Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 305, Doksy
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

MUDr. Roth je naším rodinným lékařem již cca 15 let a nikdy bych neměnil. Jako lékař, jako člověk, vše pouze v superlativech. Jakýkoliv zdravotní a někdy i osobní problém profesionálně vyřešen. Mohu hovořit pouze v superlativech. Za panem doktorem odjíždím z cca 15 km vzdáleného Libušína.

Ověřeny pacient

Pan doktor léčil leta mojí babičkua ta o něm tvrdila,že je to hodně dobrý doktor,který má uznání pro lidi.Moje máma k němu přešla i já jsem rozhodnutý,že si u něj založím kartu.Martin Morávek...Velká Dobrá,Svahová ulice č 1

Je to PAN DOKTOR :-) Je to náš rodinný lékař a v žádném případě bych neměnila. Je to odborník a fajn člověk. Má lidský a milý přístup a vždy z jeho strany cítím zájem. Jsem moc spokojená a všem pana doktora doporučuji. Svých pacientů si váží.E.S.

L

s panem doktorem Rothem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Po autonehodě jsem měla mnoho zdravotních komplikací, ale pan doktor mi vše podrobně vysvětlil a ujišťoval, že vše bude v pořádku. Už jen taková psychická podpora mi pomáhala v dlouhodobém léčení. Kdykoliv za ním přijdu, najdu u něj profesionální pomoc, pochopení a hlavně kvalitní lékařskou péči. Nesmím zapomenout na paní sestřičku. Usměvavou, fajn ženskou :-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti