Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Pod Nemocnicí 2381, Louny
Ord. lékaře specialisty - chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V

Doktor Unger vzdy ochotny,pomuze i sestricka prijemna

Ověřeny pacient

S tímto lékařem jsem velmi spokojená, když něco potřebuji, stačí zavolat,na termín se dostavím, v čekárně nestrávím celý den.
Ungerovi jsou příjemní lidé, pokaždé pomohli mě i manželovi narozdíl od některých lounských "řezníků", kterým jsem měla možnost se dostat do spárů.....na můj slušný dotaz jednomu lékaři v nemocnici v Lounech,zdali si opravdu ke kontrole pooperační rány nebude brát rukavice, zametl se mnou takovým způsobem, který bych přála poznat všem, kteří zde hovoří o aroganci a namyšlenosti.
Od té doby chodím jenom k Ungerovým a když tak při čekání pozoruji a poslouchám některé pacienty, vůbec se p. doktorovi nedivím, že je nutno na někoho občas trochu zvýšit hlas......také bývám neposlušný pacient a když to jinak nejde.....:-))

U pana doktora jsem byla jen jednou,ale jsem velice spokojena.Přišla jsem s těžku proleženinou a pan doktor mi velice pomohl,zajistil mi domácí péči,při které mi sestřičky ránu ošetřily,čímž jsem se rychle vyhojila.Alespon touto cestou mu děkuji a i jeho milé sestříčce.

Ověřeny pacient

V mých 6 letech mi odebral 3. ledvinu a 2. močovou trubici. Od té doby mám jen minimální problémy. Jizvy jsou krásné.
Jako jediný si na tuto tehdy ještě rizikovou operaci troufl. A dopadla dobře.

H

OCHOTA,PŘÍSTUP,ZNALOST OBORU,PRUŽNOST,ČISTOTA PROSTŘEDÍ.

A

PAN DOKTOR BUĎ NEUMÍ JEDNAT S LIDMI NEBO JSOU MU PACIENTI A JEJICH PROBLÉMY JEDNO...NEČEKEJTE, KDYŽ SI S NÍM DOMLUVÍTE OPERACI, ŽE PŘIJDE PŘED VÝKONEM, VYSVĚTLÍ VÁM JEJ, ATP.TO NE...BA NAOPAK...BUDE DĚLAT, ŽE VÁS VŮBEC NEZNÁ, NA SÁLE NEPOZDRAVÍ...JAKO BYSTE NEEXISTOVAL...JSTE JEN KUS...STEJNĚ JE TO I S POOPERAČNÍ PÉČÍ...NESLYŠÍ CO MÁTE ZA PROBLÉM...ODPOVÍDÁ TAK, JAK SE K DANÉ DIAGNOZE SLUŠÍ...TOHLE VŠECHNO ZAŽIJETE, POUD NEJSTE JEHO ZNÁMÝ...JINAK JE TO ASI POKLAD-MILÝ, VSTŘÍCNÝ, PŘEMÝŠLIVÝ?!?...ODBORNOST SI NETROUFÁM ODHADNOUT...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

Vstřícné chování pana doktora i sestřičky, příjemné prostředí. Nemyslím si, že by byl pan doktor arogantní či nepříjemný. Jako laik si nedovolím hodnotit zda je doktor průměrný, vynikající či excelentní a pochybuji, že to vůbec někdo bez odborného vzdělání může zhodnotit. Já jsem byl vždy s jeho lékařskou péčí spokojen.

M

Ošetření jsem u pana doktora vyhledal několikrát. Vždy bez problémů, spokojenost.

C
Ověřeny pacient

tento lekar mne nelecil ale 2 roky jsem snim spolupracoval jako sanitar na operacnim sale v lounech operoval mou mamcu i s dr benesovou a vse probehlo v pohode nekdo ho chvali nekdo na nej nadava ale je to tak ze nemuze byt u kazdeho za dobre takze jirko vzkaz pro tebe i spatna reklama je dobra reklama drzim palce s pozdravem christian ps.tu ambulanci mas peknou

Možná že jen pro znamé vypadá velice dobře jako dobrý doktor,ale k ostatním pacientum se
chová né dost dobře.Jsme jen lidé a lidé by si měli pomáhat, ale tady to nefunguje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti