Jiří Řehůřek, praktický lékař Trutnov

MUDr. Jiří Řehůřek

Uložit

Praktický lékař Více

22 názor

Uložit


Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Národní 171, Trutnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Dlouholetá pacientka

Do ordinace k panu doktorovi Řehůřkovi, docházím jako pacientka již 22 let a jsem s panem doktorem velmi spokojená
protože pan doktor má opravdu velmi empaticko - lidský i odborný přístup k pacientům také respektuje individualitu každého pacienta a ve svém jednání nikdy neuplatňuje žádné formy paternalismu což jiný doktoři na Trutnovsku Bohužel ano.
Pan doktor Řehůřek je velmi dobrý člověk a je i velmi dobrý lékař a já jsem ráda že jsem osudově pacientka pana doktora.
Honzina Maagová
Diplomovaná ošetřovatelka
dospělých pacientů
Trutnov

V
Ověřený profil

Pan doktor je velmi špatný! Maminka ho OPAKOVANĚ navštívila s velikými a velmi omezujícími bolestmi zad a na hrudi.Na hrudi se jí udělala i veliká boule. Stále jí dával len léky na bolest a to i přesto, že maminka upozorňovala na to, že jí léky nepřináší žádnou úlevu. Nyní leží k kritickém stavu na JIP v Hradci Králové s těžkým nádorovým onemocněním krve. Stačilo, kdyby pan doktor Řehůřek odebral krev a nemoc se mohla chytnout včas (nemoc lze dobře odhalit z běžného krevního vyšetření, navíc měla maminka i typické příznaky této nemoci). Takže za mou rodinu - MUDr. Řehůřek už nikdy více.

Ověřený profil

kamarádský přístup k pacientovi

Je super. A sestřička taky

Je v pohodě.

klidný, ochotný, vstřícný, o pacienta projevuje zájem a soucítí s ním, vždy se snaží obtíže důkladně prošetřit a pacienta bere vážně, dovede povzbudit, nikdy si nepřipadám jako tzv "houska na krámě", což se mi bohužel jinde často děje, zároveň bych ráda ocenila i jeho výběr zdravotní sestry, svým temperamentem a veselou náladou jej výborně doplňuje

ok

J
Ověřený profil

velmi dobrý lékař, ochotný, milý, velmi komunikativní - spokojenost

J

Jsem spokojen. Zatím vždy pomohl.

I

Pokud mohu hodnotit, tak vyzdvihnu pochopitelně jeho empatii a ochotu pomoci pacientovi a zařídit i potřebné. Jako laik pak mohu pouze říci, že jeho vyšetření vždy vedlo k odbornému rozhodnutí v léčbě, případně k doporučení jak léčby, tak i dalšího vyšetření na specializovaných pracovištích.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti