Praktický lékař pro dospělé
Chittussiho 9/1001, Ostrava

Dobrý den, k tomuto lékaři jsem chodila jako ještě studentka, ale nebydlela jsem s rodiči. Plnoletá jsem už byla. V dobách mého pokusu studovat a nebydlet s rodiči, mě za toto neměla ráda moje třídní učitelka a tak jen stačilo, aby tento tzv lékař mi odmítl napsat omluvenku za tři dny úplné apatie, kdy jsem ležela se čtyřicetistupňovou horečkou doma bez nikoho, bez peněz a bez telefonu. Když se mi podařilo dobelhat k němu po těch třech dní kdy jsem byla úplně mimo, uznal sice že mám hnisavou angínu, ale omluvenku napsat odmítl, prý jen za dozoru alespoň jednoho rodiče. Řekla jsem mu že jsem ale plnoletá a s rodiči nebydlím ani se nestýkám, však se stačilo kdyby se aspoň podíval do mé karty. Touto jeho tzv pomocí a třídní, která mě nenáviděla za to že nejsem už s rodiči, jsem na její natlak vysněné studium na které jsem se sama hrdě přihlásila musela ukončit. Toto byl pouze jeden můj příběh z mnoha jiných a nerada na ně vzpomínám. Tohoto lékaře obcházejte s velkým obloukem

Osobně nedoporučuji ani ne tak z osobnostních důvodů, ale kvůli odborným kvalitám. Patří mezi lékaře, který předepisuje ATB už jen z principu (ano, triprim) a mám takový pocit, že na pacientech už mu moc zesejde. Poslední kapkou bylo, když na moji vyslovenou žádost, že antibiotika nechci mi řekl, že mi dá tedy něco jiného, co ATB rozhodně nejsou - v lékarně se mě zeptali, zda k těm antibiotikům chci i nějaká probiotika... Za mě tedy ne.

Tento pan doktor se zřejmě delší dobu nevzdělával, když jsem mu oznámila jednu mou diagnózu, ani nevěděl, co to je, a přitom je to velice rozšířené mezi lidmi, převážně v poslední době. Dále souhlasím s názory ostatních, že umí buď vypisovat recepty, nejčastěji jím oblíbený Triprim, nebo doporučenky k jiným lékařům. Také mě delší dobu trápí záněty v krku, na ty mi doporučil cucavé bonbóny proti bolesti, a ve finále se ke mě choval, jako bych si svůj zdravotní stav vymýšlela. Hledám si jiného lékaře a pana Šodka rozhodně nedoporučuji!

Je to svědomitý lékař s dlouholetými zkušenostmi.

Dnes uz k nemu nechodim,odhlasil jsem se po te, co me jako 15-ti leteho dva mesice nebyl schopen nebyl schopen poslat na odber krve ze ktereho by mi diagnostikovali mononukleozu. Lecil me predtim porad na chripku a kdovi na co. Nasledek to melo ten,ze jsem pak po dvou letech dostal mononukleozu znova. Podle me je to idealni lekar, pro zdravotni pojistovny, protoze jim musi setrit kazdou korunu, jakekoliv drazsi vysetreni je mu cizi a nepredepise vam ho bez toho, aby Vas predtim nelecil na neco jineho.

Připojuji se k hodnocení ostatních. Dokud je člověk zdravý, tak k napsání Paralenu a nosních kapek je dobrý. Pokud však nastanou nějaké zdravotní problémy, p. doktor Vám nepomůže. Se slovy, že mi nic není již 10tý den bojuji s nemocí, večer se dusím kašlem a dnes jsem se rozhodl od něj odejít !!!

Lékař který ani nepozná infarkt a rekne ze jste obezni a mate to od zad. kvuli nemu mi umrel otec. az kdyz umrel tak se zacal starat aby nemel problemy. ano umi davat jenom recepty jak tady pisou ostatni. uz jsme vsichni davno od nej odeseli a toho lekare nikdy vice!!!!!!!

Vynikájící pan doktor:-)
Vřele DOPORUČUJI !

pouze vypisuje doporučení a nebo recepty

V žádném případě nedoporučuji!