Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Národní 171, Trutnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Dlouholetá pacientka

Do ordinace k panu doktorovi Řehůřkovi, docházím jako pacientka již 22 let a jsem s panem doktorem velmi spokojená
protože pan doktor má opravdu velmi empaticko - lidský i odborný přístup k pacientům také respektuje individualitu každého pacienta a ve svém jednání nikdy neuplatňuje žádné formy paternalismu což jiný doktoři na Trutnovsku Bohužel ano.
Pan doktor Řehůřek je velmi dobrý člověk a je i velmi dobrý lékař a já jsem ráda že jsem osudově pacientka pana doktora.
Honzina Maagová
Diplomovaná ošetřovatelka
dospělých pacientů
Trutnov

V
Ověřený profil

Pan doktor je velmi špatný! Maminka ho OPAKOVANĚ navštívila s velikými a velmi omezujícími bolestmi zad a na hrudi.Na hrudi se jí udělala i veliká boule. Stále jí dával len léky na bolest a to i přesto, že maminka upozorňovala na to, že jí léky nepřináší žádnou úlevu. Nyní leží k kritickém stavu na JIP v Hradci Králové s těžkým nádorovým onemocněním krve. Stačilo, kdyby pan doktor Řehůřek odebral krev a nemoc se mohla chytnout včas (nemoc lze dobře odhalit z běžného krevního vyšetření, navíc měla maminka i typické příznaky této nemoci). Takže za mou rodinu - MUDr. Řehůřek už nikdy více.

Ověřený profil

kamarádský přístup k pacientovi


Je super. A sestřička taky


Je v pohodě.


klidný, ochotný, vstřícný, o pacienta projevuje zájem a soucítí s ním, vždy se snaží obtíže důkladně prošetřit a pacienta bere vážně, dovede povzbudit, nikdy si nepřipadám jako tzv "houska na krámě", což se mi bohužel jinde často děje, zároveň bych ráda ocenila i jeho výběr zdravotní sestry, svým temperamentem a veselou náladou jej výborně doplňuje


ok


J
Ověřený profil

velmi dobrý lékař, ochotný, milý, velmi komunikativní - spokojenost


J

Jsem spokojen. Zatím vždy pomohl.


I

Pokud mohu hodnotit, tak vyzdvihnu pochopitelně jeho empatii a ochotu pomoci pacientovi a zařídit i potřebné. Jako laik pak mohu pouze říci, že jeho vyšetření vždy vedlo k odbornému rozhodnutí v léčbě, případně k doporučení jak léčby, tak i dalšího vyšetření na specializovaných pracovištích.


Došlo k chybě, zkuste to znovu