Naštěstí s tímto "doktorem" nemám vlastní zkušenosti, ale moje prababička (93 let) u něj byla do nedávna zapsána a "ošetřována" když voláme o léky, protože si pro ně dojít nemůže, musíme nadiktovat, které přesně napsat, protože v dnešní době je asi hrozně složité podívat se do počítače. Nedávno svědivou vyrážku, kterou babička měla, doporučil mazat Měsíčkovou mastí. (Po domácí návštěvě, pro kterou ho musíme skoro prosit, aby vůbec přijel se podívat).
Chápu, že měl hodně práce s vybíráním 30,- ale vždycky jsem si myslela, že doktoři jsou od toho, aby léčili a své pacienty pořádně prohlídli předtím, než napíšou recept na léky, po kterých pacient skončí v nemocnici, ale nevím, co ho zaměstnává teď, že se nemůže ani podívat do té karty na předepsání léků.

Tohoto lékaře neznám ani já, ani můj otec, který si u něj dal v červenci napsat recept na léky (jeho lékař měl dovolenou), za tuto službu - napsání receptu, si pan doktor řekl o poplatek 30 Kč. Otec se nijak nebránil a zaplatil, doma mi řekl, co měl dělat, když mu doktor řekl: "Dostanu od Vás 30 Kč." Staří lidé se nedokáží bránit, proto to sem píšu já. Uvítala bych zde i hodnocení na lékárny, protože v některých "vnucují" lidem jiné léky, než které jsou na receptu.

S panem doktorem mám malé zkušenosti - chřipku vyležím a kvůli ostatním neduhům navštěvuji specialisty. Ale v těch málo případech, kdy jsem ho navštívila, byl sice milý, ale spíše než jako lékař, působil coby úředník. O každé vyšetření, aby si člověk říkal a napovídal mu možné diagnózy. Poté co (ne)léčil tatínka, jsem se rozhodla přestoupit k jinému lékaři. Nejenže nastaly problémy s tím, jak dostat svou kartu od pana Třísky, ale ukázala se i nepořádnost sestry při vedení kartotéčních listů - chybělo zapsané přeočkování. Jediné dobré je usměvavý přístup pana Třísky, ale jinak jsem spokojená nebyla.

Předepsal mi antibiotika, po kterých jsem měl velmi těžké vedlejší účinky, dlouho jsme nemohli přijít na to, z čím jsou způsobeny. To samozřejmě není nic negativního, negativní je, že mi je, s mojí kartou před sebou na monitoru, za rok předepsal znovu. Vzpoměl jsem si na to až po druhém prášku kdy se mi pomalu zase začaly projevovat, i tak jsem se rozhodl je vysadit. Nechci soudit, já bych tuhle práci ani za ty prachy dělat nechtěl, ale tohle by se asi stát nemělo, kdybych si na to nevzpoměl sám...

velice si vážíme velmi vstřícného,objetavého a laskavého přístupu
lékaře Mudr.Třísky,při ošetřování dědy a to v konečném stadiu nemoci.
Jsme mile překvapení,že v této uspěchané době,jsme se setkali s tak lidským
přístupem.
rodina Tukova,Malé Poříčí

Je to doktor který je podle mého názoru jeden s nejlepších kterého jsem poznal.A je pravda že se každému člověku nedá zavděčit ale on je člověk který rád pomohl.Nemá rád když mu nikdo lže.A to nemá asi nikdo že tak ať ty ostatní si sáhnou na své svědomí a pak ať posuzují.Děkuji vám pane doktore Hrnčíř František váš bývalí pacient

Pan doktor mi vždy pomohl, nikdy jsem s ním neměla žádný problém. Ale člověk se nemůže zavděčit všem, proto předchozí negativní hodnocení beru s hodně velkou rezervou. Spokojená pacientka.

evidentně na to nemá

Já jen mohu doporučit, velmi mi pomohl.

Zatím mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy velmi vstřícný a sestra také.