Jiří Štancl, zubař Česká Třebová

Zubař Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová
Ordinace praktického zubního lékaře

Umístění: Ordinace praktického zubního lékaře Jiný

Vtipný, lidský, je to kapacita. Kdybych měl ještě osmičky, nechal bych si je opět vytrhnout tímto úžasným zubařem. Zapomněl jsem, jaké je to mít strach ze zubaře. Vřele doporučuji.

- proč se vaše dítě u jednoho zubního lékaře bojí otevřít ústa a u jiného se směje a ještě spolu žertují ?
- proč po mnoha návštěvách u jednoho lékaře máte pocit marnosti, ztraceného času a financí
a jiný vaše záležitosti řeší s nadhledem, humorem a naprostou profesionalitou ?
Protože u prvního si tyto otázky kladete, kdežto tento lékař vám na ně odpoví.

Profesionální, jste u něj Klientem s velkým K. Vstřícný a hlavně k němu chodím beze strachu a vždy odcházím s úsměvem... Těžko věřit od zubaře, že? :-)

Nejlepší zubař v okolí, veliký odborník, precizní, chodím k němu pár let a vždy jsem velice spokojena. Jako bonus je to, že je velice příjemný, vždy s dobrou náladou, no a milé dámy velice fešný. Jeho sestřička je také moc příjemná a šikovná. Vřele doporučuji!

Dobrý lékař, ale hrozné objednací lhůty. Sestřička navíc nezvládá objednávat. Jste-li objednaní na osmou-přijďte v půl desátý...

radost k němu chodit:-)!

Super!!!!!výborný!!! :)

Šikovný ruce!

Skvělý.

Hehe, ty komentáře jsou fakt vtipný, ale on si je opravdu zaslouží..:) aneb jak říkám: ,,Zda je lepší mít dříve spravený zuby, nebo déle navštěvovat toho pěkného pana zubaře..":))