem to tam zvládla. Přišli jsme s malou dcerkou o tři minuty později,tak před námi vzali jinou pacientku(to je naprosto v pořádku), holcina tam pro naši smůlu byla 45 minut, říkala jsem si,že je dobře, že dává dětem čas a prostor. Když jsme pak přišli na řadu, tak byl pan doktor netrpělivý, když se mě ptal na podrobnosti ohledně krvácení stolice mé dcery a já chtěla kouknout do kalendáře abych nic nespletla a řekla správně informace, tak mě odbyl (a rozhodil) slovy,že na to nemá čas,ať mu to řeknu orientačně,že musí vzít jiné pacienty, že takhle oni nepracují, že tam to musí "kmitat".Bylo toho více, byla jsem zklamaná, dcerka byla jako vždy úplně rozhozena a bála se,(sestřička dělala co mohla, aby ji uklidnila),doktor byl bez zájmu a jakékoli empatie,hlavně abychom byli rychle pryč. Je mi to líto, zřejmě neměl svůj den... Dcerka má strach z doktorů, jeli jsme z dálky kvůli doporučení a dobré recenzi, kvůli trpělivosti a jinému přístupu, toho jsme se bohužel nedočkali...

Příjemný doktor, příjemné vystupování. Doporučuji!!!

Co dodat...souhlasím s ostatními, a doporučuji. Moc hodné sestřičky i lékaři, zábavná čekárna pro děti.

Souhlasím se všemi předchozími komentáři - je velmi vstřícný, milý, ochotný a s dětmi to velmi dobře umí. Vždy ochotně poradí. Co se týká vybavení a lékařské péče je nadstandardní.

Nemáme co dodat, je výborný, na děti hodný, má zájem zjistit přícinu problému.
Burešovi

vELMI PŘÍJEMNÝ,VSTŘÍCNÝ

vynikající lékař velice hodný k dětem a i k rodičům jeho přistup je více než profesionální kdyby takových lékařů bylo více i sestra je baječná...

Výborný přístup, výborné vybavení, důsledný, nepodceňuje, vstřícný, velmi hodné a laskavé sestřičky, výborná organizace chodu ordinace, možnost objednání přes internet, příjemné prostředí.

Výborný lékař!

Děkuji pane doktore,moc jste nám pomohl.A že to s námi vždycky nebylo lehké .Katka i já vám jsme vděčné za trpělivost a lidský přístup a samozřejmě i sestříčkám