Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tržní 163, Česká Lípa
Prakt. lékař pro dospělé a tělovýchova

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Prakt. lékař pro dospělé a tělovýchova

U Pana doktora Truhláře jsem už asi 20 let, jako bývalý profesionální sportovec, můžu říct, že je to lékař na svém místě! Každého pacienta zná, ať simulanta nebo vážně nemocného, vždy přistupuje profesionálním přístupem! Nikdy jsem neměl s panem doktorem, sebemenší problém, ani se sestřičkou, milá dáma, přestěhoval jsem se do Boleslavi, ale i přes to, za ním do České Lípy jezdím, a nebudu měnit, protože kdyby jste věděli, co je za lékaře, v již zmiňované Boleslavi, přestali by jste si stěžovat, na tak profesionálního odborníka, jako je pan Mudr:Jiří Truhlář. S pozdravem Gonos. M

M
Ověřeny pacient

Dobrý den,
nic jsem proti panu doktorovi neměla až do jisté doby a to do listopadu lonského roku,
mého manžela měl v péči 27let tedy od jeho 21let,můj muž pracuje celou tu dobu
u ostrahy,tudíž rok co rok nařízené preventivní prohlídky,pokud by neprošel,tak tuto
profesi by již nesměl dále vykonávat,představte si,že VŽDY VŠE v pořádku.
Zřejmě celé ty roky netušil,že můj muž měl vysoký krevní tlak,který se u něj samozřejmě
pak ani neléčil a marfanův syndrom,který byl na něm i po fyzické stránce zjevný,prostě neinformovaný lékař,který se zeptá i na jak dlouho chcete neschopenku asi to sám ani neví
podle nemoci,nikdy nezjistil žádné problémy se srdíčkem,,hmmmm...
nyní je můj muž po disekci aorty a operaci srdce v realitivně ještě mladém věku v komatu...
s následky trvalého požkození mozku,,,,,
nevím tedy nakolik jej zajímal jako člověk a pacient po tolika letech,nebo byly pro něj důležité
ty manželove prevence, zdrav.pojištovnou
lékař,který píše jen neschopenky,nesleduje krevní tlak ani jej pak neléčí,napíše recepty,
ukončí neschopenku,opravdu nezdržuje ani pacienta ani sám sebe nečím navíc pro mě není lékař!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem registrována celkem dlouho a nestalo se mi, že by mi ode dveří předepsal jakýsi "všelék", jen aby mě měl z krku! K lékaři chodím, když mám problém - sáhodlouhé rozhovory si můžu nechat ke kafi s kamarádkou. Je to zkušený lékař, přísně profesionální. Že nepatří mezi lékaře "kecálky", probírající s kdejakou babičkou kolikátý zoubek vyrostl její pravnučce, a nemusím tedy sedět v čekárně 3 hodiny??? VELICE VÍTANÝ FAKT. Nedávno se k panu doktorovi zaregistroval i můj přítel. Jeho předešlý "lékař" mu na jeho přetrvávající zdravotní problém řekl, že si na to prostě musí zvyknou. Pan Truhlář ho přijal, vyšetřil a okamžitě doporučil na další vyšetření ke specialistovi. Děkuji panu doktorovi i jeho milé sestře. Pana doktora doporučuji každému, kdo potřebuje dobrého lékaře - kdo si chce pokecat, ať jde na chat.

P
Ověřeny pacient

jsem zákazníkem tohoto doktora a jsem spokojen,sestra i doktor se venují všem nemocem které mám už dost dlouho a nemam nic proti nim naopak,kdo psal špatné reference je asi flákač,já jsem profesionální řidič a opravdu jsem spokojený a nestydím se uvést svoje jméno PETR SEDÁČEK

D
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již dlouhá léta. Vždy mi pomohl vyřešit mé zdravotní problémy a nikdy nebyl arogantní. Sestřička je vstřícná a velice hodná. Je s ní vždy výborná komunikace. Chtěl bych jim oběma za jejich péči moc poděkovat a sdělit, že bych jejich péči za jinou neměnil.

Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už 7 let a jsem nadmíru spokojem. Velmi vstřícné jednání.

Je to nejlepší doktor

Chodím k panu doktorovi už 8 let a zatím můžu říct, že jsem spokojená, možná někomu přijdou vyšetření rychlá, ale zatím můžu říct, že vždy úspěšná. Paní sestřička je moc hodná, mohu si s ní promluvit a vždy povzbudí, na vše ochotně odpoví, vysvětlí.

Má zkušenost s tímto obvoďákem je veskrze negativní,nic neumí,neprohlédne,pořádně nevyslechne,za moment jste venku,to o něčem svědčí.Proto taky k němu skoro nikdo nechodí,pořád prázdná ordinace.Vůbec se divím,jak může provozovat praxi.Jsem ráda,že jsem od něj přešla jinam,byla to hrůza to jeho !léčení! a nezájem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K panu doktorovi chodím již mnoho let. Vždy mi pomohl a nikdy nebyl arogantní. Jeho přístup je lidský a profesionální. Sestřička je hodná a vždy se s ní dá komunikovat. Za to jim oběma patří dík a uznání.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti